Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggoosscc

Ludzie co Wy wynajmujecie w Londynie

Polecane posty

Gość Gość

To niech osoba samotna znajdzie sobie partnera i założy rodzinę, będzie wtedy mogła wynająć większy dom z dopłatami!

A skoro jest samotna to ma mało obowiązków i dużo czasu, więc niech weźmie dodatkową pracę i będzie ja stać na ten pokoik bez dopłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRRRwww
41 minut temu, Gość Gość napisał:

To niech osoba samotna znajdzie sobie partnera i założy rodzinę, będzie wtedy mogła wynająć większy dom z dopłatami!

A skoro jest samotna to ma mało obowiązków i dużo czasu, więc niech weźmie dodatkową pracę i będzie ja stać na ten pokoik bez dopłat!

Z pierwszym się niezbyt zgadzam, nie każdy chce mieć dzieci, ale mało kto naprawdę lubi być tzw całe życie sam.

z drugim zgadzam się w 100%.

Ja mnie często irytuje, choc nie pokazuje tego po sobie, jak znajomi nie mający dzieci jęczą , że 'weekend tak szybko zleciał i nie wypoczęli', 'ale są zmęczeni a jesdzcze w domu tyle roboty' itd.

tak, wiadomo, gotowanie pranie sprzątanie itd zajmuje czas i zabiera siły. Ale ci mający dzieci też to robią plus wychowują dzieci i spędzają z nimi czas, nie mają tlye wolnego czasu a jak mają to nie zawsze robią w wolnym czasie, co im się żywnie podoba. osoby bez dzieci mają mnóstwo luzu i swobody, ale tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwjjs
1 godzinę temu, Gość RRRRRwww napisał:

 

tak, wiadomo, gotowanie pranie sprzątanie itd zajmuje czas i zabiera siły. Ale ci mający dzieci też to robią plus wychowują dzieci i spędzają z nimi czas, nie mają tlye wolnego czasu a jak mają to nie zawsze robią w wolnym czasie, co im się żywnie podoba. osoby bez dzieci mają mnóstwo luzu i swobody, ale tego nie rozumieją.

Single jak najbardziej rozumieją to, że dzieci wykańczają, ale to nie znaczy że single mają mieć prawa być zmęczeni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość “”””
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To niech osoba samotna znajdzie sobie partnera i założy rodzinę, będzie wtedy mogła wynająć większy dom z dopłatami!

A skoro jest samotna to ma mało obowiązków i dużo czasu, więc niech weźmie dodatkową pracę i będzie ja stać na ten pokoik bez dopłat!

Jasne i wtedy zamiast £1100 masz np.£1300-1400 mc, a wiec nadal biednie... Londyn jest dla bogatych osob. Uwierz, niejedna para ma problem by samodzielnie wynajac i oplacic mieszkanie. Jesli 1bed to £1200-1300 plus ok. £100-150 council i rachunki to nie jest zbyt ciekawie. Koszty sa po prostu nieadekwatne do zarobkow...:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia
Dnia 13.07.2019 o 20:13, Gość “””” napisał:

Jasne i wtedy zamiast £1100 masz np.£1300-1400 mc, a wiec nadal biednie... Londyn jest dla bogatych osob. Uwierz, niejedna para ma problem by samodzielnie wynajac i oplacic mieszkanie. Jesli 1bed to £1200-1300 plus ok. £100-150 council i rachunki to nie jest zbyt ciekawie. Koszty sa po prostu nieadekwatne do zarobkow...:( 

Bardzo duzo par wynajmuje pokoj, dla dwoch osob to koszt £700-1000 miesiecznie w 2-4 strefie... Nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 13.07.2019 o 19:13, Gość “””” napisał:

To niech osoba samotna znajdzie sobie partnera i założy rodzinę, będzie wtedy mogła wynająć większy dom z dopłatami!

 

9 godzin temu, Gość tia napisał:

Jasne i wtedy zamiast £1100 masz np.£1300-1400 mc, a wiec nadal biednie... 

Gdzie uczyłaś się matematyki????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×