Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola

Czy w trakcie ciąży musiałyście zaliczyć pobyt w szpitalu? Z jakich powodów?

Polecane posty

Gość ola

Pytam bo mam jakąś fobię szpitalną, wiadomo na sam koniec wyjścia nie ma, ale niekoniecznie chciałabym tam przebywać w trakcie ciąży. Moje znajome masowo dostają skierowania: a to ciśnienie, a to jakaś dziwna infekcja, powody różne i mnóstwo. Nie znam chyba nikogo kto by takiego pobytu nie zaliczył. 
Jak było z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nadciśnienie i wielowodzie- 2 tyg w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestałam czuć ruchy pewnego dnia. Pojechałam sprawdzić co się dzieje. Wszytsko było ok ale zostawili na 4 dni dla świętego spokoju. Bylo to w 26 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krwawienia- 4 pobyty po tygodniu każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie byłam ani razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama leżała tydzień z powodu silnych wymiotów - niestety wymiotowała całą ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie byłam ani razu. 

Problem z czytaniem? Ona pyta kobiety, który były w szpitalu i dlaczego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Problem z czytaniem? Ona pyta kobiety, który były w szpitalu i dlaczego 

 

Chyba ty masz problem z czytaniem. Jak jest ankieta, a w niej pytania: "Czy bierzesz leki? Jeśli tak to jakie?  To należy odpowiedzieć. "Nie". Pytanie nie jest tylko do biorących leki. Kumasz downie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Problem z czytaniem? Ona pyta kobiety, który były w szpitalu i dlaczego 

 

"czy w trakcie ciąży musialyscie zaliczyć pobyt w szpitalu?" chyba Ty masz problemy z czytaniem że zrozumieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak, byłam z powodu krwawienia w 13 tc, wyszłam pod 3 dniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krwotok z powodu krwiaka poczatek ciąży 6 tydzień , byłam parę dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, ja nie bylam. Ale faktycznie, wiele ciezarnych w moim otoczeniu bylo (krwawienia, kiepskie wyniki morfologii, jedna przewrocila sie w ciazy i uderzyla w brzuch wiec zostala na obserwacji, inna z kolei przelezala w ciazy blizniaczej prawie 4 m-ce w szpitalu bo miala jakas powazna wade lozyska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie byłam ani razu. 

Nic nie wnosi twoja odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nic nie wnosi twoja odpowiedz 

następna mądra inaczej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

następna mądra inaczej 😄

A co wnosi? Od razu widać, że pytanie jest zadane pod te które były w szpitalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbdb

W pierwszej ciazy nie a w

drugiej ciazy 2 x w 9miesiacu byłam na obserwacji bo dziecko się owinęło pępowina. Przez to

musialam mieć cesarkę 9

dni przed terminem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, 5 dni leżałam na patologii ciąży, byłam w 33 tygodniu. Powód - rozwarcie, bez skurczy, podejrzenie uszkodzenia mózgu u dziecka. Po 5 dniach wypisałam się do domu. Urodziłam 10 dni później, dziecko zdrowe ale z hipotrofią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamer
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A co wnosi? Od razu widać, że pytanie jest zadane pod te które były w szpitalu 

Załóż swój temat i tam możesz spróbować się rządzić. Ale to forum otwarte i każdy może napisać wszędzie. To nie Twój temat i to autorka uzna, które odpowiedzi są jej pomocne a które nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gamer napisał:

Załóż swój temat i tam możesz spróbować się rządzić. Ale to forum otwarte i każdy może napisać wszędzie. To nie Twój temat i to autorka uzna, które odpowiedzi są jej pomocne a które nie. 

J\e/bać ulane k*ur*wy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdcc

Ja bylam bo wyszla toksoplazmoza. Poszerzone boczne komory mozgu, robili badania. Lezakam tydzien!

U mnie dziecko na polowkowym USG dziecko mialo 3 razy pepowine wokół szyji i nikt mnie z tego powodu nie kładł do szpitala a urodzil sie zaplatany tez 3 razy i mowilam o tym przrd porodem a urodziłam sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość ola napisał:

Pytam bo mam jakąś fobię szpitalną, wiadomo na sam koniec wyjścia nie ma, ale niekoniecznie chciałabym tam przebywać w trakcie ciąży. Moje znajome masowo dostają skierowania: a to ciśnienie, a to jakaś dziwna infekcja, powody różne i mnóstwo. Nie znam chyba nikogo kto by takiego pobytu nie zaliczył. 
Jak było z wami?

Ja nie byłam ani razu.Dwie ciąże.

A może dlatego,ze rodzilam mlodo.

Moje starsze koleżanki po 30-ce miały problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W 13 tygodniu miałam pobierane wycinki z szyjki macicy- podejrzenie raka. Byłam 2 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh
2 godziny temu, Gość Fdcc napisał:

Ja bylam bo wyszla toksoplazmoza. Poszerzone boczne komory mozgu, robili badania. Lezakam tydzien!

U mnie dziecko na polowkowym USG dziecko mialo 3 razy pepowine wokół szyji i nikt mnie z tego powodu nie kładł do szpitala a urodzil sie zaplatany tez 3 razy i mowilam o tym przrd porodem a urodziłam sn

To masz się czym chwalić ze z łatwością przysłałas na to ze dziecko Ci się może udusić. Mi się zapętliło 3,5 tygodnia przed terminem i od tego czasu miałam 2xdziennje ktg codziennie usg i kilka razy dziennie sprawdzanie pulsu dziecka. No ale ja chodziłam do cenionego lekarza, ordynatora i wszyscy nad moim dzieckiem skakali i nie chcieli ryzykować życia mojego dziecka chociaż byłam największym przeciwnikiem cc jakiego chyba widzieli ale zrobili cc żeby się nie udusił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka

W pierwszej ciąży z powodu krwiaka przez kilka dni, teraz grozi mi położenie z powodu infekcji pęcherza, niestety  nie ma poprawy po antybiotykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

W pierwszej ciąży dwa razy. Pierwszy z powodu silnych wymiotow przy wirusie   a miałam cukrzycę ciążową. A drugi raz z powodu małoplytkowosci. W drugiej ciąży udało się ,że ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W każdej z trzech ciąż, mam niewydolną szyjkę macicy, kiniecxna była obserwacja, 2x zakładany pessar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Przeforsowałam się w 22 tyg i rano nie mogłam wstać z łóżka z powodu bólu brzucha. W szpitalu byłam 3 dni. Skróciła mi się szyjka i miałam ryzyko przedwczesnego porodu. Po wyjściu ze szpitala mój lekarz założył mi pessar, który miałam do 38 tyg. 10 dni przed terminem poród zaczął się odejściem wód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość b

Błąd. W szpitalu byłam 5 dni a nie 3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje dziecko w 38 tygodniu przestało sie ruszać na 3 dni. W szpitalu okazało się, że wszystko ok, ale nie wypuścili mnie aż do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja w pierwszej leżałam tydzień na patologii. Od 41 tc do 42 tc, bo czekali az poród zacznie się sam, bo tak zdrowiej mimo że wiadomo było że będzie CC, a omal nie zrobili mi z dziecka rośliny 😕

W drugiej tylko 1-2 dni tuż przed terminem CC. Mialam bardzo słabą.morfologie, grozili mi transfuzja krwi jak nie poprawia się wyniki po tabsach. Dzięki Bogu poszły w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×