Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poprztykałam się z tesciową, skoczyłam do niej a ona mnie uderzyła w twarz i kazała wynosić z mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Zamknęłam się z pokoju i nie wyjdę, ona waliła w drzwi i darła morde że mam się wyniesć z jej mieszkania. Mąż pracuje na busach i wraca w poniedziałek. Trudno bede tu siedziala do nocy a potem wyjde cos zjesc. Nienawidze jej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamama

Poczekaj aż wyjdzie np do sklepu i nasraj jej na dywan w salonie, mój kot tak zawsze robi jak się na mnie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A moja niedoszła naszczęście teściowa, czyli matka mojego byłego zrobiła coś jeszcze lepszego. Ogolnie to sfrustrowana zyciem, stara samotna kobieta. Nigdy sie prawie nie usmiecha i ciagle ma jakieś docinki. Nie lubila mnie od samego poczatku, choc byłam dla niej miła, pomagałam nawet w kuchni, kiedy zaprosiła nas na obiad.

Ale ona tego nie doceniła. Kiedys sie lekko poklociłam z facetem bo mi wypomnial, ze kupilam nie taka szynke jak trzeba, a ja powiedzialam żeby w takim razie nastepnym razem sobie poszedl po wedliwe, a jak chce ja moge wracac do domu, a ona pod nosem powiedziala " to won". Wtedy przegiela i już w ogole przestalam tam bywac, choc po jakims czasie znow nas zaprszala na obiad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Otwórz drzwi i kopnij ją w doopę. Albo weź coś ciężkiego i walnij ną w łeb! Ale najlepiej weź bykowca i bij ją po nerach. Zobaczysz, że jej złość przemieni się w strach i będzie cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghnn

Masakra jakaś co was nie stać na osobne mieszkanie przecież jesteście razem patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie prowo, absolutnie i nieodwołalnie zerwij z nią wszystkie relacje. Na twoim miejscu, gdyby mąż stanął po tym wszystkim po jej stronie, obu kazałbym wypier**** z mojego życia. Twoja godność to rzecz najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, marcin_wawa napisał:

Jeżeli to nie prowo, absolutnie i nieodwołalnie zerwij z nią wszystkie relacje. Na twoim miejscu, gdyby mąż stanął po tym wszystkim po jej stronie, obu kazałbym wypier**** z mojego życia. Twoja godność to rzecz najważniejsza.

Trudno zerwać relacje z kimś, kto daje dach nad głową. Autorka powinna zadbać o własne lokum, a nie pasozytowac u teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Trudno zerwać relacje z kimś, kto daje dach nad głową. Autorka powinna zadbać o własne lokum, a nie pasozytowac u teściowej.

Zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
6 godzin temu, Leżaczek napisał:

Zazdrosna jest tylko że syn sobie robi z tobą seksy 👌😄

O Boże xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×