Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O kobiecej próżności

Czemu dziś kobiety tak odrzucają łysiejących?

Polecane posty

Gość gość

łysiejący ma kiepskie geny...potem dzieci będą łysieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam

z zakolami/łysiną u faceta jest trochę jak z cyckami u kobiety. Każdy woli duże ale jak facet się zakocha to nie przeszkadza mu, że ma małe. Tutaj to działa podobnie.  Jak facet zauroczy charakterem kobietę to zakola go nie skreślą, choć fajniej gdyby ich nie miał, a przynajmniej nie jakichś masakrycznie dużych na pół czachy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy jakie zakola

bo niektóre to dojrzała linia włosów, inne to już łysienie androgenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.07.2019 o 17:10, Gość Ja tam golę głowę napisał:

Ale już ładna i szczupła z małymi cyckami to nie jest rzadkość, a taka też może podniecać.

chyba geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo

Tak geja. Potwierdzam. Masz gość rację ja też tak zawsze mówię na te suche dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.W.D

Ja zakochałam się w takim mężczyźnie, dla mnie jest piękny i przystojny,ma przerwę między zębami slodziak ,ideał mój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.W.D

Ale nastolatki tego nie rozumieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.W.D

Lubię na niego patrzeć, ma brązowe oczy ,których nie widziałam trzy tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska

Najgorsze jest to że lysiejacy chodzą wvttch swoich kaszkietowkach,straszne to jest, dranat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
16 minut temu, Gość Baska napisał:

Najgorsze jest to że lysiejacy chodzą wvttch swoich kaszkietowkach,straszne to jest, dranat

no ja mam 30 lat strasznie lysieje ale jestem piekny i wysportowany, chodze w kaszkietowce lub kapelusz co w tym zlego, ogolnie nosilbym dlugie wlsoy jakbym mial ale nie mam -=trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska

No i po co się chowasz pod tą kaszkietowka, zaraz widać że masz kompleks,nie ważne czy jesteś piękny, wysportowany tylko czy nie jesteś  dupkiem,uśmiech na twarzy działa cuda, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 godziny temu, Gość piekny napisał:

no ja mam 30 lat strasznie lysieje ale jestem piekny i wysportowany, chodze w kaszkietowce lub kapelusz co w tym zlego, ogolnie nosilbym dlugie wlsoy jakbym mial ale nie mam -=trudno

Po co sie maskujesz?Moim zdaniem to bez różnicy jak kto wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Każdy lubi co innego. Mi łysi podobają się, ale lubię jak mężczyzna obcina/goli na krótko jeśli ma deficyt na głowie, żadnych zaczesek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam problemu z łysiejącymi,  byle nie udawał że ma włosy i robił zaczeski bo to tragicznie wygląda.  Łysina jest niezależna od mężczyzny, w przeciwieństwie do wielkich brzuchów które chodują sobie panowie (to akurat mnie odrzuca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam problemu z łysiejącymi,  byle nie udawał że ma włosy i robił zaczeski bo to tragicznie wygląda.  Łysina jest niezależna od mężczyzny, w przeciwieństwie do wielkich brzuchów które chodują sobie panowie (to akurat mnie odrzuca).

Ale ja sie z tym zle czuje, kiedys latwiej bylo mi kogos poznac, wczesniej mialem dluzsze wlosy lub calkiem dlugie, teraz.... :( niestety jest jak jest, jak zaczalem lysiec to przez okolo rok malo wychodzilem z domu, stosowalem rozne  substancje na porost wlosow, leki na lysienie androgenowe, robilem sobie nawet przeszczep wlosow,, ale niestety jedynym rezultatem jest to ze stracilem sporo pieniedzy. Teraz pogodzilem sie juz z tym lysieniem, zakladam czapke lub kapelusz wtedy przynajmniej moge spojrzec wlustro ale na szczecie mam piekna twarz i sliczna sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość piekny napisał:

Ale ja sie z tym zle czuje, kiedys latwiej bylo mi kogos poznac, wczesniej mialem dluzsze wlosy lub calkiem dlugie, teraz.... 😞 niestety jest jak jest, jak zaczalem lysiec to przez okolo rok malo wychodzilem z domu, stosowalem rozne  substancje na porost wlosow, leki na lysienie androgenowe, robilem sobie nawet przeszczep wlosow,, ale niestety jedynym rezultatem jest to ze stracilem sporo pieniedzy. Teraz pogodzilem sie juz z tym lysieniem, zakladam czapke lub kapelusz wtedy przynajmniej moge spojrzec wlustro ale na szczecie mam piekna twarz i sliczna sylwetke

Akceptuj siebie takiego jakim jesteś.Ja nie widzę żadnego problemu.Liczy się całokształt ,zwłaszcza wnętrze człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea

O jaki ,ma się za pięknego i jeszcze wysportowanego co mnie odrzuca jak widzę tempych miesniakow co się pręża od razu wiadomo że to przyglup !!! A wylysiales po sterydach za dużo białka wy niby przypakowani sportowcy zrecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea

Jak możesz mówić o sobie że jesteś piękny, jak lysiejesz?  Nie rozsmieszaj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea

