Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wariatka

Powiedziałam mu że jest kiepski w łóżku

Polecane posty

Gość Mariusz
9 minut temu, Giaa napisał:

Dawaj go tutaj. Twoją stronę medalu już znamy 🙂

 O było już 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mariusz napisał:

 O było już 😉

No właśnie. Trzeba wyłączyć miotacz obleg i poczekać na wersję drugiej strony sporu :) Nikt z udzielających porad nie chciałby być przecież posądzony o bycie nieobiektywnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
3 minuty temu, Giaa napisał:

Jeśli do tej pory jest z Tobą to znaczy, że jego wytrzymałość jest niemierzalna 🙂

🙄

Albo moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wariatka napisał:

🙄

Albo moja.

No tak, ale nie piszesz tu pamiętnika tylko skłaniasz do oceniania. Więc nakłoń Farinellego żeby się tu wypowiedział i nakreślił czytelnikom swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
7 minut temu, Giaa napisał:

No właśnie. Trzeba wyłączyć miotacz obleg i poczekać na wersję drugiej strony sporu 🙂 Nikt z udzielających porad nie chciałby być przecież posądzony o bycie nieobiektywnym 🙂

Czemu nie... Mogę mu powiedzieć, że tu na niego czekacie 😉 niedługo kończy pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wariatka napisał:

Czemu nie... Mogę mu powiedzieć, że tu na niego czekacie 😉 niedługo kończy pracę

Czekamy. Wiesz, to jest forum poważne, nikt tu się nie bawi w doradzanie komukolwiek bez możliwości oceny problemu obu stron, których kłopot dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
7 minut temu, Giaa napisał:

Czekamy. Wiesz, to jest forum poważne, nikt tu się nie bawi w doradzanie komukolwiek bez możliwości oceny problemu obu stron, których kłopot dotyczy 🙂

😂😂😂😂😂 Jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wariatka napisał:

😂😂😂😂😂 Jasne

Gdyby tak nie było to nie dzieliłabyś się tutaj swoim problemem, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
29 minut temu, Giaa napisał:

No właśnie. Trzeba wyłączyć miotacz obleg i poczekać na wersję drugiej strony sporu 🙂 Nikt z udzielających porad nie chciałby być przecież posądzony o bycie nieobiektywnym 🙂

Stanął em po stronie męskiej,  pewnie zostanę sam w obronie, mam mały miotacz, lekki i przenośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
4 minuty temu, Giaa napisał:

Gdyby tak nie było to nie dzieliłabyś się tutaj swoim problemem, nie? 🙂

Nie szukam tutaj rady. W pierwszej chwili kiedy zaczęłam tu pisać byłam ciekawa jak inne kobiety wychodziły cało z takiej sytuacji. 😋 Wygląda na to że jestem niepowtarzalna i jedyna na świecie hahaha.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, czy tłum, na pewno dwóch😄 Zamiast się spinać zastanów się, co robisz nie tak, że mentalnie przypominasz babochłopa😄

Uzbrojona w pozytywne nastawienie rozważę Twoją sugestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kochanie bardzo się mylisz. Mało czasu tu spędzam, aczkolwiek pamiętam Twoje projekty. Wszystkie. Jest więcej gości, nie tylko ja. Myśl intensywniej, nie dawaj się ponieść emocjom.:) 

Zawsze zwracasz się do obcych osób w necie per: "Kochanie"? Zbyt dużo "youtube beauty "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Giaa napisał:

Zawsze zwracasz się do obcych osób w necie per: "Kochanie"? Zbyt dużo "youtube beauty "

Do obcych tak się nie zwracam kochanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Do obcych tak się nie zwracam kochanie.:)

W takim razie weź dechę i dobij mnie a potem potańcz na festiwalu w Wąbrzeźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Giaa napisał:

Zawsze zwracasz się do obcych osób w necie per: "Kochanie"? Zbyt dużo "youtube beauty "

To dziadek Endriu. On do Acondona też sypał "Drogi", a do każdej panny "kochanie", "skarbie" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To dziadek Endriu. On do Acondona też sypał "Drogi", a do każdej panny "kochanie", "skarbie" 😄Nastepny

Następny niezorientowany o drogę pyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Giaa napisał:

Następny niezorientowany o drogę pyta 🙂

Może to pyta.pl?;) Nie złość się kochanie, ich irracjonalne myślenie wyprowadzi ich do remizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Idźcie sobie na kawę dogadać się kto jest kim czy się znacie czy nie znacie jakiej płci jesteście i czy homo czy hetero 😂 zamiast mi mój temat zaśmiecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Może to pyta.pl?;) Nie złość się kochanie, ich irracjonalne myślenie wyprowadzi ich do remizy.

