Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 158 cm wzrostu i ważę 52,5. Ile waszym zdaniem powinnam schudnąć?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że moje BMI mieście się w przedziale "waga prawidłowa", jednak ta skala jest bardzo szeroka bo od 46 kg do 60. 

Kiedyś ważyłam kilka kilo mniej i chyba lepiej wygladałam 😞 Ile waszym zdaniem powinnam ważyc żeby było tak w sam raz?

Mam 25 lat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Tyle ile chcesz, lub potrzebujesz. Jeśli szukasz naturalnych sposobów zajrzyj na zbijamywage pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Pytanie jaka masz figurę. Ja mam podobny wzrost i jestem gruszka z malym biustem.  Do 52 kg moje proporcje sa ok, powyżej coraz bardziej widać grube d.u.p.s.k.o. W twoim wieku wazylam 49-50 kg i bylam taka dziewczęca. Potem przytylam do 51-52 i czulam sie bardziej kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość. napisał:

Pytanie jaka masz figurę. Ja mam podobny wzrost i jestem gruszka z malym biustem.  Do 52 kg moje proporcje sa ok, powyżej coraz bardziej widać grube d.u.p.s.k.o. W twoim wieku wazylam 49-50 kg i bylam taka dziewczęca. Potem przytylam do 51-52 i czulam sie bardziej kobieco.

Tak samo mam właśnie typową figurę gruszki. Górę mam raczej drobną, wąskie ramiona, piersi B, za to najszybciej tyje w biodrach i na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak samo mam właśnie typową figurę gruszki. Górę mam raczej drobną, wąskie ramiona, piersi B, za to najszybciej tyje w biodrach i na udach

To mysle, ze waga 50-52 bedzie optymalna. Jak zejdziesz niżej to stracisz tez górę i kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×