Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domzpapieru7

czy test wykonany 4 dni po spodziewanej miesiączce jest wiarygodny?

Polecane posty

Gość domzpapieru7

3 dni przed spodziewaną miesiączką współżylismy bez gumki,lecz partner nie doszedł we mnie. Myśle,że dni płodne w tym cyklu skonczyly się jakis tydzien przed tym stosunkiem,nie wystapily na pewno po nim (wnikliwa obserwacja na wypadek zaburzeń cyklu). Dziś mija 5 dni od spodziewanej @ a jej ni widu ni słychu 😕 Wczoraj rano robiłam test o czułosci 10uml/ml. Wyszedł negatywny,zadnego cienia drugiej kreski. Jednak zaczynam sie strsowac bo od kilku miesiecy mam regularne cykle bez takich obsunięć. To nie jest dla mnie niestety odpowidnia pora na dzidziusia. Myślicie,że jest się czym martwić 😕 ? Czy czekać cierpliwie i się modlić zeby nic nie było 😕 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domzpapieru7

Dodam,że wczoraj bolał mnie jajnik przez krótki czas 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabdjz

Nic się nie martw,teraz nie masz okresu ze stresu,boniepotrzebnie sie stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Odczekaj jeszcze kilka dni i powtorz test. Najlepiej rano. 

Prawdopodobienstwo, ze zaszlas w ciaze jest znikome. 

Jesli zle sie czujesz, cos Cie boli umow sie do gina. Niech Cie zbada, tak na wszelki wypadek. 

Okresy czasem sie spozniaja. Zwlaszcza jesli zyjesz w stresie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjh

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczelnia

Jeżeli owulacja ci się przesunęła i miałaś ją 3 dni przed miesiączką wtedy co współżyłaś,to test jeszcze nie wykaże ciąży, musisz poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Owulacja zawsze może się przesunąć, jeśli tak było i doszło do zapłodnienia, to na test zdecydowanie za wczesnie- minimum to 14 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz pani z

Oj współczuje Ci dziewczyno bo co najmniej tydzień czekania przed Tobą i pewnie jeszcze więcej stresu.  Ale jeśli kojarzysz,że owulacji już wtedy nie było to wyluzuj poprostu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×