Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bratowa nastawia brata przeciw nam

Polecane posty

Gość Gość

Żona mojego brata to typowa panna z dobrego, miastowego domu. Mama prowadzi firmę, ojciec jest lekarzem, dziadkowie pi studiach. Oczywiście bratowa to jedynaczka. Zawsze jak do nas przyjeżdżała to przy nas była niby uprzejma, ale potem słyszeliśmy jak w pokoju sapie bratu, że pies jest na łańcuchu, że tak nie wolno; że nasza mama nie myję rąk nim coś ugotuje etc. Są już 6 lat po ślubie. Mamy trzy wolne pokoje na górze i chcieliśmy im je oddać z rodzicami żeby mieli na start ale bratowa nie chciała mieszkać na wsi 30 km od miasta skoro ma mieszkanko po babci w centrum. Rodzice są coraz starsi,ja i mój mąż nie mamy tyle siły by ogarniać wszystko a brat zawsze był wpatrzony w żonę o robi za jej pantofla. Co ona nie powie to jest święte. Teraz zmarła nasza babcia i rodzice sprzedali dom po niej. Rodzice podzielili pieniądze między siebie i mnie. Kupili mi też fajne auto. Żona mojego brata już go nastawiła przeciwko nam, że znowu rodzice dali coś mi a nie jemy, że zawsze był pomijany. Ale po co nasi rodzice mają coś dawać bratu skoro ma bogatą żonę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Kolejne glupie prowo. Ten sam temat z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamma123

ze tez ci sie chce pisac takie ...stwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Chyba już czas żeby moderacja znalazła innego prowokatora wątków!

Tobie płyta zacięła się na jednym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×