Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

dlaczego koleżanka już do mnie nie pisze od kiedy zaszłam w druga ciążę i trochę mnie zbywa? nie zazdrości mi bo sama mówiła że nie czuje się teraz gotowa na dziecko. to dlaczego??

Polecane posty

Gość gość
Dnia 16.07.2019 o 08:25, Gość xxxxxxxxx napisał:

A skąd możesz wiedzieć, że nie chodzi o zazdrość? Siedzisz w głowie tej koleżanki? Sama widzisz, że nie chce z Tobą gadać, więc jakiś powód usi być. Albo zazdrość, albo po prostu gadasz ciągle o dzieciach, ciąży itp., a to nie jej klimaty więc zwyczajnie ma dość. Poszukaj sobie koleżanki w ciąży albo z małym dzieckiem, to będziecie miały wspólne tematy.

Ja myślę, że to zdecydowanie chodzi o zazdrość, autorka utknęła z dzieckiem i brzuchem, a koleżanka ma życie i wolność, któego nie chce poświęcać dla dzieciatej i ciężarnej znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty tego pewnie nawet nie czujesz, ze sie zmienilas. Patrze na moje kolezanki- mamuski i serio, czasem mam dosyc ich i ich dzieci. A w ciazy to juz w ogole. Na kawe nie wyjdzie, dluzszy spacer tez nie bardzo, a jak juz wyjdzie to opowiada glownie o ciazowych przezyciach... Nie chce mi sie tego sluchac, ciagle o tym rozmawiac... Najgorzej jest jak sie z dziecmi wybierają na spotkanie, albo spotykam sie z dwiema "mamuskami". Po takich spotkaniach boli mnie glowa. Ani troche nie zazdroszcze im tych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też odpuszczam kontakty z dzieciatymi i ciężarnymi. Nie można się z nimi normalnie umówić na mieście - bo dziecko, wieczorem nie wyjdą - bo dziecko. Pogadać o czymkolwiek - zawsze kończy się na temacie dziecko. Wolę spędzać czas z osobami, które jeszcze nie żyją ciążami i pieluchami, na to będę mieć czas potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×