Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wiecie co?

Polecane posty

Gość gosc

Lepiej sie przutulic do swojego wrobelka niz marzyc o rasowym papudze;). Idzcie do tych ktorych same wybralyscie i nie niszczcie sobie zycia. Dajcie swoim mężom polowe tego co chcialybyscie dac tym ktorych niby kochacie. Docencie w koncu nie tych ktorzy pieknie mowią ale tego ktory doklada sie do waszego chleba. 

dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykbenz

wypij juz do konca tą butelke wina i idz spac. dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Lepiej sie przutulic do swojego wrobelka niz marzyc o rasowym papudze;). Idzcie do tych ktorych same wybralyscie i nie niszczcie sobie zycia. Dajcie swoim mężom polowe tego co chcialybyscie dac tym ktorych niby kochacie. Docencie w koncu nie tych ktorzy pieknie mowią ale tego ktory doklada sie do waszego chleba. 

dobrej nocy

Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Docencie w koncu nie tych ktorzy pieknie mowią ale tego ktory doklada sie do waszego chleba. 

 

błagam, jak facet nie umie się wysłowić to u mnie nie ma żadnych szans, na wstępie skreślam, a na chleb sobie sama zarobię, mężczyzna który pierdzi w fotel dniami i nocami a tylko dorzuci 3 zł do chleba to gó/wno nie chłop, pomyłka jakaś ;-/ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie popadaj w skrajnosci. Zakladam ze wasi mezowie nie sa ...ami ktorzy nie potrafia sie wyslowic. Nie wiem dlaczego slowo MĄŻ kojarzy Ci sie z Ferdkiem Kiepskim, nie wnikam. Sa jednak faceci ktorzy na forach spedzaja lata i piszac z kobietami czuja sie jak ryba w wodzie. Kobiety ulegaja iluzjom... wrobel to tez byla metafora. 

7 minut temu, Gość gość napisał:

 tylko dorzuci 3 zł do chleba to gó/wno nie chłop, pomyłka jakaś ;-/ 

 

nie wiem jak to skomentowac, smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykbenz
9 minut temu, Gość gość napisał:

 

błagam, jak facet nie umie się wysłowić to u mnie nie ma żadnych szans, na wstępie skreślam, a na chleb sobie sama zarobię, mężczyzna który pierdzi w fotel dniami i nocami a tylko dorzuci 3 zł do chleba to gó/wno nie chłop, pomyłka jakaś ;-/ 

 

z tym chlebem to nie chodzi tak dosłownie lolitko, chodzi o dobre gospodarowanie wspólnym majątkiem. co tu za ameby siedzą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość erykbenz napisał:

co tu za ameby siedzą ??

Najgorsze jest to, że te ameby znajdą jakiegoś faceta i go zniszczą. Ale taka w końcu jest rola ameby Podobno nawet antybiotyk jest bezsilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A jak mi mój chleba odmawia?nie dokłada się również to co .?Przytulić się do takiego który zdradza ?depcze ?dokucza?oczernia.?życzy śmierci i choroby?dokucza z powodu wiary?Nie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niszczyciel ameb
21 minut temu, Gość Sylwia napisał:

A jak mi mój chleba odmawia?nie dokłada się również to co .?Przytulić się do takiego który zdradza ?depcze ?dokucza?oczernia.?życzy śmierci i choroby?dokucza z powodu wiary?Nie dziękuję!

To też ameba tylko męska. Podziwiam cię za cierpliwość do gnojka. Sam jestem nie bez win ale są jakieś granice. Chociaż z drugiej strony chciałbym wysłuchać i jego. Ludzie nie są z gruntu źli i czasem taka postawa jest sprowokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×