Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak ustabilizować rytm dnia niemowlaka

Polecane posty

Gość Gość

Juz nie mam siły moja córka ma prawie 2 miesiące  jest nie do zniesienia. Jak słyszę że dzieci koleżanek jedzą co 3 h i idą spać to aż mi się płakać  chce. Moja córka śpi jak chce, je jak chce nie ma żadnego określonego rytmu. Je na raty co chwilę właściwie. Czasem karmienie trwa 4 godziny bo ona się rzuca po 5 minutach jedzenia i zaczyna płakać, odstawie ją od piersi dam do łóżeczka i zaraz ryk bo głodna... glodna pomimo że chwilę wcześniej wypluwała cycka lub butelkę i nie chciala. Mam wrażenie że ona sama nie wie  czego chce. Spi również jak chce czasem 15 minut czasem 30 a czasem 2 godziny to taki max.  W nocy te same cyrki czasem nie śpi pod rząd 5/ 6 godzin i marudzi. Wiem że to jeszcze maluszek i po 3 miesiącach zazwyczaj się stabilizuje, śpi regularniej , je na raz więcej przynajmniej tak wszędzie pisze o tak mnie pocieszają bo jak nie to chyba oszaleje. Dla mam których dzieci też miały taki nieregularny dzień... jadła na raty spały nieregularnie, kiedy to minelo? Czy faktycznie po tych 3 miesiącach jest lepiej? Jak zacząć dziecku regulowac dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej, u nas dzień JAKO TAKO ustabilizował się dopiero po pięciu, sześciu miesiącach. Przedtem wszelkie próby na nic, co z tego, że starałam się trzymać "rytuałów", córka wiedziała lepiej:) Niestety nie mam żadnych cudownych rad poza przeczekaniem. Przy drugim nie zamierzam się tak spinać. Na pocieszenie dodam że moja córka, w wieku od dwóch miesięcy do jakichś pięciu praktycznie nie miała drzemek dziennych, a w nocy pobudki co dwie godziny. Wszystko uregulowało się magicznie jak skończyła pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gege

Tez tak mialam i pomimo wysilkow nie udalo sie wprowadzic rutyny, tez mnie trafialo jak sluchalam o innych dzieciach albo rad innych. U mnie poprawilo sie po 9 miesiacach, a tak na dobre to dopiero po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Basia

Też miałam taki egzemplarz. Myślałam, że się wykoncze przez pierwsze 6 miesięcy, później było lepiej, ale nie cudownie. Dasz radę, będzie niedługo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hddhsh

Jak się rzuca przy karmieniu to znaczy ze mleko nie leci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×