Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie uważacie że 500+ powinni po urodzeniu wyplacac w wyrównaniem do 9 miesięcy do tyłu, przecież w ciąży dziecko tez było

Polecane posty

Gość gość

I gdyby było po sprawiedliwości to 500+ by dawali a nie tak tylko od urodzin dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pierwszym momencie pomyślałam, że cię poyebało, ale po chwili zaskoczyłam, że przecież pis darczyńca 500+, krzyczy, że życie jest od poczęcia, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ophelia

No pewnie, ze tak 😂 Ja jestem jak najbardziej na tak dla takiego poteznego poglebiania dziury budzetowej 😉 Uwielbiam, gdy wszystko drozeje i stac mnie na coraz mniej, lubie zyc w ascezie i wpier💙alac smazona cebule z chlebem, ogolnie lubie gdy w moim portfelu wieje pustkami dzieki roznym "plusom" PiS-u 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy nie uważacie, że fajniej jest pójść do pracy i zarobić na swoje upragnione, najukochańsze dziecko i być z tego dumnym, że powołało się je na świat mając wystarczające środki do godnego życia, a nie tylko daj mi bo rozłożyłam nogi to mi się należy? Może jeszcze za każdy seks zapłacić bo jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Ophelia napisał:

No pewnie, ze tak 😂 Ja jestem jak najbardziej na tak dla takiego poteznego poglebiania dziury budzetowej 😉 Uwielbiam, gdy wszystko drozeje i stac mnie na coraz mniej, lubie zyc w ascezie i wpier💙alac smazona cebule z chlebem, ogolnie lubie gdy w moim portfelu wieje pustkami dzieki roznym "plusom" PiS-u 😂

Smażona cebula jest pyszna i do tego dość droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja uwazam ze 500 plus powinni wplacać kobiecie od pierwszej miesiaczki.Przeciez to ona ma urodzić tego bombelka, wiec powinna jesc awkado i inne jagody szuji, oraz wygladac,zeby zlapac jak najlepszego ojca bombelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak dziecko jest w brzuchu to przecież nie ma go na świecie a te pieniądze mają iść na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam że PIS zamierza wprowadzić wszystkie leki dla kobiet w ciąży bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

i kosiniakowe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gośćiu napisał:

i kosiniakowe tez

Ludzie  nie bądźcie tacy pazerni!!! Dasz palec -wezmą cała rękę .    A co PO zrobiło  przez 8lat rzadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym chciała kasę za 2 ciąże i za wszystkie miesiące od narodzin moich nastoletnich dzieci 😂😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

Ludzie  nie bądźcie tacy pazerni!!! Dasz palec -wezmą cała rękę .    A co PO zrobiło  przez 8lat rzadu?

No nic, dla Ciebie nic...

Po rozbudowalo drogi i tera mieszkajac w gorach mozesz zjesc np halibuta i na paczke z kurierska czekasz dobe a nie trzy tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Ludzie  nie bądźcie tacy pazerni!!! Dasz palec -wezmą cała rękę .    A co PO zrobiło  przez 8lat rzadu?

Gromadziło kasę żeby prezio władca dwóch wież miał co rozpyerdalać. Za rok, góra dwa będziesz wyła i wyklinała swoich dobroczyńców. Zapisz sobie te słowa i wróć do tego wpisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikonki
7 godzin temu, Leżaczek napisał:

Ja uważam że powini zlikwidować 500+ bo to rujnuje dług publiczny czyli kraj. 

Czyli nie masz dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Ludzie  nie bądźcie tacy pazerni!!! Dasz palec -wezmą cała rękę .    A co PO zrobiło  przez 8lat rzadu?

Roczne macierzyńskie, darmowe przedszkola, kosiniakowe. Mało tego PO miało wprowadzić 400+, ale PiS się nie zgodził, bo niby kasy nie ma, a potem zayebał pomysł i zrobił 500+. Najpierw się doinformuj, a potem dopiero pyskuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×