Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delicja

karta Unlimited czy warto to kupić?

Polecane posty

Gość delicja

Hejka kochane i kochani. Jest taka sprawa, że wychodząc ostatnio z kina cinema city natknęłam się na plakat, o karcie unlimted. Ogólnie przeczytałam info i regulamin ale waham się... bo wiecie kolega mi mówił, żeby brać i super ale on jest totalnym szaleńcem kinomaniakiem (pozytywnie oczywiscie :P) i chodzi do kina na wszystko.. może w sumie jakby mi wychodziło tak tanio też bym częściej chodziła.. czy ktoś z Was ma? Może korzystał. Chciałam sobie sprawić fajny prezent oglądanie filmów mnie odpręża a na dużym ekranie to już w ogóle... czekam na Wasze komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

Hej! Mam ta karte od kilku miesiecy i wydaje mi się, że już sporo kasy zaoszczedziłam. Na pewno gdyby nie ona to chodziłabym rzadziej ale tak to chociaż wychodzę sobie 2 razy w tygodniu z przyjaciółką. Ona też sobie wykupiła ta karte. Obie miło spędzamy wieczór i nie siedzimy w domu 😜 jak dla mnie to bardzo fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.07.2019 o 09:27, Gość delicja napisał:

Hejka kochane i kochani. Jest taka sprawa, że wychodząc ostatnio z kina cinema city natknęłam się na plakat, o karcie unlimted. Ogólnie przeczytałam info i regulamin ale waham się... bo wiecie kolega mi mówił, żeby brać i super ale on jest totalnym szaleńcem kinomaniakiem (pozytywnie oczywiscie :P) i chodzi do kina na wszystko.. może w sumie jakby mi wychodziło tak tanio też bym częściej chodziła.. czy ktoś z Was ma? Może korzystał. Chciałam sobie sprawić fajny prezent oglądanie filmów mnie odpręża a na dużym ekranie to już w ogóle... czekam na Wasze komentarze!

Wszystko zależy od tego jak często chodzisz do kina 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chelsea

 Co prawdy karty nie mam, ale samo Cinema city polecam. Jest to najlepsze kino w jakim byłam (a mam dość duże porównanie w pl i za granicami). Idą z duchem czasu, ciągle coś udoskonalają, tworzą fajne opcje dla widzów (jak ta karta o której piszesz z ciekawości przeczytałam regulamin i wygląda to na prawde korzystnie), mają bardzo przejrzysty, często aktualizowany regulamin wszystkich promocji więc nie ma szans na jakies niedomówienia. Wszystko zależy od Ciebie ofc ale jak już podjąć decyzję o rocznym związaniu się z jakimś kinem to tylko CC. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi mają unlimited w Cinema City i korzystają z niego regularnie. Troche im zazdroszczę bo są na bieżąco z wszystkimi nowościami i chyba sama też sobie wyrobie. Będzie motywacja żeby regularnie chodzić do kina a wystarczą 3/4 filmy w miesiącu żeby się zwróciło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeze

Ja z tym programem działam już trochę czasu i wykupienie tej karty na rok to dla mnie czysta inwestycja. Odwiedzam cinema city dosyć często bo oglądam praktycznie każdą premierę. W tym tempie karta zwraca się dosyć szybko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka
Dnia 21.07.2019 o 15:56, Gość zeze napisał:

Ja z tym programem działam już trochę czasu i wykupienie tej karty na rok to dla mnie czysta inwestycja. Odwiedzam cinema city dosyć często bo oglądam praktycznie każdą premierę. W tym tempie karta zwraca się dosyć szybko. Polecam

Miałam pisać to samo, karta zwróciła mi się bardzo szybko a to, jak często dzięki niej mogłam być w kinie było po prostu super. Obejrzałam każdą premierę a jak mi się nie podobał film to po prostu wychodziłam *czego wczesniej nie robiłam bo szkoda bylo mi troche skoro zaplacilam za ten bilet na konkretny seans itd* Można wybrać płatność albo miesięczną albo zapłacić od razu za rok więc też spoko opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

