Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Megan

Polki mają przerąbane

Polecane posty

Gość Megan

Praktycznie brak jakiegokolwiek wyboru jeśli chodzi o mężczyzn.

Psychicznie niedojrzali, w typie macho, deprecjonujący, poniżający, chamscy, gburowaci, egoistyczni i dziecinni. Nic dziwnego, że nie chcą się rozmnażać bo tak naprawdę nie mają z kim. Nigdy w swoim życiu, nie widziałam czułego, troskliwego, odpowiedzialnego, zdolnego do miłości i wierności Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Do tego skąpi zarówno pod względem materialnym jak i uczuciowym.

W towarzystwie zawsze przynoszą wstyd, albo śmieją się z seksistowskich żartów albo odokuczają innym kobietom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki mają przerąbane - w pesde, kaszy i pod gore...🧞‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Megan napisał:

Psychicznie niedojrzali, w typie macho, deprecjonujący, poniżający, chamscy, gburowaci, egoistyczni i dziecinni.

Takich sobie wybieracie.

1 godzinę temu, Gość Megan napisał:

Nic dziwnego, że nie chcą się rozmnażać bo tak naprawdę nie mają z kim.

No właśnie ci, których opisałaś wyżej mają z kim...

1 godzinę temu, Gość Megan napisał:

Nigdy w swoim życiu, nie widziałam czułego, troskliwego, odpowiedzialnego, zdolnego do miłości i wierności Polaka.

Tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Megan napisał:

Do tego skąpi zarówno pod względem materialnym jak i uczuciowym.

W towarzystwie zawsze przynoszą wstyd, albo śmieją się z seksistowskich żartów albo odokuczają innym kobietom. 

Nic z tych rzeczy mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Megan napisał:

Praktycznie brak jakiegokolwiek wyboru jeśli chodzi o mężczyzn.

Psychicznie niedojrzali, w typie macho, deprecjonujący, poniżający, chamscy, gburowaci, egoistyczni i dziecinni. Nic dziwnego, że nie chcą się rozmnażać bo tak naprawdę nie mają z kim. Nigdy w swoim życiu, nie widziałam czułego, troskliwego, odpowiedzialnego, zdolnego do miłości i wierności Polaka.

Dokładnie! Juz wole być sama niż z jakimś odpadem ,,byleby tylko był" a niektóre desperatki tak właśnie robią i potem się meczą. To nie dla mnie. Znalezienie porządnego faceta który by nie był brzydalem (nie mowie ze ma być model! Wystarczy przeciętny ale zadbany) graniczy z cudem! Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie! Juz wole być sama niż z jakimś odpadem ,,byleby tylko był" a niektóre desperatki tak właśnie robią i potem się meczą. To nie dla mnie. Znalezienie porządnego faceta który by nie był brzydalem (nie mowie ze ma być model! Wystarczy przeciętny ale zadbany) graniczy z cudem! Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana...

Jestem przeciętny i porządny, ale żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie! Juz wole być sama niż z jakimś odpadem ,,byleby tylko był" a niektóre desperatki tak właśnie robią i potem się meczą. To nie dla mnie. Znalezienie porządnego faceta który by nie był brzydalem (nie mowie ze ma być model! Wystarczy przeciętny ale zadbany) graniczy z cudem! Mi juz się odechcialo szukać igły w stogu siana...

Ta, przeciętny, ale zadbany. Dla was przeciętny = 8/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A.
6 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Ta, przeciętny, ale zadbany. Dla was przeciętny = 8/10...

Głupoty piszesz, mój mąż waży 112 kg i  łysieje  od 19-go roku życia, ja szczupła blondynka z talią osy. Jak mój tata kiedyś widział mnie w samochodzie z (wtedy) chłopakiem to spytał czy mama ma faceta (rodzice są po rozwodzie i myślał, że to facet mamy 😂),a mąż jest  tylko 2 lata starszy. Ja nie jestem wyjątkiem, bo to samo dotyczy wielu znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Gość A. napisał:

Głupoty piszesz, mój mąż waży 112 kg i  łysieje  od 19-go roku życia, ja szczupła blondynka z talią osy. Jak mój tata kiedyś widział mnie w samochodzie z (wtedy) chłopakiem to spytał czy mama ma faceta (rodzice są po rozwodzie i myślał, że to facet mamy 😂),a mąż jest  tylko 2 lata starszy. Ja nie jestem wyjątkiem, bo to samo dotyczy wielu znajomych. 

To gdzie was szukać? Jestem naprawdę fajnym facetem, ale nie mam szans tego pokazać, bo każda kobieta odrzuca mnie zanim zdążę cokolwiek powiedzieć czy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
1 minutę temu, Gość ... napisał:

To gdzie was szukać? Jestem naprawdę fajnym facetem, ale nie mam szans tego pokazać, bo każda kobieta odrzuca mnie zanim zdążę cokolwiek powiedzieć czy zrobić...

No bo tu każda pisze, że nie patrzy na wygląd, a jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że tylko przystojniaka chcą, a reszta mogłaby nie istnieć... Lepszy biedny, bezdomny alkoholik i damski bokser, ale przystojny niż fajny, ale przeciętny z wyglądu mężczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żadna z wymienionych przez was rzeczy mnie nie dotyczy.

Miałem ślub sobie wziąć z kobietą, o którą dbałem przez kilka lat. Przede mną byłą w związku z gościem, który ją bił i traktował jak goowno. Dziś żony nie mam, zgadnijcie z kim jest ta kobieta?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Megan napisał:

Praktycznie brak jakiegokolwiek wyboru jeśli chodzi o mężczyzn.

Psychicznie niedojrzali, w typie macho, deprecjonujący, poniżający, chamscy, gburowaci, egoistyczni i dziecinni.

Same takich wybieracie. Byle by było "ciacho" najlepiej w BMW nie ważne, że siano w głowie.

3 godziny temu, Gość Megan napisał:

 Nigdy w swoim życiu, nie widziałam czułego, troskliwego, odpowiedzialnego, zdolnego do miłości i wierności Polaka.

Bo oni mają już swoich mężczyzn :D

23 minuty temu, Gość ... napisał:

To gdzie was szukać? Jestem naprawdę fajnym facetem, ale nie mam szans tego pokazać, bo każda kobieta odrzuca mnie zanim zdążę cokolwiek powiedzieć czy zrobić...

Bo wygląd się liczy, wygląd albo mega kasa. Po prostu nie wypada się do tego przyznawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×