Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ???

moj syn spocil sie na wf... odszkodowanie?

Polecane posty

Gość ???

a jako ze wf ma zawsze ostatni to zaraz wyszedl spocony na dwor i dostal zapalenia pluc. miesiac byl w domu. bylo to na przelomie stycznia i lutego. czy moge teraz pozwac osobe ktora ukladala plan lekcji o odszkodowanie z tego tytulu? czy nie jest za pozno bo w sumie teraz popsula nam sie lodowka i by sie przydal zastrzyk gotowki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dobrze ze sie popsula, bo jeszcze by zapalenie ucha złapał siegając po cole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wynajmij prawnika. Myślę, że należy ci sie bardzodużo kwota. Ale warto wziąć do pomocy dobrego fachowca - wywalczy dla ciebie więcej niż ktoś przeciętny. Może jeszcze wymienisz sobie pralkę i dokupisz inne potrzene sprzęty domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbss

Oczywiście ze walcz o swoje! Mojej córce kiedyś nauczycielka kazała podnieść papierek i wrzucić do kosza i coś jej w plecach strzeliło. Pozwalam ta dziecięca terrorystke i pralka jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncbxcb

Ty nie bądź głupia! Idź do Jaworowicz to się znajda sponsorzy na AGD a za wywalczona kasę lećcie na Majorkę. Należy wam się za straty moralne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

czekaj na 500++ patusie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem z Tobą, doskonałe Cię rozumiem.

Moj syn  jest typowym humanistą, z matmy "noga", więc zimą 2018 kiedy odrabiał lekcje to nad tą nieszczesną matmą siedział po 2-3 godziny dziennie, i co? I światło zapalone, i prąd ciągnie, nosz ..., więc się wkurzyłam i rachunek za prąd wręczyłam tej złośliwej matematyczce. Zapłaciła tylko 1/4, bo z jej matematycznych wyliczeń tylko tyle była nam winna. uff  więc to co zaoszczędzone  było dla starego na 2 nowe pary kalesonów i dresy firmy "3 paski" dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wynajmij prawnika. Myślę, że należy ci sie bardzodużo kwota. Ale warto wziąć do pomocy dobrego fachowca - wywalczy dla ciebie więcej niż ktoś przeciętny. Może jeszcze wymienisz sobie pralkę i dokupisz inne potrzene sprzęty domowe.

a ile kosztuje taki prawnik bo nie wiem czy mnie stac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awua
1 godzinę temu, Gość ??? napisał:

a ile kosztuje taki prawnik bo nie wiem czy mnie stac? 

Myśle ze 500 plus powinno wystarczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ??? napisał:

a ile kosztuje taki prawnik bo nie wiem czy mnie stac? 

Oj tam. Weźmiesz chwilówkę i opłacisz. Jak wywalczy ci tyle ile ci należy to chwilówkę spłacisz i na lodówkę jeszcze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×