Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ale.alexandraa

Okłamał mnie, że nie ma dziewczyny

Polecane posty

Ostatnio mieliśmy się spotkać (wczoraj tzn. poniedziałek). Wyszłam, pół dnia się tym ekscytowałam, ubrałam się i wyszłam (umówiliśmy się na 17.00). Przyszłam idealnie. Jego nie było. No dobra, czekam. Po 15 minutach piszę do niego. On nic. Po 30 minutach dzwonię. On nic. I tak oto po 50 minutach bezcelowego chodzenia i zastanawiania się DLACZEGO, poszłam do domu. On przed 19.00 napisał, że przeprasza, ale usnęło mu się, bo był zmęczony. Odpisałam mu, że ma mnie w ch*ju, że mógł napisać, że nie chce albo coś. A on „Mam gości”. No zajebiście. Po czym dzisiaj dowiedziałam się, że on MA dziewczynę! Co ja mam mu napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

Nic. Zerwij kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Żegnam cie ozieble chùju złamany "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I czekalas aż 50 minut? Ja bym tyle nie czekała bo to brak szacunku ze strony faceta. Pewnie sciemnial z tym spaniem. Zwykły klamliwy gnoj który zapewne chciał Cie zaliczyć na boku, pewnie nie pierwsza i nie ostatnia. Pewnie poznalas go na portalu randkowym? Jeśli naskoczysz na niego z pretensjami on tylko się upewni ze Co zależy skoro tak to przezywasz, najlepiej definitywnie urwij kontakt i juz nigdy mu nie odpisuj. Obojętność boli ego facetów najbardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×