Kolejny nieestetyczny paszkwil. Nadodatek ma o sobie duże mniemanie.  Masz 30 a jak będziesz wyglądał za 10 lat. Weź chłopie dwa lusterka poogladaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny

nie jestem pakerem z silowni, nigdy nei bralem sterydow, jestem intelektualista, nie mam nic wspolnego z silownia, cwicze przewaznie w lesie sporty gimnastyczne, bieganie chodze na zajecia z pantomimy, i potrafie robic takie rzeczy o ktorych Ty nie masz pojecia, niestety brak wlosow jest dla mnie powazna strata bo jestem romantykiem, zawsze lubilem dlugie wlosy, mam na szczescie sliczna buzie... i te sterydy - skad ten pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mi to nie przeszkadza. Wiekszosc mezczyzn i tak predzej czy pozniej lysieje, zreszta i tak nie maja na to wplywu. Predzej skresle sympatycznego grubasa (bo na wage akurat ma duzy wplyw). Jezeli podoba mi sie caloksztalt, to taki mankament nie robi mi wiekszej roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Bo łysienie świadczy o problemach zdrowotnych, poza tym lysa pala apetycznie nie wyglada. Tak samo jak tobie nie podoba sie kobieta np. Z trądzikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Bo łysienie świadczy o problemach zdrowotnych, poza tym lysa pala apetycznie nie wyglada. Tak samo jak tobie nie podoba sie kobieta np. Z trądzikiem. 

wymien jakich problemach zdrowotnych, ale konkretnie?

TO jest kwestia nadmairu testosteronu, a nie zdrowia, znam wielu osob bardzo chorych, a maja wlosy, ale testosteron jest w normie, wiec nie wymyslaj bajek kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość piekny napisał:

wymien jakich problemach zdrowotnych, ale konkretnie?

TO jest kwestia nadmairu testosteronu, a nie zdrowia, znam wielu osob bardzo chorych, a maja wlosy, ale testosteron jest w normie, wiec nie wymyslaj bajek kobieto

To nie jest kwestia nadmiaru testosteronu, po prostu zbyt duża część wolnego testosteronu zostaje przekształcana w dihydrotestosteron bądź receptory androgenowe sa zbyt wrażliwe. Testosteron wcale nie musi byc wysoki. A to juz wada genetyczna. Trądzik bierze sie z tej samej przyczyny. Poza tym łysienie moze również świadczyć o chorobie tarczycy, zaburzeniach wchłaniania w jelitach, anemii itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

To nie jest kwestia nadmiaru testosteronu, po prostu zbyt duża część wolnego testosteronu zostaje przekształcana w dihydrotestosteron bądź receptory androgenowe sa zbyt wrażliwe. Testosteron wcale nie musi byc wysoki. A to juz wada genetyczna. Trądzik bierze sie z tej samej przyczyny. Poza tym łysienie moze również świadczyć o chorobie tarczycy, zaburzeniach wchłaniania w jelitach, anemii itp. 

kłamiesz, to juz jest bełkot pseudonaukowy, widac ze nie znasz sie na temacie i musisz tworzyć kłamstwa aby uspwiedliwić swoją nienawiść, być może jakiś łysy facet Cie rzucił i teraz masz uraz do takich facetów, pomimo że twoje emocje są uzasadnione to już cała ta wypowiedz jest conajmniej śmeiszna, pozatym manipulujesz faktami naukowymi. Dihyrostestosteron jest forma przejsciowa testoseronu, tak jak noradrenalina, adrenaliny, wiec nie wymyslaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość piekny napisał:

kłamiesz, to juz jest bełkot pseudonaukowy, widac ze nie znasz sie na temacie i musisz tworzyć kłamstwa aby uspwiedliwić swoją nienawiść, być może jakiś łysy facet Cie rzucił i teraz masz uraz do takich facetów, pomimo że twoje emocje są uzasadnione to już cała ta wypowiedz jest conajmniej śmeiszna, pozatym manipulujesz faktami naukowymi. Dihyrostestosteron jest forma przejsciowa testoseronu, tak jak noradrenalina, adrenaliny, wiec nie wymyslaj

DHT nie jest żadną forma przejsciowa. Jest produktem reakcji z udziałem 5 alfareduktazy. Tak samo NA nie jest żadną forma przejsciowa A. Wróć do szkoły. Nie będę z Tobą dyskutować, bo widać, ze uczony to ty nie jesteś. Zatem odpisze ci rzeczowo: Łysi wyglądają starzej, brzydziej, wulgarniej i prostacko. Ot, tyle. Nie pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

DHT nie jest żadną forma przejsciowa. Jest produktem reakcji z udziałem 5 alfareduktazy. Tak samo NA nie jest żadną forma przejsciowa A. Wróć do szkoły. Nie będę z Tobą dyskutować, bo widać, ze uczony to ty nie jesteś. Zatem odpisze ci rzeczowo: Łysi wyglądają starzej, brzydziej, wulgarniej i prostacko. Ot, tyle. Nie pozdrawiam 

widzisz tym komentarzem popisalas sie ignoracja i nieladnym charkterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam wolę Bruce Willis łysego, niż z włosami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki typ tego łysego jest..., bo są goscie ktorym naprawdę do twarzy ta łysina, jak do tego jest dobrze zbudowany i ma kasę to wieeele kobiet leci na takich gości

łysy jest odpychający jeśli to jest typ łysego, gdzie gosc jest niski, gruby, taki sflaczały.. a jeszcze co gorsze jakies ma resztki wlosow i sobie tak czesze na bok i wygląda troche jak cwel ,  przy takim obrazie jesli nie jest wyjątkowo bogaty to faktycznie nie ma w ogole powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka druga
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

To zależy jaki typ tego łysego jest..., bo są goscie ktorym naprawdę do twarzy ta łysina, jak do tego jest dobrze zbudowany i ma kasę to wieeele kobiet leci na takich gości

łysy jest odpychający jeśli to jest typ łysego, gdzie gosc jest niski, gruby, taki sflaczały.. a jeszcze co gorsze jakies ma resztki wlosow i sobie tak czesze na bok i wygląda troche jak cwel ,  przy takim obrazie jesli nie jest wyjątkowo bogaty to faktycznie nie ma w ogole powodzenia

Kocham Cie i te twoje komentarze bezpośrednie 😍 😍 😍 😍 ożen sie ze mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×