Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wariatka

Powiedziałam mu że jest kiepski w łóżku

Polecane posty

Gość gość

Faceci są bardzo przeczuleni na punkcie swojej meskosci i sprawdzania się w łożku, wiec krytykowanie go i atak na tym tle moze sie skonczyc fatalnie jak u Ciebie. Jedyne co mozesz zrobic to wytlumaczyc mu, ze powiedzialas tak bo mialas zly dzien, ale tak wcale nie myslisz i bardzo Cie kreci.
Ale nie wiem czy da sie cos jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A na nastepny raz nie rob facetowi afery o to, ze coś zle zrobił w łożku, ale zacheć go, powiedz wprost, ze masz ochote na pieszczoty, co go moze jeszcze bardziej podkreci? faceci czasami sa niedomyslni i trzeba im powiedzieć wprost czego sie chce, ale mozna to rownie dobrze zrobic w kuszacy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

W takim razie moje wypowiedzi czytają sami niedomyslni faceci. 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Wariatka napisał:

 No nie było tak że 12 razy 😂

3 X12 =36 razy w te i wewte przy trzech numerkach :DD Podziwiam jego wytrzymałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
21 minut temu, Gość gość napisał:

3 X12 =36 razy w te i wewte przy trzech numerkach :DD Podziwiam jego wytrzymałość 😄

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdfg
Dnia 16.07.2019 o 10:43, ChomiczekBengalski napisał:

Abolutnie nie powinnaś mu tak mówić zrobiłaś błąd , powiedz mu ze wcale tak nie uważasz ze to były tylko nerwy i naprawdę jest Ci z nim dobrze, nie mas spięcia jak ważne dla faceta jest to jakim jest kochankiem. Rozumiem ze byłaś zła ale to najgorsze co moglas zrobić , nie oceniam Cię , rozumeim nerwy ale nie rób tego więcej, musisz się mocno postarać aby naprawdę uwierzył ze to były tylko nerwy. Seks jest bardzo ważny  a jeśli ktoś nie czuje się dobry w tym co robi dlaczego ma to robić ? Postaw się w jego sutacji, komplementuj go , staraj się to naprawić , życzę powodzenia wsyztsko będzie dobrze ale nie rób tego nigdy więcej bo nie odzyskasz zaufania które już trochę nadszarpnęłas jeśli powtórzysz te słowa po raz kolejny, nie oceniam cię, mam nadzieje ze Ci się uda , powodzenia ;)

Co Ty gadasz.

"Seks jest bardzo ważny  a jeśli ktoś nie czuje się dobry w tym co robi dlaczego ma to robić ?"

Pomyślałeś, że jej było niedobrze to po co ma to robić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko dobrze zrobiłaś

Co Wy tak wszyscy żałujecie tego gościa. jest do doopu i tyle. Dobrze, że o tym wie. Ma dwa wyjścia albo zrobić coś z tym albo nie robić nic tylko siedzieć z urażoną dumą. Ktoś napisał, że pójdzie do innej baby. Co to jemu da? Dalej będzie do doopy. I kolejna albo mu to powie, albo go zostawi. Faceci proszę nie uważajcie się bogów seksu bo krzywdzicie tym swoje kobiety. Zastanówcie się czasami czy aby na pewno jej jest w 100% dobrze. Brak orgazmu i dobrego seksu powoduje frustrację. Potem się dziwicie, że się baba czepia byle czego. A jak ta konkretna czepiła się tylko tej jednej najważniejszej rzeczy to ją krytykujecie.

On może być egoistą i dbać tylko o swoje potrzeby, a ona już nie? czasami mówicie, że kobiety mówią "domyśl się' i, że jak wiedzieć o co jej chodzi. Jak autorka powiedziała to robicie z niej diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.07.2019 o 13:32, Gość Autorko dobrze zrobiłaś napisał:

Co Wy tak wszyscy żałujecie tego gościa. jest do doopu i tyle. Dobrze, że o tym wie. Ma dwa wyjścia albo zrobić coś z tym albo nie robić nic tylko siedzieć z urażoną dumą. Ktoś napisał, że pójdzie do innej baby. Co to jemu da? Dalej będzie do doopy. I kolejna albo mu to powie, albo go zostawi. Faceci proszę nie uważajcie się bogów seksu bo krzywdzicie tym swoje kobiety. Zastanówcie się czasami czy aby na pewno jej jest w 100% dobrze. Brak orgazmu i dobrego seksu powoduje frustrację. Potem się dziwicie, że się baba czepia byle czego. A jak ta konkretna czepiła się tylko tej jednej najważniejszej rzeczy to ją krytykujecie.

On może być egoistą i dbać tylko o swoje potrzeby, a ona już nie? czasami mówicie, że kobiety mówią "domyśl się' i, że jak wiedzieć o co jej chodzi. Jak autorka powiedziała to robicie z niej diabła.

Zgadzam się w 100procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Mogę wam zdradzić że mąż do mnie przyszedł, powiedzial że rzeczywiście zachowywał się ostatnio egoistycznie i że przez najbliższy miesiąc będzie na moje rozkazy 🤔😲☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari
16 godzin temu, Gość Wariatka napisał:

Mogę wam zdradzić że mąż do mnie przyszedł, powiedzial że rzeczywiście zachowywał się ostatnio egoistycznie i że przez najbliższy miesiąc będzie na moje rozkazy 🤔😲☺️ 

Tylko miesiąc. A potem co? Tylko żeby nie powrót do starych nawyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
15 minut temu, Gość Kari napisał:

Tylko miesiąc. A potem co? Tylko żeby nie powrót do starych nawyków

Będzie tylko workiem na spermę, 😄 wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny

Juz pozamiatane. Wykastrowalas kolesia psychicznie. Zlapal blokade psychiczna i pewnie mu nie staje ze stresu przy tobie po takich slowach. Zamiast delikatnie powiedziec ze popracujmy nad tym itd pomoc mu to nie, lepiej walnac go lopata. I zamiast cieszyc sie ze tak go podniecasz ze nie moze wytrzymac to ty taki tekst. Szok... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat
4 godziny temu, Gość Przystojny napisał:

Juz pozamiatane. Wykastrowalas kolesia psychicznie. Zlapal blokade psychiczna i pewnie mu nie staje ze stresu przy tobie po takich slowach. Zamiast delikatnie powiedziec ze popracujmy nad tym itd pomoc mu to nie, lepiej walnac go lopata. I zamiast cieszyc sie ze tak go podniecasz ze nie moze wytrzymac to ty taki tekst. Szok... 

Najpierw przeczytaj wszystko od A do Z. To będziesz wiedzieć że to on pierwspotraktowk potraktował a jej w końcu nerwy puściły i powiedziała to w nie odpowiednim momencie,ale jest tego świadoma i go przeprosiła a on jej nie za swoje zachowanie. Więc chyba jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerls

Facet jest EGOISTĄ I patrzy ,żeby tylko jemu było dobrze ,szukaj innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×