Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jfbgdbjvd

Czy to już podchodzi pod molestowanie?

Polecane posty

Gość Jfbgdbjvd

Mam 3 dzieci. Córka 13, synowie - 8 i 6. Dzieciaki są ze sobą bardzo zżyte. Zwłaszcza mały ciągle wszystkim mówi kocham cię, przytula i całuje. Często wieczorem oglądamy wspólnie filmy. Mąż i ja leżymy na kanapie, a dzieciaki lubią położyć poduszki i kołdry na dywanie i tak sobie leżeć, czasami tak zasypiają. I do czego zmierzam...mój teść potrafi kilka razy w tygodniu przyjść do nas o tej porze. Wczoraj wieczorem pojechaliśmy z mężem do sklepu, dzieciaki zostały same i przyszedł teść znowu. Dziś mój starszy syn powiedział mi, że dziadek wlazł mu do łazienki i gadal, żeby syn  sobie małego nie dotykał (to niby jak ma go sobie umyć ?!). Do tego syn jeszcze dodał, że parę dni temu dziadek  mówił mu, że ma nie leżeć na podłodze pod kołdrą z siostrą, bo ona będzie go obmacywać (WTF?!) i w ogóle mają się nie obejmować ani całować żadne z żadnym, bo jak powiedział - to jest zboczone. On mi nie raz podpadł, ale tym razem mocno przegiął, przed chwilą zjechałam go na czym świat stoi i dodałam, że to zachowanie to już jest molestowanie. Byłam cholernie wkurzona, nadal jestem i nie wiem czy z tym nie przesadziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Molestowanie to nie jest, ale swoje mądrości powinien zatrzymać dla siebie. Jeśli awantura nie poskutkuje, to chyba najlepiej nie zostawiać ich samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvghhhj

Nie to nie jest moekstwowanie. A dziadek jest przewrażliwiony bo za jego czasów wiele rzeczy było zakazanych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Wchodzenie dzieciom do łazienki to nie jest molestowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Moim zdaniem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdhdhdjdh

Ja tez wchodzę swojemu 5 letniemu synkowi do łazienki jak się kapie bo sprawdzam czy się nie utopił lub nie poślizgnął wychodząc z wanny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Umiesz czytać tępa strzało? Tu włazi dziadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Raczej tak poniewaz dziadek za bardzo sie na tym koncentruje i wszedzie widzi seksualne tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Ej, rodzice - ok. 

Ale żeby dziadek? Z całym szacunkiem ale to dla mnie nie do pomyślenia. Po co on mu tam zagląda? Wy wychowujecie dzieci, dawniej powiedzieć "kocham cię synu" (przykład) to jak strzelić sobie w kolano, hańba i ujma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemele

Obleśny ten dziad bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×