Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Sny

Polecane posty

Gość Aneta

Mam chłopaka od ponad roku a od wczoraj straszne wyrzuty sumienia. Byłam u niego na weekend a w nocy śniło mi się, że jechalam na rowerze do jakiegoś innego faceta. Nie widziałam go w tym śnie, ale wiedziałam, że jadę do obcego faceta. Dziwnie się z tym czułam. Dzisiaj w nocy śnił mi się inny facet, prawie doszło do czegoś więcej w tym śnie. I strasznie mnie to gryzie. Bardzo sie kochamy, tęsknimy za sobą i dobrze nam razem. Nie chcę nikogo innego oprócz mojego chłopaka, więc nie wiem skąd te sny... Czuję się jakbym zrobiła coś złego, ale ja nawet nie myślę o innych facetach. Co mam zrobić, żeby to znikło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie myśl o tych snach że coś znaczą. Sny to figle wyobraźni. Nie mieszaj ich do życia na jawie i tymbardziej kochaj swojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ja bym miała przejmować się snami to bym już wąchała kwiatki od spodu.. Za dużo się nakręcasz, sen to tylko sen, budzimy się czasem z  taką ulgą. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
24 minuty temu, Olaa napisał:

Po prostu nie myśl o tych snach że coś znaczą. Sny to figle wyobraźni. Nie mieszaj ich do życia na jawie i tymbardziej kochaj swojego chłopaka.

Wcześniej coś takiego mi się nie przydarzyło. Jak sie obudziłam to się poczułam tak jakbym zdradziła swojego chłopaka... Bardzo głupie uczucie... Postaram się o tym nie myśleć, ale mimo to mam jakieś poczucie winy. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka
1 godzinę temu, Gość Aneta napisał:

Wcześniej coś takiego mi się nie przydarzyło. Jak sie obudziłam to się poczułam tak jakbym zdradziła swojego chłopaka... Bardzo głupie uczucie... Postaram się o tym nie myśleć, ale mimo to mam jakieś poczucie winy. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

A może podświadomie nie odpowiada Ci Twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
5 minut temu, Gość małpka napisał:

A może podświadomie nie odpowiada Ci Twój facet?

Co mi podpowiada? On bardzo o mnie dba i wiem że mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×