Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kris Cross

drukarnia internetowa

Polecane posty

Gość Kris Cross

Hejka czy ktoś z Was kojarzy jakąś dobra drukarnię online? Słyszałem coś nie coś o a3extra i rozważam ją jednak wolałbym mieć jakąś inną do porównania. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Ja mogę polecić a3extra bez dwóch zdań. Zamawiam u nich materiały promocyjne, koszulki z nadrukiem i haftem komputerowym oraz wiele innych rzeczy stąd wiem, że robią dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbi

A3extra.pl to dobra drukarnia, mają spory wybór możliwości, więc warto na nich postawić. Ja drukowałam akurat jedynie etykiety na produkty, ale jestem niesamowicie zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbi

A3extra.pl to dobra drukarnia, mają spory wybór możliwości, więc warto na nich postawić. Ja drukowałam akurat jedynie etykiety na produkty, ale jestem niesamowicie zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek45

Korzystam z drukarni a3extra juz kilka miesięcy i jak dotąd współpraca układa się bez zarzutu. Ostatnio drukowaliśmy koszulki na imprezę firmową i również wyszły mega fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
Dnia 10.10.2019 o 13:04, Gość Barbi napisał:

A3extra.pl to dobra drukarnia, mają spory wybór możliwości, więc warto na nich postawić. Ja drukowałam akurat jedynie etykiety na produkty, ale jestem niesamowicie zadowolona. 

Też ostatnio korzystaliśmy w firmie z ich wsparcia i przyznam że ulotki, kalendarze listkowe i plakaty promocyjne wyszły super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closerr

Drukarni jest wiele, więc łatwo możesz zlecić pracę, nawet firmie z drugiego końca polski. Zależy, czego szukasz, bo np. wydruki wielkoformatowe nie wszyscy oferują. Jeśli szukasz reklamy wystawienniczej, to sporo przykładów jest na www.retio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×