Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Psycho couple

Polecane posty

Gość Gość

Znacie? Oglądacie? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drama jest teraz, bo on powiedział w wywiadzie, że woli młodszą, bo ma mu rodzić 5 dzieci i ją wybrał bo przez minimum 30 lat będzie dobrze wyglądała, a ona siedziała obok i przytakiwała 😂 comentary się rzucili na ten temat i cały YT jest tym zaśmiecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Drama jest teraz, bo on powiedział w wywiadzie, że woli młodszą, bo ma mu rodzić 5 dzieci i ją wybrał bo przez minimum 30 lat będzie dobrze wyglądała, a ona siedziała obok i przytakiwała 😂 comentary się rzucili na ten temat i cały YT jest tym zaśmiecony.

Pewnie powiedział to tak ot żeby właśnie się drama zrobiła, ale mimo wszystko oni oboje mają twarz nieskalaną rozumem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłe hłe

Ten facet jest obleśny - wygląda jak małpa. Mentalnie też jest małpą. A ona? Przeciętna całkiem dziewoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Hłe hłe napisał:

Ten facet jest obleśny - wygląda jak małpa. Mentalnie też jest małpą. A ona? Przeciętna całkiem dziewoja.

Mnie przypomina trzecioligowego gwiazdora disco polo🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłe hłe

Mnie przypomina trzecioligowego gwiazdora disco polo

X

Coś w tym jest. Ten typ urody. A mniemanie o sobie ma wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Ona wygląda jak dziewczyna z jakiejś wiejskiej dyskoteki. Również przeciętna uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona to taka typowa mimoza. A on robiący z siebie samca alfa tępak. Gościu powiedział, że do zrobienia obrazka, na którym widnieją dwie nazy jakiś produktów a na środku jest napis "vs" używa dwóch płatnych programów. 

I jeszcze żerują na dzieciakach z tik toka i proszą 10letnie osoby o donejciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ona to taka typowa mimoza. A on robiący z siebie samca alfa tępak. Gościu powiedział, że do zrobienia obrazka, na którym widnieją dwie nazy jakiś produktów a na środku jest napis "vs" używa dwóch płatnych programów. 

I jeszcze żerują na dzieciakach z tik toka i proszą 10letnie osoby o donejciki.

Ja nie dałam rady obejrzeć nawet kawałka żadnego ich filmu ale zobaczyłam ( na przewijaniu) film co jest cięte i tą aferę o xD i naciąganie małych dzieci na kieszonkowe, wiem, że może przesadzam, ale on za bardzo lubi towarzystwo dzieci, założył dla nich kanał, tak jak napisałaś naciąga ich na donejty na tiktoku, no i jego narzeczona to mentalna 8-latka, podejrzane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że taki dorosły facet (nie wiem ile ma lat) zajmuje się jakimś tiktokiem i twierdzi, że coś co zrobił zmieniło społeczność tik toka to jest k**** żenada na skalę światową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Że taki dorosły facet (nie wiem ile ma lat) zajmuje się jakimś tiktokiem i twierdzi, że coś co zrobił zmieniło społeczność tik toka to jest k**** żenada na skalę światową

Ona 21 on 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On ma 38 lat? Mój ojciec, który ma 51 wyglada o niebo lepiej i młodziej. Nie wiem co ta laska w nim widzi. A ich kanał to srogie raczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

On ma 38 lat? Mój ojciec, który ma 51 wyglada o niebo lepiej i młodziej. Nie wiem co ta laska w nim widzi. A ich kanał to srogie raczysko

Tak 38 ma na 100% u co jest cięte oglądałam i czytałam komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Sosnowca

Nie znałam wcześniej tego kanału, gdyż nie interesują mnie tego typu treści. Zobaczyłam, że parę osób nagralo o nich filmy i nawet nie zamierzam tego goowna oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Ja nie dałam rady obejrzeć nawet kawałka żadnego ich filmu ale zobaczyłam ( na przewijaniu) film co jest cięte i tą aferę o xD i naciąganie małych dzieci na kieszonkowe, wiem, że może przesadzam, ale on za bardzo lubi towarzystwo dzieci, założył dla nich kanał, tak jak napisałaś naciąga ich na donejty na tiktoku, no i jego narzeczona to mentalna 8-latka, podejrzane to.

Ja o nich wiem tylko z lajwów u Awięca. A ciętego też nie lubię przez te filmiki o Mirabaucie i Eli Gawin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

może robi jakieś byznesy interesy i jest z nim tylko dla kasy
innego wytłumaczenia nie widzę
ale w sumie dobrali się poziomem intelektualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja o nich wiem tylko z lajwów u Awięca. A ciętego też nie lubię przez te filmiki o Mirabaucie i Eli Gawin.

