Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Polecacie łóżka i meble z IKEA?

Polecane posty

Gość Gość

Pytanie jak wyżej. Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam, że meble z ikea są nieładne, szczególnie te regały magazynowe, ale kupiłam synowi łóżko na antresoli, bo nie było złe i pasowało do innych mebli. Po pół roku łóżko zaczęło strasznie skrzypieć i huśta się przy większym ruchu. Generalnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onoł

a chcesz by twoje dziecko przystało do lgbt?jak ktoś poleży długo na nim to mu to zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Łóżko rosnące było całkiem ok. Jednak piętrowe kupiłam u stolarza. Całą resztę typu szafy, biurko, krzesło, skrzynie itp mam z Ikea i ujdą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim zdaniem nie są warte swojej ceny, lepiej trochę dołożyć i kupić coś porządnego, bo inaczej za max 4-5 lat trzeba wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka
15 minut temu, Gość gość napisał:

moim zdaniem nie są warte swojej ceny, lepiej trochę dołożyć i kupić coś porządnego, bo inaczej za max 4-5 lat trzeba wymieniac

Lozek z Ikei nie mamy, ale mamy od nich kilka innych mebli i (glownie w pokoju corki + cala kuchnie) i gdyby nie to ze corka rosnie i chciala bardziej "dorosle" meble to nic nie trzeba bylo wymianiac ... 

Kuchie z Ikei mialam wpoprzednim mieszkaniu, przez 15 lat NIC sie z nimi nie dzialo, po 15 latach byly odrobine "niemodne" 😉 ale tak fasady i korpusy bez zadnych zniszczen. 

Lubie meble z Ikea bo sa tanie, uniwersalne, wszystko do siebie pasuje i mozna fajnie rozne meble ze soba laczyc. A z racji ceny nie zal wyzucic jak sie znudzi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×