Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaskanaka

Uważam, że tatuaż z imieniem i datą urodzenia dziecka jest patologiczny.

Polecane posty

Gość Ankaskanaka

A wy co uważacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie patologia to raczej bicie dziecka, znęcanie się nad nim psychiczne ale nie tatuaż.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie widzę  nic złego w tym o ile nie jest przesadzone. Sama mam. Z tym ze u mnie to delikatne i subtelne od 4 lat miałam na przedramieniu różę i rok temu wzdłuż łodygi dorobiłam malutki delikatny napis ,,Zuzanna" jest to małe i ładne moim zdaniem. Co innego jak jakiś typowy dres ma na całej ręce walnięty ogromny napis okropną czcionką niczym z więzienia bo i takie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ludzie w dzisiejszych czasach trochę nie wiedzą co to znaczy patologia. 

Nie, tatuaż z imieniem dziecka, data urodzin czy jakikolwiek tatuaż dla mnie to nie patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie uważam, każdy sobie tatuuje co chce i co dla niego ważne. Jesli dla kogos dzien urodzin dziecka jest czymś co chce uwiecznić na swoim ciele  to kto mu zabroni? Jeszxze sie taki nie urodził co by się wszystkim podobał. Ja mam 3 tatuaże i jak komu nie pasuje moze zamknąć oczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przecież tobie nie tatuują, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie patologia, po prostu mają problemy z pamięcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnb

Śmieszy mnie jak widzę coś takiego. Ale każdy niech robi co uważa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Ankaskanaka napisał:

A wy co uważacie? 

Uważam że nie musisz sobie takiego robić. A życiem innych się nie interesuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę  nic złego w tym o ile nie jest przesadzone. Sama mam. Z tym ze u mnie to delikatne i subtelne od 4 lat miałam na przedramieniu różę i rok temu wzdłuż łodygi dorobiłam malutki delikatny napis ,,Zuzanna" jest to małe i ładne moim zdaniem. Co innego jak jakiś typowy dres ma na całej ręce walnięty ogromny napis okropną czcionką niczym z więzienia bo i takie widziałam.

Dla mnie niewielka różnicę pomiędzy twoim tatuazem a tatuazem dresa :-)

Robicie to, żeby nie zapomieć imienia dziecka? A jak Zuzanna stoczy się przyszlości i trafi np. do więzienia to też będziesz taka duna z Zuzanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Uważam że nie musisz sobie takiego robić. A życiem innych się nie interesuj.

Dlaczego nie można interesować się życiem innych? W końcu żyjemy w grupie społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoo

Madki i tateły maja takie tatuaże, inteligencja na wysokim stanowisku i ludzie mający coś do zaoferowania nie oszpecaja się w taki sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Patologia to złe słowo. Mi też się jednak te tatuaże nie podobają. Tak samo jak nie rozumiem tego epatowania macierzyństwem. Też mam córke, kocham ją nad życie, to oczywiste. "Poświęciłam" część swojego życia żeby wyrosła na szczęśliwego człowieka. Ale nadal jestem sobą, kobietą, z dniem porodu nie stałam się tylko mamą, bycie mamą to tylko jedna z moich ról w życiu. Tatuowanie imienia dziecka na ciele stawiam na równi z nickami na Instagramie "mama_nikosia" czy ustawianiem sobie na Facebooku "mama na pełen etat" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gościnka napisał:

Patologia to złe słowo. Mi też się jednak te tatuaże nie podobają. Tak samo jak nie rozumiem tego epatowania macierzyństwem. Też mam córke, kocham ją nad życie, to oczywiste. "Poświęciłam" część swojego życia żeby wyrosła na szczęśliwego człowieka. Ale nadal jestem sobą, kobietą, z dniem porodu nie stałam się tylko mamą, bycie mamą to tylko jedna z moich ról w życiu. Tatuowanie imienia dziecka na ciele stawiam na równi z nickami na Instagramie "mama_nikosia" czy ustawianiem sobie na Facebooku "mama na pełen etat" 

👋👋👋👋 Dokładnie tak, podpisuje się pod tym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gościnka napisał:

Patologia to złe słowo. Mi też się jednak te tatuaże nie podobają. Tak samo jak nie rozumiem tego epatowania macierzyństwem. Też mam córke, kocham ją nad życie, to oczywiste. "Poświęciłam" część swojego życia żeby wyrosła na szczęśliwego człowieka. Ale nadal jestem sobą, kobietą, z dniem porodu nie stałam się tylko mamą, bycie mamą to tylko jedna z moich ról w życiu. Tatuowanie imienia dziecka na ciele stawiam na równi z nickami na Instagramie "mama_nikosia" czy ustawianiem sobie na Facebooku "mama na pełen etat" 

Tak, tak, bo taki tatuaż mówi, jestem tylko matką, kobiety we mnie już nie ma. A co powiesz na to, jak facet ma wytatuowane imiona dzieci? To w tym przypadku też będzie miało wydźwięk jestem teraz tylko ojcem? Czy może, patrzcie spłodziłem tyle dzieci, czyli prawdziwy ze mnie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ankaskanaka napisał:

A wy co uważacie? 

Patologią to jesteś Ty, droga autorko 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaskakanka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Patologią to jesteś Ty, droga autorko 😑

Taaa ja chociaż nie robie z siebie madki. A ty za to pewnie masz takie dziary i zabolało, że całe społeczeństwo nie chce przyklaskiwac. 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę  nic złego w tym o ile nie jest przesadzone. Sama mam. Z tym ze u mnie to delikatne i subtelne od 4 lat miałam na przedramieniu różę i rok temu wzdłuż łodygi dorobiłam malutki delikatny napis ,,Zuzanna" jest to małe i ładne moim zdaniem. Co innego jak jakiś typowy dres ma na całej ręce walnięty ogromny napis okropną czcionką niczym z więzienia bo i takie widziałam.

No właśnie...twoim zdaniem. Rozumiem, że bez tatuażu nie oamietałabyś imienia i daty urodzenia dziecka? Przecież to takie głupie i wieśniackie. I ile piękny tatuaż jest miły dla oka i często lubię na takie popatrzeć, to powiedz mi co kogo obchodzi imię twojego dziecka i kiedy się urodziło? Bo właśnie to przekazujesz i nic innego....wieś tańczy, wieś śpiewa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska

Mnie sie nie podobaja tatuaze z imionami i datami, ale sama mam inny tatuaz taki 5cm/ 5cm na lopatce, para znajomych wytatuowala sobie ich imiona(on jej,ona jego)wielkie,duza czcionka na calej dlugosci przedramienia, dla mnie beznadziejne, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ankaskakanka napisał:

Taaa ja chociaż nie robie z siebie madki. A ty za to pewnie masz takie dziary i zabolało, że całe społeczeństwo nie chce przyklaskiwac. 😂🤣

Pudło. Nie mam ani jednego tatuażu. Ale Tobie społeczeństwo też nie chce przyklaskiwać z powodu braku mózgu 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Dziś widziałam matkę ktora na plecach  od barku do barku , duzymi literami miała wypisane imiona syna i córki.  Nie wiem co o tym myśleć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×