Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Czy to kryzys ??

Polecane posty

Gość Kasia

Witam, podpowiedzcie mi proszę tyle się naczytałam o kryzysie laktacyjnym w 3 msc, że nie zejdzie z cycka..a u mnie nie chce jeść w dzień w ogóle tylko jak już prawie usypia na rękach że smoczkiem kładę go to zje no masakra krzywi się na cyca i marudzi ..dobrze że ma 4 drzemki bo by z glodu umarł .. za to w nocy co godzinę od 23-24 je .. na wadze przybiera wystarczająco 20-25 g  dziennie .. w ogóle maruda się zrobił z niego czy to ten skok / kryzys czy miałyście podobnie ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nikt tak nie miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

..upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam dwa kryzysy. Pierwszy trwał krótko, ze dwa dni. Czujesz wtedy, że dziecko ssie i nic prawie nie leci. Nie ma pokarmu albo jest go bardzo mało. Drugi miałam ok 3 miesiąca i nie pomogły specjalne napoje ani syn wiszący na piersi. Trwało to i trwało. Pewnie jakbym powalczyla dłużej to by wróciło do normy ale miałam dość glodnego dziecka, swoich nerwów itd. Przeszłam już wtedy na butelkę, i tak miałam odstawiac za miesiąc, dwa. Jeżeli natomiast masz pokarm a dziecko nie chce jeść to może ma skok albo taki okres po prostu. Najważniejsze, że ładnie przybiera na wadze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×