Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusesitka

Moj maz zagapil sie na inna a ja...

Polecane posty

Gość Lusesitka

Udawalam ze nie widze. Poszlam dalej bo nie moglam tego zniesc. Potem tego samego dnia zaczelam ogladac sie za facetami i komentowac ich tyleczki itd bo on skomentowal nawet jej tylek i costam jeszcze. Ona miala ciemne wlosy a ja jasne choc jestem szatynka rozjasniam. Wiem ze woli brunetki ale mi nieladnie w takich bo mam jasna karnacje i musialam wrocic do blond albo szatynu, rudego.

niedawno jakis chlopak sie na mnie zagapil tak ze dziewczyna go uszczypnela ze zlosci. Nie szczuje tylkiem tylko szlam wybieralam rzeczy w markecie. doskonale  rozumiem co czula!

los bywa przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesitka

Od razu dziekuje wszystkim uciemiezonym patriarchatem zonom i kobietom udajacym ze tez sie zachwycaja innymi kobietami i chwalacym je razem z mezem :D

i wmawiajacym sobie ze sa rownie piekne a on tylko podziwia. Dajcie sobie dalej deptac po glowie ;)

to smieszne i zalosne

ja od razu mowie jaki facet mi sie podoba a widze wszystkich przystojniakow bo tez mam oczy a poprzednich facetow zdradzalam jak oni najpierw zdradzali mnie. Nie pie...le sie w tancu :)

niby czemu mam udawac cnotke bez popedu jak uwielbiam seks? Widze ladnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×