Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On 2019

Odkurzacz i klocki Lego

Polecane posty

Gość On 2019

Witam Panie 🙂

Takie pytanko... Które z Was są już na takim levelu rodzicielstwa, że nie przejmują się już klockami Lego, które zostają wyssane do odkurzacza? Baaaa a może któraś z Was odkurzacz je celowo?  Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniO

hahaha, miałam tak 😄 ale mój urwis nauczył się i słyszy, ze jedzie odkurzacz, bo mamy roombę, to sam biegnie sprzątać klocki. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź

Heh rozumiem, że prędzej jak zapomniał czegoś podnieść,  to bez skrupułów wszystko leciało do odkurzacza?  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

TAG! ja! prowadze wieczna wojne z dziecmi o sprzatanie zabawek.Starszy syn ma 9 lat i sprząta na odwal, młodszy 3 lata i zaraz roznosi. Zdarza mi sie dosc czesto nie widziec,ze odkurzam lego,kulki magnetyczne i inne male zabawki, ktore lezą wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź

Hmmm ale chyba specjalnie tego nie robisz?  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego

Moja żona ma już dość podnoszenia klocków Lego,  wszystko co leży na podłodze, bez skrupułów leci do odkurzacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okruszka

Mam odkurzacz pure i9, który sam jeździ i sprząta, zawsze potem zerkam do pojemniczka na śmieci czy nie ma tam lego albo mojego kolczyka 😛 puszczam go codziennie, przez co jest porządek w domu bo dobrze zgarnia wszystkie śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legomanka

u mnie dziecię wie, że jak jedzie roomba to warto posprzątać klocki 🙂 i tak o to nauczyłam Młodego porządku. chociaż i tak zerkam do pojemnika, bo ja to pojemnik na brud myję, bo w mojej e5 jest zmywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas to samo, leci do odkurzacza,bo i tak ma ich tyle, że nie zauwazy,że kilku brakuje 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi

elektroluxa nie polecam słabo ciągnie a cena z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1
Dnia 30.09.2019 o 10:20, Gość Legomanka napisał:

u mnie dziecię wie, że jak jedzie roomba to warto posprzątać klocki 🙂 i tak o to nauczyłam Młodego porządku. chociaż i tak zerkam do pojemnika, bo ja to pojemnik na brud myję, bo w mojej e5 jest zmywalny.

hahaha, mam podobnie! ja tylko wołam, że biorę telefon i wypuszczam naszą 'bestię' 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego lego
Dnia 30.09.2019 o 10:56, Judith napisał:

u nas to samo, leci do odkurzacza,bo i tak ma ich tyle, że nie zauwazy,że kilku brakuje 😛

Rozumiem, że celowo zasysasz je do odkurzacza?  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pejka

U nas jak wyżej, odkąd roomba u nas jeździ jak i syn tak i córka pamięta o pobieraniu klocków. Odkurzacz jest na tyle mocny że taki klocek dla niego nie jest problemem. Przekonali się teraz sprzatają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×