Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolorowe ubrania, styl na papuge

Polecane posty

Gość gość

Lubicie kolorowe ubrania? Jako nastolatka i przez prawie cale studia nosilam glownie czarne rzeczy. Potem kupilismy bialego siersciucha i zadne walki, tasmy i metody niekonwencjonalne nie dawaly rady jego sierci. Na czarnym bylo wszystko widac. 

Przez to zaczelam nosic bardziek kolorowe ubrania i od jakiegos roku nosze glownie odcienie pomaranczowego, czerwonego, rozowego, fioletowego i zoltego. Nawet nie spodziewalam sie tak to mi bardzo poprawi ogolny nastroj! Jednak jest duzo prawdy w tym, ze kolory wplywaja na nastroj :) mial ktos podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 27 kat i nadal ubieram się kolorowo, lubię szczególnie neonowe ubrania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Cyrk i bezguście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak wyglada "guscie"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Guście  🙂  to ogólnie rozumiane poczucie estetyki z odrobiną umiaru i elegancji. Ale niech każdy nosi to co lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O ile elegancja jest w miare szeroko rozumianym pojeciem, o tyle pojecie estetyki ma kazdy i jest ono subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
7 minut temu, Gość gość napisał:

O ile elegancja jest w miare szeroko rozumianym pojeciem, o tyle pojecie estetyki ma kazdy i jest ono subiektywne.

Nie do końca. Istnieją pewne kanony estetyki, ktorych pominięcie zwyczajnie razi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciebie lub kogos kto podziela twoje zamilowanie do danego kanonu. Tak jak kogos innego moze razic twoje pojecie estetyki. Mnie na przyklad bardzo razi kolor bezowy ktory jest ostatnio bardzo modny. Nowoczesny styl biurowy kojarzy mi sie z wnetrzem samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jednym z waznych aspektow wyczucia stulu jest swidomosc, ze czarny, bialy i kremowy nie oznacza elegancji. Moze byc ubranym kolorowo i wygladac ladne i z klasa, mozna ubrac sie w mala czarna i wygladac jakby sie buty zgubilo na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czasem mnie to bawi. Czasem nie.

Jak moj stary zaczyna opowiadac ...y ze go odwozila jakas to troche mnie to bawi bo nie przychodzi mi na mysl zeby cos robili, wiem ze specjalnie to mowi zeby sie podraznic.

Ale gdybym zobaczyla ze rozmawiaja i ona np klepie do po ramieniu. A On dodalby ze uraczyla go smacznym lodem to juz nie byloby zabawne bo mogloby mi przejsc przez mysl ze moze tak bylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Można, można, ale nie chce mi sie kłócić. Dla mnie 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

pomaranczowego, czerwonego, rozowego, fioletowego i zoltego

takie zestawienie kolorów jednocześnie na człowieku wygląda ...ycznie i tyle 😛  Chyba że jest to jakis wzór na jednolitym tle. 

Człowiek to nie papuga. 

Nie zagłębiam się w dyskusje o modzie bo mam inne sprawy na głowie. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man

Twój stary 

12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czasem mnie to bawi. Czasem nie.

Jak moj stary zaczyna opowiadac ...y ze go odwozila jakas to troche mnie to bawi bo nie przychodzi mi na mysl zeby cos robili, wiem ze specjalnie to mowi zeby sie podraznic.

Ale gdybym zobaczyla ze rozmawiaja i ona np klepie do po ramieniu. A On dodalby ze uraczyla go smacznym lodem to juz nie byloby zabawne bo mogloby mi przejsc przez mysl ze moze tak bylo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czasem mnie to bawi. Czasem nie.

 

Twoj stary robił mi loda, całkiem niezły w tym jest i mało sobie policzył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man

Mówił, że musi zarobić na twoje zachcianki bo jak ci nie kupuje prezentów to go zdradzasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorzyca

Ubieram się kolorowo i idę na ulicę łapać klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorzyca wątku

Nie ma hooya, żeby przechodzący facet nie zwrócił uwagi na coś czerwono-pomarańczowo-żółto-różowego takiego jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość oczywiscie napisał:

Można, można, ale nie chce mi sie kłócić. Dla mnie 

takie zestawienie kolorów jednocześnie na człowieku wygląda ...ycznie i tyle 😛  Chyba że jest to jakis wzór na jednolitym tle. 

