Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darixos

Ciąża a chłopak nie chce mieszkać

Polecane posty

Gość Darixos

Zaszła w ciążę mieszkamy z chłopakiem osobno. On u rodziców ja u swoich. Tyle że ja nie chcę mieszkać u siebie w domu nie mam odpowiednich warunków, tzn brak ciepłej wody, mieszkam że starsza osoba co ma 4 koty, ogólnie syf... On powiedział że końcem ciąży zamieszkamy. Myślę że oszalał jestem załamana bo nie chce mieszkać u siebie w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto

A on ma odpowiednie warunki? Wygląda na to że jemu jest tak wygodnie, nie chce żebyś była z nim non stop.Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darixos

Ja 26 lat on 28. Tak ma odpowiednie warunki tyle że z jego rodzicami ale powiedział że nie teraz się wprowadzę do niego tylko to by było prawie pod koniec ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elok

powodzenia życzę, trzeba wiedzieć kiedy że sceny  zejść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elok

powodzenia życzę, trzeba wiedzieć kiedy że sceny  zejść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Darixos napisał:

Ja 26 lat on 28. Tak ma odpowiednie warunki tyle że z jego rodzicami ale powiedział że nie teraz się wprowadzę do niego tylko to by było prawie pod koniec ciąży. 

Jego rodzice nie muszą przyjmować ciężarnej dziewczyny ich syna pod swój dach. Chcesz mieszkać z facetem to coś wspólnie wynajmijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było się zastanowić jak robiliście dzieciaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jako to nie masz ciepłej wody? To jak się kąpiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko co on ma do powiedzenia? Mieszka u rodzicow. Na ich miejscu nie pozwolilabym zeby dwie dorosle osoby zamieszkaly na stale z dzieckiem pod moim dachem (bo tak zrobisz, skoro pomimo 26lat dalej w tym "ogolnym syfie" mieszkasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To postaraj się coś wynająć, żeby dziecka nie Przyniesc do syfu bez ciepłej wody. Jakie masz dochody? Mieszkasz w dużym mieście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczep

myślę że chłopak po prostu boi się rodziców albo rodzice mu powiedzieli że możesz się wprowadzić pod koniec ciąży żeby ci pomogli w opiece nad dzieckiem, moi sąsiedzi też nie mają ciepłej wody- muszą rozpalać w piecu to wtedy w kranie pojawia się ciepła woda.ich syn się ożenił z prowadził synową do siebie to wytrzymała pół roku po czym wyprowadziła się do rodziców którzy mieszkają co prawda w bloku ale mają lepsze warunki niż oni w domku.Sąsiedzi powiedzieli że nie będą płacić za prąd żeby mieć ciepłą wodę ,bo to rzeczywiście jest drogie- my mamy ciepłą wodę na prąd i za energię elektryczną płacimy co miesiąc 300 zł.A oni 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Pewnie jeszcze nie powiedział rodzicom, że jesteś w ciąży i tak naprawdę nie masz gdzie się wprowadzić. Raczej nie macie warunków na ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Chociaż... 26 i 28 lat, to powinniście pracować i móc coś wynająć. Masz umowę o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co się pchać do rodziców chłopaka? Nie możecie iść na swoje? Przecież Ty nie masz 16 lat, tylko 26, a Twój facet prawie 30. Żeby w tym wieku niczego się nie dorobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darixos
1 godzinę temu, Gość Kiss napisał:

Chociaż... 26 i 28 lat, to powinniście pracować i móc coś wynająć. Masz umowę o pracę?

Mam umowę o pracę na okres próbny 3 miesięczny nie dawno się przyjęłam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darixos
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A po co się pchać do rodziców chłopaka? Nie możecie iść na swoje? Przecież Ty nie masz 16 lat, tylko 26, a Twój facet prawie 30. Żeby w tym wieku niczego się nie dorobić???

Pracuje ale twierdzi że nie stać nas na wynajęcie. I że u rodziców chce a ja nie bardzo Chce, ale chyba nie rozumie że tak nie można żyć u kogoś na łasce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

A co na to jego rodzice???

Rozmawiałaś z nimi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darixos
33 minuty temu, Gość Bimba napisał:

A co na to jego rodzice???

Rozmawiałaś z nimi?

 

On powiedział rodzicom. Na razie jeszcze nie wiadomo ale ma po pracy rozmawiać. Ja nie rozmawialam bo nie widziałam się..  A Moi rodzice jeszcze nie wiedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×