Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kłamcy manipulacje

Nie wierzę już w żadną miłość

Polecane posty

Gość kłamcy manipulacje

Chciałam wierzyć że kocha ale ktoś ma w tym interes i ja już w nic nie wierzę.Mac coś zrozumieć?Nigdy tego nie zrozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje

....Mówił że zrobi dla mnie wszystko.

Niedawno otrzymałam esemesa:

Jesteś czyimś UZALEŻNIENIEM.Masz tego świadomość..że ktoś zrobi dla Ciebie wszystko?Dam IMIĘ i opis tej osoby .Odp.KTO:na7278 (2.46zł).

 

Podłe kłamstwa i manipulacja ja już nigdy nie uwierzę w miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer

Ta zagadka ma rozwiazanie? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość kłamcy manipulacje napisał:

....Mówił że zrobi dla mnie wszystko.

Niedawno otrzymałam esemesa:

Jesteś czyimś UZALEŻNIENIEM.Masz tego świadomość..że ktoś zrobi dla Ciebie wszystko?Dam IMIĘ i opis tej osoby .Odp.KTO:na7278 (2.46zł).

 

Podłe kłamstwa i manipulacja ja już nigdy nie uwierzę w miłość!

Ty się lecz 🤣haha. To prowo czy naprawdę nie wiesz że każdy ten spam otrzymuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty się lecz 🤣haha. To prowo czy naprawdę nie wiesz że każdy ten spam otrzymuje? 

Takie esemesy dostaję ktoś chcę ugrać kasę na moich uczuciach.To podłe!Już w nic nie wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
9 minut temu, Gość wer napisał:

Ta zagadka ma rozwiazanie? 😛

Zagadką dla mnie nie są jego słowa (wiem kogo)tylko osoby które na tej relacji chcą coś ugrać i wykorzystują te słowa.Zaczynam wątpić w to że kiedykolwiek było coś między nami.Wszystko to pewnie była tylko iluzja dla kasy.A ja głupia tak go kochałam.W ogień bym za nim wskoczyła .Modlę sie za niego a tu co?To juz nie pierwszy taki esemes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty się lecz 🤣haha. To prowo czy naprawdę nie wiesz że każdy ten spam otrzymuje? 

Raczej ty sie lecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość kłamcy manipulacje napisał:

Takie esemesy dostaję ktoś chcę ugrać kasę na moich uczuciach.To podłe!Już w nic nie wierzę!

Tak. Tym kimś jest automat. Masz schizofrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak. Tym kimś jest automat. Masz schizofrenie.

Schizofrenie to masz ty! Mam esemesa na swoim telefonie .!przyszedł z ,regu.prv.pl.

Zaraz sprawdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec kropka

schizofrenię to masz ty co to napisałeś jak i autor/ka wątku .Ze manipulacje to wiadomo. Żaden automat ulomie bo automat w treści nie umieściłby treści prywatnych rozmów i nie tylko telefonicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Koniec kropka napisał:

schizofrenię to masz ty co to napisałeś jak i autor/ka wątku .Ze manipulacje to wiadomo. Żaden automat ulomie bo automat w treści nie umieściłby treści prywatnych rozmów i nie tylko telefonicznych.

Właśnie potwierdziłas diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto normalny wierzy w miłość? błagam cię..., dojrzali ludzie doskonale wiedza, że nie ma czegos takiego, istnieje tylko obustronne "dawanie coś coś w zamian", czyli zazwyczaj facet ma kase, kobieta daje mu d0py, i to sie pięknie nazywa "związkiem", kiedy jedno albo drugie przestaje dawac drugiemu to coś to zaczynają się awantury, zdrady, rozdowy i inne takie

nie ma czegos takiego jak pi3rd0lona miłośc, nie istnieje...

jest tylko mega zauroczenie, przywiązanie, przyzwyczajenie, i kalkulacja kalkulacja i jeszcze raz kalkulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

a kto normalny wierzy w miłość? błagam cię..., dojrzali ludzie doskonale wiedza, że nie ma czegos takiego, istnieje tylko obustronne "dawanie coś coś w zamian", czyli zazwyczaj facet ma kase, kobieta daje mu d0py, i to sie pięknie nazywa "związkiem", kiedy jedno albo drugie przestaje dawac drugiemu to coś to zaczynają się awantury, zdrady, rozdowy i inne takie

nie ma czegos takiego jak pi3rd0lona miłośc, nie istnieje...

jest tylko mega zauroczenie, przywiązanie, przyzwyczajenie, i kalkulacja kalkulacja i jeszcze raz kalkulacja

ale ty prymitywny jestes:(

i glupi, bo nawet nie wiesz, ze zwiazek moze nie miec wiele wspolnego z miloscia a milosc ze zwiazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
40 minut temu, Gość kłamcy manipulacje napisał:

....Mówił że zrobi dla mnie wszystko.