Eh cięty też miał tak pojechać po karolinie stylizacje, a ostatecznie się przestraszył i wymyślił bajeczkę, że jest w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleta pytań

te intra i miniaturki to graficzne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Miss Sosnowca napisał:

Nie znałam wcześniej tego kanału, gdyż nie interesują mnie tego typu treści. Zobaczyłam, że parę osób nagralo o nich filmy i nawet nie zamierzam tego goowna oglądać 

No i prawidłowo. Im tylko zależy na wywoływaniu skandali i zdobycie przez to fejmu. Więc im mniej będziemy o nich gadać i nie będziemy im nabijać wyświetleń i minusować filmów tym lepiej. Oni nawet nie mają wartościowej treści kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegięcie pały
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No i prawidłowo. Im tylko zależy na wywoływaniu skandali i zdobycie przez to fejmu. Więc im mniej będziemy o nich gadać i nie będziemy im nabijać wyświetleń i minusować filmów tym lepiej. Oni nawet nie mają wartościowej treści kanału.

ja nie wchodzę i nie oglądam ich filmików 
szkoda komputera/telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przedmiotowe traktowanie kobiet jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikkkkktoooookkk

"GDYBYM SIĘ PATRZAŁ NA WYGLĄD, NIE BYŁBYM Z OLĄ"
laska ma coś nie ten teges jeśli pozwala takie rzeczy mówić, tym bardziej w swojej obecności
przecież to jest już poniżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja o nich wiem tylko z lajwów u Awięca. A ciętego też nie lubię przez te filmiki o Mirabaucie i Eli Gawin.

A co to ten Awięc, też comentary? Mignęło mi parę razy ale nie weszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niezapominajka1987 napisał:

A co to ten Awięc, też comentary? Mignęło mi parę razy ale nie weszłam.

tak, też commentary całkiem spoko
i mimo, że wygląda na chłopaka z liceum to już koło 30. jest jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

tak, też commentary całkiem spoko
i mimo, że wygląda na chłopaka z liceum to już koło 30. jest jak coś

No właśnie takie miał loki na miniaturce, że go wzięłam za gimbusa🤣ale chętnie obadam, teraz mam dużo czasu chwilowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślałam, że ona jest trochę starsza... Sama mam 23 lata i nie ogarniam jak można się zainteresować w tym wieku facetem 17 lat starszym. Przecież on mógłby być jej ojcem... 

W ogóle te teksty, że jest z nią bo ma gwarancję, że będzie spoko wyglądała przez kolejne 30 lat i urodzi mu 5 dzieci... Jakby on jeszcze spoko wyglądał. Dla mnie on ma w sobie coś bardzo dziwnego, nie wiem co, ale dziwny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Myślałam, że ona jest trochę starsza... Sama mam 23 lata i nie ogarniam jak można się zainteresować w tym wieku facetem 17 lat starszym. Przecież on mógłby być jej ojcem... 

W ogóle te teksty, że jest z nią bo ma gwarancję, że będzie spoko wyglądała przez kolejne 30 lat i urodzi mu 5 dzieci... Jakby on jeszcze spoko wyglądał. Dla mnie on ma w sobie coś bardzo dziwnego, nie wiem co, ale dziwny typ.

Dziewczyna jest mocno infantylna i zapatrzona w niego jak w obrazek, on ją lekko poniża, a ona się cieszy, albo nie rozumie, że jest zabawką albo to jej odpowiada? Tylko ciekawe co by było, jakby po tych 5 ciążach przytyła albo zbrzydła? Wymieni na młodszą, żeby mieć gwarancję kolejnych 30 lat? Przecież on za 30 lat może w pampersa robić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqq
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

tak, też commentary całkiem spoko
i mimo, że wygląda na chłopaka z liceum to już koło 30. jest jak coś

Awizo ma 24 lata. I też uważam, że robi wartościowe filmiki.

A jeżeli chodzi psychicznych atencjuszy to skąd wiecie, że to co mówią jest prawdą? To, że on jest z nią przez jej wygląd i możliwość urodzenia mu 5 dzieci może być całkowicie zmyślone. Mówi tak, żeby wywolać kontrowersję i im więcej o nich mówią tym lepiej. I ona może mieć 25 lat i specjalnie się tak pasywnie i infanytylnie zachowuje. Im zależy tylko na wybiciu się, a ostatnio najlatwie jest się wybić na robieniu dram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Qqqqq napisał:

Awizo ma 24 lata. I też uważam, że robi wartościowe filmiki.

a to sorry nie chciałam w błąd wprowadzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limecrime
37 minut temu, Gość Qqqqq napisał:

Awizo ma 24 lata. I też uważam, że robi wartościowe filmiki.

A jeżeli chodzi psychicznych atencjuszy to skąd wiecie, że to co mówią jest prawdą? To, że on jest z nią przez jej wygląd i możliwość urodzenia mu 5 dzieci może być całkowicie zmyślone. Mówi tak, żeby wywolać kontrowersję i im więcej o nich mówią tym lepiej. I ona może mieć 25 lat i specjalnie się tak pasywnie i infanytylnie zachowuje. Im zależy tylko na wybiciu się, a ostatnio najlatwie jest się wybić na robieniu dram.

Podejrzewam, że mówią to tylko po to, aby się wybić. Co nie oznacza, że do takiego kontentu nie trzeba się przy***rdalać, bo niestety dzieci tego słuchają i co najlepsze, biorą to na serio. Serio, albo kanał 18+ albo niech ich wywalą z tego jutuba, tak samo jak tego Chmielarka co jeździł nowym autem 140 w terenie zabudowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×