Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jakim prawem banda dzieciakow z podstawowki wszystko wie o moim prywatnym zyciu , to przestepstwo, za to grozi 2 lata pozbawienia wolnosci, a oni wszedzie za mnato chodza nawet do pracy, to Stalking!!!!

Polecane posty

Gość Gosc

Ide na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sylwia zacznij leczyć gar psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777

Sylwia możesz napisać co się dzieje? Mnie chyba spotyka cos podobnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Sylwia zacznij leczyć gar psycholu.

Sylwia????co to ma znaczyć?!Leczyć ja???Fakt idę na policję !na to jest paragraf!!Nie będziesz mnie gnoju obrażać!Odpowiesz za zniesławienie.!Co to za chory temat??O czym wy do ...y nędzy piszecie ...e?Leczyć to Ty się zacznij!Nie życzę sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Sylwia zacznij leczyć gar psycholu.

Odpowiesz za nazwanie mnie psycholom na policji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
6 minut temu, Gość 777 napisał:

Sylwia możesz napisać co się dzieje? Mnie chyba spotyka cos podobnego. 

Jaką Sylwia??Czemu Sylwia??Co to ma znaczyć?Co wy głupka z ludzi robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Bawi Was zakładanie ...nych tematów?Wy już dawno powinniście siedzieć wszyscy po kolei!Mam dowody i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777

W takim razie może autor/ka napisze coś więcej. Nie uważam cię za psychola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 minutę temu, Gość 777 napisał:

W takim razie może autor/ka napisze coś więcej. Nie uważam cię za psychola. 

Sądzę że to prowokacja która z realem wiele ma wspolnego.Fakt Tomasz chodził ze mną do podstawówki i jak widać nigdy nie dorósł bo od wielu lat on i jego stary robią z mojego życia bydło.Już w kolejnej pracy się zaczyna.Chore tematy na kafe..łącznie z komentarzami Tomasza.Ci ludzie powinni się leczyć.Tak idę z tym na policję.Mam zdjęcia wpisów i tematów zakładanych w oparciu o to gdzie teraz pracuję gdzie studiuję w ogóle co robię..były nawet wątki moich rozmów w pracy.Ja tego tak nie zostawię!To jest nękanie!Nazywanie mnie psycholką czy ladacznicą uważam za jawne łamanie prawa.Bede domagać sie sprawiedliwosci do poki ci ludzie wszyscy po kolei nie odpowiedzą za to co robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Sądzę że to prowokacja która z realem wiele ma wspolnego.Fakt Tomasz chodził ze mną do podstawówki i jak widać nigdy nie dorósł bo od wielu lat on i jego stary robią z mojego życia bydło.Już w kolejnej pracy się zaczyna.Chore tematy na kafe..łącznie z komentarzami Tomasza.Ci ludzie powinni się leczyć.Tak idę z tym na policję.Mam zdjęcia wpisów i tematów zakładanych w oparciu o to gdzie teraz pracuję gdzie studiuję w ogóle co robię..były nawet wątki moich rozmów w pracy.Ja tego tak nie zostawię!To jest nękanie!Nazywanie mnie psycholką czy ladacznicą uważam za jawne łamanie prawa.Bede domagać sie sprawiedliwosci do poki ci ludzie wszyscy po kolei nie odpowiedzą za to co robią!

Ty suchy ch*ju  sam siebie już przechodzisz ! Dzieci z podstawowki ,już nie gimbusy ? weny brak ,a o czymś trzeba pi*****lic ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Cd.wpieprzają się nawet w moje sprawy na Uczelni .Ledwie co powiedziałam matce o moich problemach z praktykami a już za moimi plecami zaczęli knuć przeciwko mojej Pani dziekan którą bardzo lubiłam!Podłe gnoje!Odpowiedzą mi za to!Co oni ... mają do mojego życia czy do moich studiów?A matka głupia że z nimi trzyma .Nie chcę jej znać!Coś tu chyba Pani dziekan pisała ze była przesłuchiwana ...ciekawe po co?co syfy myślą że wszystko im wolno?dla mojego dobra??to są czyste kpiny!!jakiego dobra?oni rozwalają mi życie!Ja nie pozwolę na to by w dalszym ciągu niszczyli niewinne osoby!Mojej zgody na to nie mają!Wara od mojego życia.Moja rodzina jest skreślona .Sami wybrali .Powiedziałam jasno albo ja albo te gnoje koniarczyk.Skoro tak wybrali to ja nie chcę ich znać.Tylko mi życie niszczą w ten sposób za plecami.nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty suchy ch*ju  sam siebie już przechodzisz ! Dzieci z podstawowki ,już nie gimbusy ? weny brak ,a o czymś trzeba pi*****lic ? 

Idę z tym wpisem na policję nie wywiniesz się koniarczyk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Sylwia s napisał:

Idę z tym wpisem na policję nie wywiniesz się koniarczyk!!

Dziwię się,że jeszcze nie poszedłeś,suchy k**asie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×