Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość MHF

Najgorszy w różnicach światów jakie znam

Polecane posty

Gość Gość MHF

nie był nawet konflikt,konflikt jest nieprzyjemny,ale coś reguluje.W tych sytuacjach do dziś najbardziej przeraża mnie,ze oni nie przyjmowali do wiadomości,ze są inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

A to wszystko pod hasłem,zeby nie sprawiać przykrości.Jestesmy tak samo super ,wspaniali itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A konkretnie to jakie roznice? Praca, stam posiadania, pozycja? No pochwal sie i skonkretyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego, jeżeli facet jest z wulgarna  chamką i prostaczka, znaczy, że taki jest, bo normalny od takich ucieka. Wollis Simpson pewnie była dominą, ale jaka miała klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

A konkretnie to jakie roznice? Praca, stam posiadania, pozycja? No pochwal sie i skonkretyzuj

Stan posiadania,roznice charakteru,roznice w obyczajach rodzinnych,roznice w aspiracjach,w wyobrazeniach o rzeczywistości pozycji w tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość MHF napisał:

Stan posiadania,roznice charakteru,roznice w obyczajach rodzinnych,roznice w aspiracjach,w wyobrazeniach o rzeczywistości pozycji w tym związku.

Kto jest tym "gorszym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie roznice w obyczajach rodzinnych? Przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakie roznice w obyczajach rodzinnych? Przyklady

Powiedzmy jedni bardziej rozrywkoei inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kto jest tym "gorszym"?

Gorszym to zle określenie,kims kto w razie konfliktu będzie miał mniej siłowych argumentów do dyspozycji.Nie mam na myśli bicia kogoś,ale pozycję materialna i społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kto jest tym "gorszym"?

Gorszym to zle określenie,kims kto w razie konfliktu będzie miał mniej siłowych argumentów do dyspozycji.Nie mam na myśli bicia kogoś,ale pozycję materialna i społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość MHF napisał:

Gorszym to zle określenie,kims kto w razie konfliktu będzie miał mniej siłowych argumentów do dyspozycji.Nie mam na myśli bicia kogoś,ale pozycję materialna i społeczna.

Czyli jestes slabszy fizycznie i mniej wplywowy i sie obawiasz? 

A co znaczy rozrywkowe obyczaje rodzinne? Ze Ty spedzasz w gronie z napojami wyskokowymi a Ona nie? Czy inaczej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

A ten ktoś znając układ sił,zamiast lagodzic konflikt,wkrecil sobie w głowę,ze on rządzi.A w razie sytuacji porównywalnej do wojny zostanie zmiażdżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czyli jestes slabszy fizycznie i mniej wplywowy i sie obawiasz? 

A co znaczy rozrywkowe obyczaje rodzinne? Ze Ty spedzasz w gronie z napojami wyskokowymi a Ona nie? Czy inaczej? 

Nie pisze o sobie tylko o kimś z rodziny,pisze,ze chodzi o sile w przenosni.Masz rację chodzilo o napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość MHF napisał:

A ten ktoś znając układ sił,zamiast lagodzic konflikt,wkrecil sobie w głowę,ze on rządzi.A w razie sytuacji porównywalnej do wojny zostanie zmiażdżony.

Oprawcy tez można plunąć w twarz nawet w świadomości śmierci za to, śmieć nigdy wiec nie pokona Człowieka, nawet zabijając go jest przegrancem. Godności się nie odbierze komuś a tylko sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wytłumaczcie mi proszę, po co kupiła za małą kurtkę? Przecież ewidentnie to nie jej rozmiar, z przodu nawet na wdechu się nie zapnie, z tyłu naciągnięty materiał się marszczy... Rozumiem gdzieś w lumpeksie czy na wielkiej wyprzedaży się skusić na coś średnio pobranego do sylwetki, ale wydawać na za ciasny ciuch ponad stówę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×