Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Betii

Czy da się urodzić bez znieczulenia?

Polecane posty

Gość Gosc

Jesli moge cos dodac od siebie, ja chcialam rodzic naturalnie. Porod byl wywoływany najpierw balonikiem potem skurcze kroplówka z oxy, potem przebili mi pecherz. Kiedy skurcze buly juz na tyle silne okazalo sie ze dziecko traci tetno i szybko zarzadzili cesarke. Bol byl i przy wywolywaniu balonem i przy skurczach i po cesarce. Nameczylam sie sporo ale jedyne co pamietam to traktowanie pacjentek przez lelarzy i niektore polozne. Bol jak bol szybko o wszystkim zapomnialam, dalo sie przezyc ale to jak lekarze podchodzili do mnie nie zapomne nigdy, traktowanie kobiet jak bydla. Przykre komentarze, brak jakiegokolwiek wyczycia, mechaniczne badania, brak zrozumienia i bol podczas kazdego badania. To bylo straszne. Psychicznie po porodzie bylam zmasakrowana. Wiem ze juz dzieci nie chce miec, nie.ze wzgledu na bol

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja po pierwszym porodzie sn powiedziałam, że nigdy więcej. Wcale nie zapomniałam o tym bólu i nie mam zamiaru nigdy więcej przez to przechodzić. W szpitalu, w którym rodziałam nie dają znieczulenia więc nie miałam wyboru. Jeżeli kiedyś będę mieć drugie dziecko to tylko i wyłącznie cc i mam gdzieś kto co o tym myśli. Ja też jestem człowiekiem, tem mam uczucia i swoją wytrzymałość i nie zmieniam się w cyborka z chwilą zajścia w ciąże żeby nagle przestać myśleć o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znieczulenie i cc to sa dwie rozne sprawy tak na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asss

nie ryzykujcie ze znieczuleniem. zdarzyło się tak ostatnio u kogoś, że akcja porodowa po podaniu znieczulenia ustała. to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podziwiam

Szczerze podziwiam wszystkie panie, które w ogóle decydują się na sn. Serio. Jeszcze w tej rzeźni w Polsce, bo to nie są normalne warunki, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×