Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mati627

Jak ją odzyskać?

Polecane posty

Dwa tygodnie temu poznałem dziewczynę. Zakochałem się już na pierwszej randce i trochę mi odwaliło na jej punkcie. Pracuję daleko, a wolne mam kilka dni co dwa tygodnie, ale to nie ważne. Jeździłem po 600km tylko po to żeby 2 godz z nią spędzić, chciałem z nią prawie non stop pisać, mówiłem że jest dla mnie ważna itp. i na imieniny których chyba nie obchodziła kupiłem jej bukiet 50róż. Na dwa dni zerwała kontakt i później napisała że się za bardzo nakręciłem. Przeprosiłem i wyznałem jej co czuję i że się pohamuję, a ona że widzi we mnie fajnego kolegę. Co mam zrobić żeby mnie chciała? Od kilku dni mam doła i nie mogę przestać o niej myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dwa tygodnie, 50 róż, miłość... no no szybki bill z ciebie. Gdzie ci się tak spieszy? Zwolnij tempo, dziewczyna się przestraszyła. Skoro traktuje ciebie jak kolegę to traktuj ją jak koleżankę. Najlepsze związki oparte są na przyjaźni. Rozmawiajcie, ale bez spiny, poznawajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta, cała akcja jest przegrana, nawet nie ma szans zebyś zak0tasil ;) ona juz wlepila ci plakietke KOLEGA , nie ma opcji na nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Uznała cię za desperata, którego żadna nie chce.

Kobiety nie lubią, jak im się okazuje zainteresowanie. Jeśli pokażesz, że ci zależy, to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Popełniłeś wszystkie możliwe błędy desperata. Jeszcze zakładasz o tym temat na forum. Stary to jest desperacja lvl 1000. Żadna fajna kobieta nie będzie chciała takiego. To jest bardziej odpychające, aniżeli jakbyś się ...ział przy stole w restauracji.

Ja wiem, że ciężko się opanować widząc atrakcyjną kobietę ale paradoksalnie musisz się zachowywać tak jakbyś miał na nią wylane. Po prostu na luzie, cieszyć się chwilą, tym że się poznajecie i siedzisz z tak uroczą osobą. Nic ponad to, żadnych kwiatów. One chcą czuć emocje, ona chce się domyślać jak wypadła w Twoich oczach. Zamiast tego od razu stawiasz się poniżej jej i zabiegasz na siłę o jej względy. To nie średniowiecze, kobiety chcą także czuć, że zdobywają faceta. Nie bądź od razu super dostępny, ale nie myl tego z tym, żeby kobiet nie całować. Powinieneś dążyć do rozwijania relacji. Natomiast już nie z tą kobietą, bo z tego nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×