Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nulla OBrien

Operacja za miesiac a tu test ciazowy pozytywny

Polecane posty

Gość Nulla OBrien

Jak pech...to pech,bilety zarezerwowane, 500e zaliczki zaplacone bezzwrotna rowniez,hotele bezzwrotnie zarezerwowane.....wszystko dopiete na ostatni guzik zeby zrobic sobie prezent urodzinowy, SMAS lifting,  odliczalam juz dni ... rano zrobilam test ciazowy I wyszedl pozytywny. Jutro zrobie drugi  I zobaczymy,  ehhhh zawsze musi byc cos , Obym sie wyrobila do operacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka

A słyszałaś o czymś takim jak antykoncepcja? (stosunek przerywany, kalendarzyki to nie antykoncepcja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka

Nawet prezerwatywy nie są dobrą formą antykoncepcji, jak dla mnie. Zawsze można kupić jakąś wadliwą, albo uszkodzić ją przy wkładaniu itd. A w przypadku brania tabletek zawsze trzeba mieć pewność, że się nie ma problemów z hormonami, albo że się nie wymiotowało (bo tabletki wtedy nie zadziałają) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla OBrian

Slyszalam o antykoncepcji,mam za miesiac 42 lata, I mialam przez 10lat Mirene, niestety nie moge brac hormonow, zreszta takie teksty prosze zachowac dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla O'Brien

Nie ma czego gratulowac, jutro potwierdze test I w zaleznosci od wyniku musze zdazyc przed operacja zeby nie bylo sladu, rozmawialam z kolezanka , wiec juz wiem jak procedura wyglada tutaj z farmakologiczna aborcja, oby tylko nie zostal poswyzszony poziom hcg bo jakos mam juz atrakcji dosc I nie chcialabym zbednych pytan I dyskusji  przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życie dziecka za lifting - ja p.......e! Dobrze, że jak ty się miałaś urodzić, to matka liftingu nie planowała. Zrób sobie raczej operację mózgu albo idź do psychiatry. To musi być prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Eeee, już myślałam że ratująca życie. Po prostu zmień termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Biedna dzidzia. Przełóż operację, nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Życie dziecka za lifting - ja p.......e! Dobrze, że jak ty się miałaś urodzić, to matka liftingu nie planowała. Zrób sobie raczej operację mózgu albo idź do psychiatry. To musi być prowo.

Nie pochwalam aborcji, ale nieplanowane dziecko to dla większości ludzi tragedia. Ona ma po prostu inne plany i chce żyć po swojemu. Poza tym, skąd wiesz, że autorka tematu chciała przyjść na świat? Skąd wiesz, że jej nieplanowane dziecko byłoby kochane i nie musiałoby żyć w cierpieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To żadne szczęście urodzić się jako niechciane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla O'Brien

Nie chce wiecej dzieci,ten temat nie podlega rozwazaniom szanownych czytelniczek.W swoim zyciu przekladalam wiele razy plany zyciowe z powodu ciaz zakonczonych porodami.Dorosle I nastoletnie szczesliwe dzieci kochajace swoja dobra mamusie juz mam ,wiec oszczedzcie sobie prywatnych jazd I ocen mojej osoby bo mnie nie znacie ani tego jaka matka jestem.operacja jest nie do przelozenia, wszystkie koszta by przepadly,zreszta nie widze powodu do przekladania , bo czy bym robila plastyke czy nie to ciazy kolejnej nie chce utrzymac,a szczesliwie moge bez problemu  usunac 

Napisalam tylko po to zeby podzielic sie historia ktora mnie zaskoczyla ale DZIEKUJE,NIE POTRZEBUJE ocen lub porad jak utrzymac ciaze I przesuwac operacje  !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

W takim razie lepiej jakbyś się zamknęła i nie dzieliła. Nie lubię morderców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Aborcja to nie morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla O'Brien
29 minut temu, Gość gosc napisał:

Aborcja to nie morderstwo

Z tym nie do konca sie zgodze,  zalezy na jakim etapie ciazy , u mnie co najwyzej to 4 ,5 tydz ,wiec nie patrze na to zupelnie pod kontem zbrodni.

Pokutuje jakis mit rozsiewany propagandowo ze usuwanie ciazy to zbrodnia , rozrywane malenkie cialko obcegami,historie z filmu niemy krzyk  przekazywane w religijnych rodzinach z matki na corke , rzeznia,krew I mord

Tymczasem w klinice podaja 1sza dawke lekow,  kolejnego dnia nastepna I wraca okres nieco silniejszy niz zwykle ,mocniejsze sa skurcze ale bez przesady ...tyle w temacie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Troszkę za młoda na lift jesteś. Za wcześnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nualla O'Brien

Z tym wiekiem to kwestia indywidualna, kazda kobieta inaczej sie starzeje, wyslalam do doktora zdjecia z zapytaniem co proponuje,  ustalilismy plan , I to poszlo z marszu ,zaliczka,bilety,hotele,transfer...moze cos w tym jest ze jak zrobisz cos raz to masz ochote na wiecej gdy cos zaczyna draznic w wygladzie. Ja zrobilam plastyke brzucha ( po ciazach wygladal strasznie) I implanty w piersiach 10lat temu, I to byla najlepsza decyzja choc nie wszyscy wokol mnie uwazali ze musze,powinnam,I mi to potrzebne ... najwazniejsze ze w tym wszystkim jestem happy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 godziny temu, Gość Kiss napisał:

W takim razie lepiej jakbyś się zamknęła i nie dzieliła. Nie lubię 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×