Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka topiku

Tomaszku

Polecane posty

Gość Autorka topiku

Ileż to już lat minęło, ciekawe czy czasem on nie myślisz, czy na dnie serca zostały jakieś uczucia do mnie? 

Ja myślę często ❤️

A Wy, czy po latach czujecie coś do ludzi, których kiedyś kochaliście? Czy nie myszołów kompletnie i nie macie żadnych uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
2 godziny temu, Gość Autorka topiku napisał:

Ileż to już lat minęło, ciekawe czy czasem on nie myślisz, czy na dnie serca zostały jakieś uczucia do mnie? 

Ja myślę często ❤️

A Wy, czy po latach czujecie coś do ludzi, których kiedyś kochaliście? Czy nie myszołów kompletnie i nie macie żadnych uczuć?

Niech się Tomasz lepiej żoną Iwoną i dziećmi zajmnie!! A Ty Kaśka skończ zakładać ...ne tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka

Heh...mi też taki jeden wirtualny Tomaszek siedzi w kilku częściach  mojego ciała😘Niby absurd a jednak uczucie kosmiczne. Mimo że sprawa bez przyszłości to pielęgnuję te wspomnienia jak najpiękniejszą bajkę. Pomaga w szarzyźnie życia💕

Widze że nie tylko ja....pozdrawiam autorkę tematu☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

gdzie ci siedzi????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topiku
1 godzinę temu, Gość czytaczka napisał:

Heh...mi też taki jeden wirtualny Tomaszek siedzi w kilku częściach  mojego ciała😘Niby absurd a jednak uczucie kosmiczne. Mimo że sprawa bez przyszłości to pielęgnuję te wspomnienia jak najpiękniejszą bajkę. Pomaga w szarzyźnie życia💕

Widze że nie tylko ja....pozdrawiam autorkę tematu☺

Hej. Pozdrawiam również 🙂 Mi tez wspomnienia pomagają w codziennym szarym życiu. Z Tomaszem kontaktu nie mamy, ale wspominam często i myślę o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
1 godzinę temu, Gość haha napisał:

gdzie ci siedzi????????????????????

Jak to gdzie? w głowie, sercu, w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×