Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Cykle bez owulacyjne

Polecane posty

Gość Iga

Jak długo można mieć cykle bezowulacyjne i od czego to zależy,  dodam że od kilku mc nie zauważam dni płodnych . Okres miałam 1 lipca cykle mam 24 . 25 dni to jak dobrze mu się zdaje to owulacja powinna być wczoraj A u mnie jest gęsty, mętny i lepkie śluz który mogę zauważyc dopiero po włożeniu palca do pochwy,  nie odczuwam wilgoci w pochowie. Wczoraj uprawiałam sex z moim ukochanym, który doszedł we mnie kilka razy,  czy jest możliwość że zajde w ciążę skoro brak jest oznak dni płodnych,  czy któraś Tak miała z Was, bardzo proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A niby dlaczego uważasz, że masz cykle bezowulacyjne? Dlatego, że nie widzisz zwiększonej ilości śluzu w połowie cyklu czy jak? Żebyś się nie zdziwiła jeżeli się nie zabezpieczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Chodzi o to że w ogóle go nie zauważam takiego jak powinien być w dni płodne, a to że zajdę w ciążę to żaden problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli uważasz, że masz cykle bezowulacyjne to po pierwsze wybierz się do ginekologa i to najlepiej w połowie cyklu może uda się wyłapać moment uwolnienia lub dojrzewania komórki jajowej. Druga sprawa są testy owulacyjne, mierzenie temperatury w trakcie cyklu no i oczywiście kwestia hormonów. Żeby móc stwierdzić brak owulacji potrzebne są badania, a nie obserwacja wyłącznie śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałam.Cykle nagle skróciły się 24-26 dni Nie czułam bólu jajnika w środku cyklu,więc podejrzewałam że mam cykle bezowulacyjne.Poszłam do lekarza i rzeczywiście,okazało się że od wielu miesięcy nie mam owulacji bo jajniki miałam skurczone,uśpione -tak powiedział ,przepisał mi leki hormonalne i po dwóch miesiącach zaczęłam normalnie mieć owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Bardzo dziękuję za informację chyba wybiorę się do innego lekarza i zobaczę co mi powie , bo zależy mi na ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

A tylko ich nie obserwujesz czy jakoś je jeszcze kontrolujesz? To nie jest tak, że każdy cykl jest bez jajeczkowania, może zainwestuj w urządzenie, które ci pomoże w monitorowaniu cykli. Ja mogę ci polecić cyklotest myway, używam i bardzo mi się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klm

A ja zapytam jaka temperatura jest po owulacji bo przed miałam 36, 4 A teraz przez 7 dni mam 36,8 . Jak długo się ona tak utrzyma bo okres mam mieć 25lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×