Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Partner nie dochodzi mimo ze mu stoi

Polecane posty

Gość Anka

Witajcie. Mam ogeomny problem z partnerem ktory jest wzglednie mlodym czlowiekiem przed 40stka. Chodzi o to, a ze podczas seksu mimo ze jego czlowiek jest twardy i nie mieknie, partner nie dochodzi do orgazmu i nie ma wytrysku. Dodam ze prowadzin on zdrowy tryb zycia. To mnie frustruje. Probowalam oczywiscie z laska, ustami i ręką tez. Probowalismy roznych pozycji a nawet seksu analnego. Ja dochodze wielokrotnie a partner wcale. Jestem zalamana ze mu sie nie podobam. Wiem ze jak sie masturbuje to dochodzi. Ale juz kiedy na mu robie reka to nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmienić dietę i oczyszczać organizm piciem wody przegotowanej 2 l dziennie i inne płyny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23
4 minuty temu, Gość Anka napisał:

Witajcie. Mam ogeomny problem z partnerem ktory jest wzglednie mlodym czlowiekiem przed 40stka. Chodzi o to, a ze podczas seksu mimo ze jego czlowiek jest twardy i nie mieknie, partner nie dochodzi do orgazmu i nie ma wytrysku. Dodam ze prowadzin on zdrowy tryb zycia. To mnie frustruje. Probowalam oczywiscie z laska, ustami i ręką tez. Probowalismy roznych pozycji a nawet seksu analnego. Ja dochodze wielokrotnie a partner wcale. Jestem zalamana ze mu sie nie podobam. Wiem ze jak sie masturbuje to dochodzi. Ale juz kiedy na mu robie reka to nie. 

wogole wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Anka napisał:

Witajcie. Mam ogeomny problem z partnerem ktory jest wzglednie mlodym czlowiekiem przed 40stka. Chodzi o to, a ze podczas seksu mimo ze jego czlowiek jest twardy i nie mieknie, partner nie dochodzi do orgazmu i nie ma wytrysku. Dodam ze prowadzin on zdrowy tryb zycia. To mnie frustruje. Probowalam oczywiscie z laska, ustami i ręką tez. Probowalismy roznych pozycji a nawet seksu analnego. Ja dochodze wielokrotnie a partner wcale. Jestem zalamana ze mu sie nie podobam. Wiem ze jak sie masturbuje to dochodzi. Ale juz kiedy na mu robie reka to nie. 

Sama sobie odpowiedziałaś na nurtujące Cie pytanie. Niech przestaniesam  krecić śmigłem, to po jakimś czasie zacznie dochodzić dzieki Tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×