Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Psycho couple

Polecane posty

Gość 666

Jak dziecko podrośnie do takiego wieku że się szpera w necie, to się mocno zdziwi, co rodzice wyczyniali:/,a dzieci w szkole...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile on ma lat? Bo wygląda na 45, a zachowuje się jakby miał 15 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno on ma 38 ale skoro on tak twierdzi to wątpię pewnie sobie odjął klika taj żeby mieć jeszcze przed 40 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spotkałam się kiedyś z podobnym typem. Odezwał się na portalu randkowym - zdjęcie miał z przed kilku lat- co się okazało na spotkaniu. Wiek zaniżył a jakoś w rozmowie wyszło ze jeszcze starą maturę zdawał i chodził 4 lata do liceum... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie ma o nich aktualnego tematu patrząc na to co wyczyniają teraz 🙈 może ktoś chciałby się wypowiedzieć? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
39 minut temu, Dobranocpaństwu napisał:

Dziwne, że nie ma o nich aktualnego tematu patrząc na to co wyczyniają teraz 🙈 może ktoś chciałby się wypowiedzieć? 😁

co wyczyniają? Ona juz chyba w zaawansowanej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Etażerka napisał:

co wyczyniają? Ona juz chyba w zaawansowanej ciąży?

No to zakładanie instagrama nienarodzonej córce, oświadczanie się pod warunkiem, że będzie 200 tys lajkow 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są 2 chodzące słupy reklamowe. Ale żyją z tego więc im sie nie dziwie. Dla mnie ich odbiór jest męczący. Nie jestem na bieżąco. Bo non stop hello body, to coś do wybielania zębów itp. Dodatkowo blondyna tylko je, uśmiecha sie pod nosem i jest przytlaczana przez faceta. Gość to duże dziecko z przerosnietym ego. Ale moze w jakiejs grupie sie to sprzedaje. Widzialam ze ksiazke napisali. O insta czy TT. Ktos to widzial? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, vladiv napisał:

To są 2 chodzące słupy reklamowe. Ale żyją z tego więc im sie nie dziwie. Dla mnie ich odbiór jest męczący. Nie jestem na bieżąco. Bo non stop hello body, to coś do wybielania zębów itp. Dodatkowo blondyna tylko je, uśmiecha sie pod nosem i jest przytlaczana przez faceta. Gość to duże dziecko z przerosnietym ego. Ale moze w jakiejs grupie sie to sprzedaje. Widzialam ze ksiazke napisali. O insta czy TT. Ktos to widzial? 

O moja ukochana para na czołówce tematów. Napisali książkę o TT. Porady, jak się wybić u być rozpoznawalnym 😄 on jest taki obleszkowy... a ona jak ktoś kiedyś powiedział uśmiecha się jakby miała FAS 😛 najlepsze jest to jak ten troll nagrywa siebie w lustrze i sam do siebie minki strzela i sam siebie podziwia. Narcyz poziom hard 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciąża Oli - w końcu mają już na kanale prawie 40 odcinków sezonu 1, czas na sezon 2! 😄 Tragedia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Enobaria napisał:

Kolejna ciąża Oli - w końcu mają już na kanale prawie 40 odcinków sezonu 1, czas na sezon 2! 😄 Tragedia

 

Dejcie spokój. Aż mi witki opadły. No to się dziewczyn wpakowała.  A on chce tak na siłę być sławny, że pewnie co sezon bedzoe robił dzieciaka. 

Edytowano przez Chitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary dziad, co mu się udało młodą, naiwną i zakompleksioną dziewczynkę wyrwać i teraz będzie jej strzelał dzieciaka po dzieciaku. Jak sam powiedział, ma jeszcze kilka lat gwarancji na nią 😕 bidula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Martik napisał:

Mi sie wydaje, ze to tylko clickbait, wzieli stary test z dwoma kreskami, a dzis dziwnym trafem okaze sie ze test wyszedl negatywny i bedzie filmik o falszywie dodatnim tescie. U nich jest wszystko takir sztuczne i na pokaz. 

Gdyby naprawde byla w ciazy to rozstadnym byloby troche poczekac, a im sie d.pa pali bo wyswietlenia topnieja to trzeba bylo cos wymyslec.