Niedawno otrzymałam esemesa:

Jesteś czyimś UZALEŻNIENIEM.Masz tego świadomość..że ktoś zrobi dla Ciebie wszystko?Dam IMIĘ i opis tej osoby .Odp.KTO:na7278 (2.46zł).

 

Podłe kłamstwa i manipulacja ja już nigdy nie uwierzę w miłość!

Automat.  Masz nie zablokowane płatne smsy. Też mi takie g... przychodziło, zablokowałam numery specjalne  i spokój msm od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość qwe napisał:

ale ty prymitywny jestes:(

i glupi, bo nawet nie wiesz, ze zwiazek moze nie miec wiele wspolnego z miloscia a milosc ze zwiazkiem.

tak sobie wmawiaj..., w milosc wierza tylko mlode glupie dziewczynki, najwyrazniej do takich się zaliczasz, bedziesz po 30stce, po przejsciach to bedziesz wiedziec o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

tak sobie wmawiaj..., w milosc wierza tylko mlode glupie dziewczynki, najwyrazniej do takich się zaliczasz, bedziesz po 30stce, po przejsciach to bedziesz wiedziec o czym mowie

Wszyscy już tu znają twój ból egzystencjonalny i naprawdę nie musisz tym epatowac licząc na słowa litości oraz współczucia. Tak jesteś bardzo wyjątkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
2 minuty temu, Arystoteles napisał:

tak sobie wmawiaj..., w milosc wierza tylko mlode glupie dziewczynki, najwyrazniej do takich się zaliczasz, bedziesz po 30stce, po przejsciach to bedziesz wiedziec o czym mowie

w dodatku nie wiesz, ze madrosc nie idzie w parze z wiekiem, sam jestes tego czystym przykladem a wiec nie pogadamy sobie nawet jak bedziesz mial 100 lat...raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy udajesz

Za pomawianie kogoś o schizofrenię ulomie jest paragraf czyzbyś nie wiedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Czy udajesz napisał:

Za pomawianie kogoś o schizofrenię ulomie jest paragraf czyzbyś nie wiedział 

Żałuję że nie ma paragrafu na bycie idiöta. Połowa kafeterii już by siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej

A ty razem. Nimi za kratami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Czy udajesz napisał:

Za pomawianie kogoś o schizofrenię ulomie jest paragraf czyzbyś nie wiedział 

Schizofrenia to nie zboczenie, nie przynosi wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
1 godzinę temu, Gość Gość123 napisał:

Automat.  Masz nie zablokowane płatne smsy. Też mi takie g... przychodziło, zablokowałam numery specjalne  i spokój msm od 2 lat.

Żaden automat!To są treści prywatnych rozmów które inni wykorzystują w celach zarobkowych.To samo tyczy się wątku emocjonalnego uzależnienia.W tym momencie jego słowa Do mnie straciły na wartości.Już nigdy nie uwierzę ze zrobi dla mnie wszystko albo ze jestem jego n arkotykiem.Już w ani jedno jego słowo nie uwierzę chyba że zrobi porządek z tymi którzy próbują żerować na naszej relacji.Zaczynam wątpić w to że on w ogóle kiedykolwiek mnie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
21 minut temu, Gość Czy udajesz napisał:

Za pomawianie kogoś o schizofrenię ulomie jest paragraf czyzbyś nie wiedział 

Kryje ich .Najlepiej komuś wmówić chorobę niż ukryć przekręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamcy manipulacje
22 minuty temu, Gość Czy udajesz napisał:

Za pomawianie kogoś o schizofrenię ulomie jest paragraf czyzbyś nie wiedział 

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Witam zapraszam poważnych ludzi którzy byli w toksycznych związkach do mojej grupy na mesanger. Celem jej jest wspieranie się dzielenie informacjami i pomoc w sporym powrocie do normalnego życia. "Narcyz Socjopacji,  Toksyczni Ludzie grupa wsparcia PL"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×