Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiki

Wasz najlepszy sex

Polecane posty

Gość Kiki

Opiszcie proszę jak wyglądał wasz niezapomniany sex czy odbył się w sypialni w samochodzie a.może też na.łonie natury lub w kabinie prysZnicowej czy był to seks przypadkowy czy ze swoim.partnerem/partnerkom lub może w trójkącie 🙂 bardzo mnie ciekawi ilu z was przeżylo niezapomniane spontany 🙂 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
1 minutę temu, Gość Kiki napisał:

Opiszcie proszę jak wyglądał wasz niezapomniany sex czy odbył się w sypialni w samochodzie a.może też na.łonie natury lub w kabinie prysZnicowej czy był to seks przypadkowy czy ze swoim.partnerem/partnerkom lub może w trójkącie 🙂 bardzo mnie ciekawi ilu z was przeżylo niezapomniane spontany 🙂 pozdrawiam

 Mnóstwo takich było, czekam jednak na takie kochanie które przebije wszystkie dotychczasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max2000

Kiedyś w nocy wracaliśmy z imprezy Ja moja dziewczyna i jej koleżanka i moja mówi że ma ochotę na szybki numer od tyłu to zatrzymałem samochód wyszliśmy mini do góry majtki w dół i jazda a koleżanka przez szybę patrzyła po chwili wyszła i złapała mnie za jajka a ja dalej bzykam dziewczynę a ona masuje mi nabiał po chwili wsadził mi palec w tylek no to było mega i się sposcilem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierny

Mi najbardziej podobał się ten w trakcie kórego moja (wtedy jeszcze) żona weszła do domu a na mnie koleżanka siedziała. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×