Moim zdaniem warto ale to wiadomo zależy od tego ile poświęcimy czasu na chodzenie do kina. Ja kino mam obok, a do tego są wakacje i niezłe premiery na ekranie także zwróci mi się karta w 3 miesiące pewnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzaga

Pewnie że warto, ja sporo kasy już zaoszczedzilam a chodzę co tydzień na jakąś premierę. Super rozrywka za male pieniądze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lang

Kartę trzeba wziąć na rok. W moim przypadku to ekstra rozwiązanie bo recenzuje filmy toteż często chodzę na premiery. Bardzo duży plus dla CC za ten program 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xwolfe

Moim zdaniem to dobra inwestycja ale warto to sobie podliczyć np. Wziąć pod uwagę naszą częstotliwość chodzenia do kina i czy to nam się kalkuluje 😛 w moim przypadku świetna inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krutka
1 godzinę temu, Gość Xwolfe napisał:

Moim zdaniem to dobra inwestycja ale warto to sobie podliczyć np. Wziąć pod uwagę naszą częstotliwość chodzenia do kina i czy to nam się kalkuluje 😛 w moim przypadku świetna inwestycja

a to tylko na rok można wykupić? 😕 teraz chodzę do kina może raz na miesiac bo zwyczajnie nie stac mnie na czeste wychodzenie, z tą kartą może by się to zmieniło 😄  posiadacze unlimited, jak czesto chodzicie do kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

ja mam tę kartę od samego początku kiedy powstał program. jest zniżka do baru i to spora, do tego pokazy przedpremierowe albo pokazy filmów krótkometrażowych...

średnio jestem w kinie 2x w miesiącu, bo np. w wakacje nie ma na co chodzić, ale od września do grudnia zdarza się że jestem nawet 2x w tygodniu. W domu nie oglądam tv, w zasadzie teraz tylko filmy w cinema i czasem jakiś netflix...

 

zaletą tej karty jest to, że możesz zaryzykować pójście na film, który nie ma samych dobrych recenzji, albo nie jest hitem - często byłam pozytywnie zaskoczona, a jak zdarzył się totalny gniot to po prostu wyszłam z sali kinowej i nie traciłam czasu...

co rok niestety jest podwyżka abonamentu o 2 zł, zaczęło się od 42 zł a teraz już jest chyba 46 zł miesięcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telma

ja bym brała. Sama mam unlimited już jakiś czas i jak się nudzę albo jest kiepska pogoda to zawsze mogę skoczyć na jakąś nowość. Także ja od siebie szczerze polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta to super sprawa, rzeczywiście w wakacje jest problem bo nie ma nic ciekawego w kinie ale od września do wiosny jest tyle super premier, że bardzo się to opłaca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

Hmmm, właśnie sprawdziłam i 55zł (Warszawa) miesięcznie, to faktycznie fajna cena. Nie chodzę za często do kina, właśnie ze względu na ceny biletów ale przy takiej opcji wydaje się to być dużo bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

ja bardzo polecam często chodzę do kina ale gdyby nie unlimited to nie mogłabym sobie na to pozwolić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
Dnia 14.10.2019 o 18:24, Gość Kinia napisał:

ja bardzo polecam często chodzę do kina ale gdyby nie unlimited to nie mogłabym sobie na to pozwolić. 

Mam podobnie. Kiedyś chodziłam max raz w miesiącu, teraz chodzę nawet co tydzień. Fajna sprawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

wedlug mnie to mega sprawa, im wiecej chodzisz tym taniej cie kosztuje seans 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka
Dnia 23.10.2019 o 19:35, Gość emil napisał:

wedlug mnie to mega sprawa, im wiecej chodzisz tym taniej cie kosztuje seans 😜

W sumie, to już przy drugim seansie wychodzi się na plus 😄 Mi się taka opcja bardzo podoba 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Widzę, że nie tylko ja uwielbiam Cinema City 😄 Czas chyba wybrać się na kolejny film, tylko nie wiem na co 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWW

