Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ka_39

Własny sklep spożywczy - sprzęt chłodniczy

Polecane posty

Gość Ka_39

Zamierzam otworzyć niewielki osiedlowy sklep spożywczy i o ile z meblami problemu nie mam, to średnio orientuje się której firmie zaufać jesli chodzi o lady chłodnicze. Takie, żeby i nabiał i wędliny można było bez strachu w niej prezentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

W Bolarusie patrzyłeś? My mamy od nich i szafy i lady i regały. Póki co narzekac nie mogę, bo działają sprawnie, nie wilgną i oszczędzają energię. Mam 2 sklepy, troche większe co prawda, ale co to za roznica sprzet dziala wszedzie tak samo. Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
19 godzin temu, Gość Marek napisał:

W Bolarusie patrzyłeś? My mamy od nich i szafy i lady i regały. Póki co narzekac nie mogę, bo działają sprawnie, nie wilgną i oszczędzają energię. Mam 2 sklepy, troche większe co prawda, ale co to za roznica sprzet dziala wszedzie tak samo. Powodzonka!

nooo to prawda ja tez prowadze sklep i jednak bolarus to klasa. przynajmniej jesli chodzi o regaly to nie maja sobie rownych, a wiem co mowie bo bujalem sie po roznych firmach kilka lat zanim trafilem na ich sprzet i w koncu moge z reka na sercu powiedziec ze jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

O tak, ja też polecam Bolarusa. Ale tak to już jest jak dobra marka to nie potrzebuje reklamy. Każdy zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×