Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olkaa. Ja

Hello body - instagram.

Polecane posty

Gość Gosc

Najlepsze tez jest jak youtuberki reklamuja produkty innych youtuberek, na pewno to jest strasznie szczera opinia haha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joł
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Najlepsze tez jest jak youtuberki reklamuja produkty innych youtuberek, na pewno to jest strasznie szczera opinia haha. 

Jasne. Albo się nadmiernie czepiają albo wychwalają jakby nie wiadomo co dostały w paczce pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Joł napisał:

Jasne. Albo się nadmiernie czepiają albo wychwalają jakby nie wiadomo co dostały w paczce pr

Taa, a potem uzywaja tych kosmetykow codziennie i w kazdym story przez kolejne pol roku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeszcze kosmetyki czy wszystkie inne upiekszacze jakoś mimo wszystko ujda, ale modne coś zrobiło się reklamowanie płynów do płukania. To dopiero zenada.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitatata

Ja kupiłam sobie zestaw na dzień i na noc i już nigdy nie zmienię tej firmy!! Jest najlepsza.! Zapach kosmetyków niesamowity- to po pierwsze, po drugie po tygodniu używania codziennie rano i wieczorem zauważyłam, że moja cera poprawiła się o 180 stopni.! Zawsze można trafić na super rabat. Polecam z całego serca i już robie kolejne zakupy w Hellobody ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar
22 minuty temu, Gość Martitatata napisał:

Ja kupiłam sobie zestaw na dzień i na noc i już nigdy nie zmienię tej firmy!! Jest najlepsza.! Zapach kosmetyków niesamowity- to po pierwsze, po drugie po tygodniu używania codziennie rano i wieczorem zauważyłam, że moja cera poprawiła się o 180 stopni.! Zawsze można trafić na super rabat. Polecam z całego serca i już robie kolejne zakupy w Hellobody ❤️

Wezcie zatrudnijcie ogarniętych ludzi to marketingu szeptanego, bo to jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gość gosc
Dnia 13.07.2019 o 12:03, Gość gość napisał:

 

Estee straciło w moich oczach przez superstylerow.

Ci to też wszystko reklamują. Codziennie coś innego. Codziennie dosłownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Uzywam tych kosmetykow, dostalam w prezencie. Niektore rewelacyjne, np.maseczka do wlosow, mleczko do ciala, balsam do ust, za to pianka do mycia twarzy mnie zapycha, a krem na noc uczula. Roznie bywa, nie wierzcie w recenzje z insta. No i moim zdaniem te kosmetyki sa bardzo drogie. Mozna kupic taniej i o lepszym skladzie, ale jak ktos ma ochote wyprobowac, to jednak warto z kodem rabatowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×