Człowiek to nie papuga. 

Nie zagłębiam się w dyskusje o modzie bo mam inne sprawy na głowie. EOT

Na raz pewnie wygladaloby zle, ale nikt nie sugerowal noszenia tego na raz :D dzisiaj ubralam sie na zolto/bordowo, dwa kolory, a jestem najbardziej kolorowa osoba w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorzyca wątku

Na mieście się ze mnie śmieją i wytykają mnie palcami, ale ja jestem dumna bo zarabiam w najstarszym zawodzie świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Na raz pewnie wygladaloby zle, ale nikt nie sugerowal noszenia tego na raz 😄 dzisiaj ubralam sie na zolto/bordowo, dwa kolory, a jestem najbardziej kolorowa osoba w biurze

Ale kogo to obchodzi? Ogarnij się, idi.otko. Najwyżej twoi współpracownicy dostaną bólu gałki ocznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Na raz pewnie wygladaloby zle, ale nikt nie sugerowal noszenia tego na raz 😄 dzisiaj ubralam sie na zolto/bordowo, dwa kolory, a jestem najbardziej kolorowa osoba w biurze

Ale kogo to obchodzi? Ogarnij się, idi.otko. Najwyżej twoi współpracownicy dostaną bólu gałki ocznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość w kość napisał:

Ale kogo to obchodzi? Ogarnij się, idi.otko. Najwyżej twoi współpracownicy dostaną bólu gałki ocznej. 

Ty sie dobrze czujesz? Obchodzi ciebie skoro jak wsciekly pies wcinasz sie na temat o ubraniach i wyzywasz mnie od idio.tki. jak cie to nie obchodzi to nie czytaj i nie wypowiadaj sie. Ja omijam tematy ktore mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Musisz się ubierać dziwacznie bo nic sobą nie reprezentujesz, jesteś nudna i jałowa umysłowo. Dlatego ściągasz na siebie uwagę beznadziejnym strojem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co komu przeszkadza, że kolorowo? Mamy chodzić na szaro-buro? Chyba lepiej jak jest trochę barw i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Żółty i brązowy widzę w klopie jak z niego wstaję 😕  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jezeli dla ciebie kolorwo znaczy dziwacznie to po prostu jestes nudnym czlowiekiem. 

Zycze ci zebys byl rownie interesujacy co ja i moje zycie. Moze wtedy nie bedziesz szukal zaczepki i okazji do wyzycia sie na obcych ludziach przez swoje frustracje ktore, jestem pewna, sa bezposrednim skutkiem tych cech ktore mi przypisales w swojej wscieklej projekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Jak na razie wściekła jesteś ty, a ja się cudownie bawię patrząc, jak cię rozsadza 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, pochopna napisał:

Co komu przeszkadza, że kolorowo? Mamy chodzić na szaro-buro? Chyba lepiej jak jest trochę barw i energii.

Tez tak mysle. Wiem, ze wiekszosc ludzi lubi stonowane kolory, ale reakcja niektorych jest troche nieproporcjonalna...chyba faktycznie trzyma sie nas myslenie z PRLu, ze wszelka oryginalnosc to zlo, a kolory i radosc trzeba tepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rozsadza mnie, jestem zszkowowana taka agresja w tak banalnym temacie. Ty tez sie nie bawisz, jestes sfrustrowany i szukasz ujscia na agresje, jak bite dziecko ktore probuje prowokowac psa za plotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, pochopna napisał:

Co komu przeszkadza, że kolorowo? Mamy chodzić na szaro-buro? Chyba lepiej jak jest trochę barw i energii.

Tez tak mysle. Wiem, ze wiekszosc ludzi lubi stonowane kolory, ale reakcja niektorych jest troche nieproporcjonalna...chyba faktycznie trzyma sie nas myslenie z PRLu, ze wszelka oryginalnosc to zlo, a kolory i radosc trzeba tepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Żółty i brązowy widzę w klopie jak z niego wstaję 😕  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×