Jesli sie kino lubi to same plusy tu widze. Bilety w takiej wawie sa na maxa drogie na przyklad a z taka karta to sie bardzo szybko zwraca, przez ostatni raz to nawet nie myslalem w kategoriach ze cc zarobilo na mnie tylko ze ja ubilem niezly deal z cc xd Jak ktos sie waha radze wykupic un szybko bo to jest wrecz zbyt piekne zeby mialo trwac dlugo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Pewnie że warto, szczególnie teraz jak jest słaba pogoda :p najlepsze są takie wieczorki w kinie :) a jeszcze ile kasy można zaoszczędzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

a ktos tu jest kto ma jakies wyliczenia odnosnie tego ile sie udalo oszczedzic? chodze o kina pare razy w miesiacu nie wiem czy to jest do konca dla mnie...chociaz z innej strony juz pierwsze i drugie wyjscie do kina by kosztowalo wiecej niz jedna ta karta na miesiac... no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

Powiem ci tak - ja chodzę do kina 4 razy w miesiącu mniej więcej i oszczędzam. Nie ważne ile, ważne, że mam taniej i jak mam ochote iść więcej niż raz na tydzień to się nie muszę szczypać tylko idę. nie mam co robić wieczorem, to też idę. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

mam 😄 chodze do kina kilka razy w miesiącu, wczoraj byłam na 2 filmach- Czarownica 2 i Joker 🙂  oba świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xox
Dnia 4.11.2019 o 09:15, Gość ola napisał:

a ktos tu jest kto ma jakies wyliczenia odnosnie tego ile sie udalo oszczedzic? chodze o kina pare razy w miesiacu nie wiem czy to jest do konca dla mnie...chociaz z innej strony juz pierwsze i drugie wyjscie do kina by kosztowalo wiecej niz jedna ta karta na miesiac... no nie wiem..

liczę tak:
cena biletu u mnie w wwie x ilość wyjść do kina przykladowo; listopad sie nie skonczyl juz bylem w kinie 5 razy = 5x36 = 180 pazdziernik bylem w kinie 12 razy x bilet normany czyli 12 x 36 = 432, we wrzesniu bylem 8 razy = 288, i teraz podsumuj sobie rok abonamentu i obacz ile miesiecy mi sie zwrocilo a ja nie jestem zawrotnym kinomanem, kino mam blisko, chodze duzo bo lubie, jak nie mialem karty tez chodzilem teraz tylko wiecej w portfelu zostaje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika
5 godzin temu, Gość xox napisał:

liczę tak:
cena biletu u mnie w wwie x ilość wyjść do kina przykladowo; listopad sie nie skonczyl juz bylem w kinie 5 razy = 5x36 = 180 pazdziernik bylem w kinie 12 razy x bilet normany czyli 12 x 36 = 432, we wrzesniu bylem 8 razy = 288, i teraz podsumuj sobie rok abonamentu i obacz ile miesiecy mi sie zwrocilo a ja nie jestem zawrotnym kinomanem, kino mam blisko, chodze duzo bo lubie, jak nie mialem karty tez chodzilem teraz tylko wiecej w portfelu zostaje hehe

Faktycznie dobra opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
18 godzin temu, Gość xox napisał:

liczę tak:
cena biletu u mnie w wwie x ilość wyjść do kina przykladowo; listopad sie nie skonczyl juz bylem w kinie 5 razy = 5x36 = 180 pazdziernik bylem w kinie 12 razy x bilet normany czyli 12 x 36 = 432, we wrzesniu bylem 8 razy = 288, i teraz podsumuj sobie rok abonamentu i obacz ile miesiecy mi sie zwrocilo a ja nie jestem zawrotnym kinomanem, kino mam blisko, chodze duzo bo lubie, jak nie mialem karty tez chodzilem teraz tylko wiecej w portfelu zostaje hehe

Faktycznie mega fajna sprawa. Może sama się skuszę i w końcu zacznę chodzić do kina częściej niż raz na kwartał 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
Dnia 18.11.2019 o 08:18, Gość Ola napisał:

Faktycznie mega fajna sprawa. Może sama się skuszę i w końcu zacznę chodzić do kina częściej niż raz na kwartał 😉 

jest to motywacja, oj tak 😄 teraz na jesienne wieczory nie ma nic lepszego niż kino 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×