Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota

Wyprawka dla pierwszego dziecka co zdało wam egzamin?

Polecane posty

Gość AgaB
19 godzin temu, Gość Kalla008 napisał:

Mi sie przydal na poczatku do rozkrecenia laktacji wlasnie. Potem jesli musialam gdzies wyjsc to odciagalam mleko i zostawislam synka z mezem.

Polecam laktator Mamajoo - rewelacyjny, ma dobre ssanie, plus masaż. W instagramie go wyhaczyłam, ktoś reklamował i kupiłam na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba
5 minut temu, Angelique napisał:

Ja również korzystałam z laktatora, żeby pobudzić laktację. Podstawa to oczywiście wygodne ubranka z bawełny - bez trudnych zapinań, które tylko przeszkadzają. Poduszka do karmienia też u nas zagościła i wiele razy pomogła. Śpiworki na zimniejsze noce. Wanienka, ale bez stelaża - mamy dużą i stabilną ławę, także nie potrzebowaliśmy dodatkowej rzeczy zagracającej mieszkanie. Termometr do wanienki jak najbardziej. My od początku karmiliśmy mm (sprawy zdrowotne), więc przydał nam się podgrzewacz elektryczny do butelek, a na wyjścia zabieramy ze sobą przenośny od Yoomi. Ładujemy we wrzątku przed wyjściem i spokojnie na godzinne karmienia starczy.  Zajmuje mało miejsca i można zabrać zamiast termosu z ciepłą wodą.

Do tego naturalne chusteczki nawilżane, bepanthen, podkłady do przewijania, pieluchy no i bujaczek. To tak na szybko, bo nie mogę sobie wszystkiego przypomnieć.

 

5 minut temu, Angelique napisał:

 

Też mam Yoomi butelkę, jest rewelacyjna. Odciągniesz mleko, gdy musisz wyjść, np na wizytę kontrolną do ginekologa, i tatuś bez problemu poda mleko w butelce Yoomi korzystając z tego podgrzewacza. 60 sekund i jest ciepłe jak z piersi mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie posty, na dniach będę kompletowac wyprawkę i bardzo ulatwilyscie mi zadanie. 💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

ja trochę z innej beczki:

1. elektroniczna niania xblitz z kamerką przyda się szczególnie w pierwszym okresie, kiedy każde wstanie z łóżka to duży ból

2. multicooker, bo najmniej ma się wtedy czasu i sił na gotowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×