Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronikapopp36

Dziura w nowym materacu . ratunku!!!

Polecane posty

Gość Weronikapopp36

Witam. Mam straszny problem. Dziecko przesikalo nam nowe lozko. Tzn materac z naszego lozka. Nic nie mowilam mężowi . bo mam meza hmmm jest bardzo nerwowy potrafi podniesc na mnie reke... Ale nie o tym mowa... Wiec ten przesikany materac na naszym lozku wypralam i suszylam suszarka zeby zdazyc przed powrotem meza z pracy. Nie wiem jak to sie stalo ale za blisko przytrzymalam suszarke.. I wypalilo 3 male dziurki w pokryciu materaca i widac gabke troche przypalona w srodku. Jakby to maz zonaczyl to juz by.mnie chyba nie wiem co... I zaszylam to troche bialymi nicmi... Widac ze zaszyte. Mam nadzieke ze tego nigdy nie zobaczy. Bo teraz kest materac na stronie letniej a w jesieni przelozymy na zimowa. On nigdy nie sciaga przescieradla ale jakby rak sciagnal i to zobaczyl... Nie wiem comam robic... Co mam mu powiedzieć. Nic mu nie powiem. Jak to naprawic? Materac jest nowy na gwarancji. Ale jakbym zareklamowala to bysie dowiedzial... Ale nawet niewiem czy by uwzglednili... Najbardziej sie boje ze te dziury sie powiększa. Co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikapopp36

Kto pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też masz dziurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujepety

jestes eb nieta tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×