Pyta.pl jest passe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Wariatka napisał:

Idźcie sobie na kawę dogadać się kto jest kim czy się znacie czy nie znacie jakiej płci jesteście i czy homo czy hetero 😂 zamiast mi mój temat zaśmiecać

Nie możemy. Nie ma dla nas miejsca. Jesteśmy wyrzutkami, gangsterami z Singapuru :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Giaa napisał:

Pyta.pl jest passe.

Przeciwnie, jest jak najbardziej rare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Giaa napisał:

Nie możemy. Nie ma dla nas miejsca. Jesteśmy wyrzutkami, gangsterami z Singapuru 🙂

Jesteśmy wypluci z gardeł czasu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jesteśmy wypluci z gardeł czasu.:)

To chyba ty :) Cała reszta zawarła tu fikcję literacką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

😉Tu też się kłócą? 😂

Jakieś wnioski? 😜

Żadnej kłótni. Wymiana zdań pod nadzorem merytorycznym się odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze komentarze, jedni krytykują autorkę (nie bez racji oczywiście) większość jednak gnoi jej partnera, jaki z niego jełop i niedojda a nikt nie zwrócił uwagi na to co napisała w pierwszym zdaniu:

"To było po dłuższej przerwie i dwa razy doszedł bardzo szybko a mnie zostawił na lodzie. Kiedy przy 3cim stosunku..."

Po dłuższej przerwie od razu 3 numerki na raz? Jak dla mnie to brawa dla tego pana! 😄 

Myślę, że wielu mężczyzn jest przekonanych o swojej seksualnej doskonałości, podczas gdy ich partnerki w łóżku zgrzytają zębami zamiast pokazać co lubicie.

 To są mężczyźni, więc może tak motoryzacyjnie? Odpowiednio nim pokierować, włączyć mu kierunkowskaz i światła, by wiedział gdzie ma się kierować, z jaką prędkością, siłą nacisku, kiedy włączyć przyspieszenie, kiedy zahamować a kiedy wrzucić wsteczny bieg, czy użyć spryskiwaczy czy więcej czasu poświęcić zderzakom czy skupić się na podwoziu. 

Nie nauczyłaś? Nie narzekaj 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
52 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Po dłuższej przerwie od razu 3 numerki na raz? Jak dla mnie to brawa dla tego pana! 😄 

Tak trzy ale każdy w inny dzień.

 

53 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Nie nauczyłaś? Nie narzekaj 😉

Nie mam takiej potrzeby. On jest najlepszym kochankiem jakiego można sobie wogole wyobrazić 😉 

nie licząc ostatnich trzech razy kiedy to świadomie i z premedytacją chciał żebym to ja go zadowoliła podczas gdy byłam zmęczona 😁 dobra już wszystko wiecie, dajcie mi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Wariatka napisał:

Tak trzy ale każdy w inny dzień.

 

Nie mam takiej potrzeby. On jest najlepszym kochankiem jakiego można sobie wogole wyobrazić 😉 

nie licząc ostatnich trzech razy kiedy to świadomie i z premedytacją chciał żebym to ja go zadowoliła podczas gdy byłam zmęczona 😁 dobra już wszystko wiecie, dajcie mi spokój

Trzy ale każdy w inny dzień? :D Ciesz się że nie trzy razy wte i wewte i po numerku :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
8 minut temu, Gość gość napisał:

Trzy ale każdy w inny dzień? 😄 Ciesz się że nie trzy razy wte i wewte i po numerku :DD

 No nie było tak że 12 razy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×