Nie sądzę, że to clickbait. W ostatnim czasie nie mieli za bardzo o czym nagrywać. Dużo krytyki spadło na nich odnośnie sposobu wychowywania tej małej i w końcu fochnęli się i rzekomo przestali ją pokazywać. Finalnie oczywiście pokazują dalej, ale wyświetlenia się nie zgadzają, ostatnie ich filmy ledwie dociagają do 50 tyś (wcześniej po 100-200 tyś). Gdzieś w komentarzach czytałam, że oni inspirują się jakimś kanałem yt amerykańskim, na którym właśnie są sezony w zależności od kolejnego potomstwa.. Niestety ale prócz dzidzi nie mają kompletnie co pokazać na yt, bo brak im jakichkolwiek zainteresowań. Aspirują do bycia jak A&L na polskim yt, a niestety są słabą podróbką, chociaż lenistwo im wychodzi równie dobrze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gosc osc napisał:

Obejrzalam pierwszy raz zaciekawiona co to za ludzie.

Na pierwszy rzut oka wygladająjak nadpobudliwy tata z kryzysem wieku średniego z nieodrodną córeczką i wnuczką🤣🤣🤣🤣o co tu chodzi? Uroda obojga tez dyskusyjna 

Nie śledzę ich od samego początku, ale z tego co mi wiadomo, to oni wybili się na TikToku. Potem nagrali jakiś poradnik całowania na yt, gdzie pokazują jak ten stary obleśny typ całuje ją z języczkiem, fuuuuuj. Zrobiło się o nich głosno, bo kanały chętnie komentowały to co odwalają, a z tego co zauważyłam oni wyznają zasadę "nieważne jak mówią, byleby mówili". Potem był jakiś wywiad, w którym on powiedział, że nie zwraca uwagi na wygląd, bo inaczej by z nią nie był, a następnie że młoda partnerka daje mu gwarancje na to, że przez najbliższe kilkanaście lat będzie miał młodą, ładną kobietę i urodzi mu 5 dzieci, bo tyle ON planuje. No i zaczęło się - w styczniu zeszłego roku pierwsza ciąża, w miedzy czasie kilka dram, np. założyli nienarodzonemu dziecku INSTAGRAMA. Finalnie urodziło się dzieciątko, Lyra ma na imię. Zaczęło się zarabianie na maluchu - clickbaitowe tytuły filmów itp. I teraz kolejna ciąża, chociaż mała ma jakieś 4 miesiące dopiero. Jeśli coś pomieszałam to niech mnie ktoś poprawi. 😄 

Ogólnie ta dziewczyna wydaje się być oderwana od rzeczywistości. Przy okazji strajków kobiet pamiętam, jak wypowiadali się na IS o całej sytuacji. Ona zaczęła coś mówić a on jej przerwał twierdząc, że ona jeszcze wielu rzeczy nie rozumie i jest za młoda by wypowiadać się w tak poważnych kwestiach. A ona co? Pokiwała główką... Żenada 😛 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze to chodzi o małego kotka :p ostatnio wysyp ich tik tokow w którym Ola prosi Kamila o nowego kotka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Enobaria napisał:

Nie sądzę, że to clickbait. W ostatnim czasie nie mieli za bardzo o czym nagrywać. Dużo krytyki spadło na nich odnośnie sposobu wychowywania tej małej i w końcu fochnęli się i rzekomo przestali ją pokazywać. Finalnie oczywiście pokazują dalej, ale wyświetlenia się nie zgadzają, ostatnie ich filmy ledwie dociagają do 50 tyś (wcześniej po 100-200 tyś). Gdzieś w komentarzach czytałam, że oni inspirują się jakimś kanałem yt amerykańskim, na którym właśnie są sezony w zależności od kolejnego potomstwa.. Niestety ale prócz dzidzi nie mają kompletnie co pokazać na yt, bo brak im jakichkolwiek zainteresowań. Aspirują do bycia jak A&L na polskim yt, a niestety są słabą podróbką, chociaż lenistwo im wychodzi równie dobrze 😄 

A co dokładnie krytykowali? Bo ja pamiętam tylko to, że karmiła dziecko butelka gdy ona leżała na płaskim. A z tą ciąża to nie wiem czy prawda czy nie. Gdyby była prawda to bym się nie zdziwiła A jak walą ściemę że jest w ciąży to tylko po to aby potem nagrać fejkowe poronienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam o nich na vogule i ... Tak obleśnego chłopa dawno nie widziałam. Dziewczyna jest półgłówkiem, nie myśli,nie wygląda. Z tego co rozumiem jest dla niego inkubatorem. I to biedne dziecko w imieniem które niewielu umie wymówić. Robią wszystko dla lajków .nic nie prezentują. I te ich filtry po 50 zł 😉

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ona miała jakieś komplikacje przy porodzie, wie ktoś może co jej się działo? Do tego ten typ żadnym wsparciem nie był wręcz przeciwnie cały czas ją kamerował mówiąc przy tym, przecież w takim stanie potrzebuje się spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×