Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mąż mało uczuciowy

Polecane posty

Gość Gość

Witajcie. Może mi coś doradzicie. A więc jesteśmy małżeństwem 7 lat mamy 2je dzieci 6i 3 lata. Męża nie a cały tydzień bo jeździ ciężarówką. Mieszkamy z moimi rodzicami którzy pomagają mi przy dzieciach bo ja też pracuję. Więc nie jestem zależna finansowo od męża głównie dla tego poszłam do pracy bo, musiałam prosic się o każdy grosz co było przykre. Mąż  dziecimi w wolnym czasie mało się zajmuje woli polezec na kanapie niż spędzić czas z dziecimi. Tak było zawsze. Głównie kasa się liczy nie docenia tego  że ja pracuje że moi rodzice siedzą z naszymi dziecimi a to żywe sreberka są więc jest co robić. Ostatnio zrobił mi awanturę bo chciałam jechać z dziecimi i M na pizze gdzie młodsze dziecko wylało sok i trochu marudzilo. Bo długo czekaliśmy cała drogę miał pretesje że wychodzi na mnie jak zablocki na mydłe itp . Mieliśmy kupić mi auto bo jeżdżę starym gratem. To teraz mówi ze nie kupi mi tego auta co planowaliśmy bo nie będzie wydawał na mnie tyle kasy woli kupić coś zav6000 tys bo nie zasłużyłam  . Mam już dość jestem nerwowa też zaraz krzycze i płacze nie wiem już co robic . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEZUS CHRYSTUS JEST PANEM

Zwróć się do Boga, a ON we wszystkim ci pomoże i przeprowadzi przez wszystkie przeszkody. Zaufaj mi. Ja sama jeszcze kilka miesięcy temu byłam kłębkiem nerwów, bezsensu itp, ale Bóg mnie odnalazł i zapewniam cię, że nie moze nic piękniejszego spotkac człowieka.

Ja też miałam takie depresyjne chwile, nie rozumiałam po co to życie jest, wszystko było dobrze w moim życiu, ale było to wszystko jakies takie bez sensu, bez celu,, dół i metr mułu... parę miesięcy temu Bóg dotknął mojego życia i wszystko się zmieniło. Ustanowiłam Jezusa Chrystusa swoim Panem i w moim życiu zaczęły się dziać cuda, dziwne rzeczy, wspaniałe. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Bóg pokazał mi prawdę tego zakłamanego świata i doprowadził do czytania Biblii. Zaćzełam mieć ogromny głód Słowa Bozego. Szybko zamówiłam więc Biblię i zaczełam czytać... już niemal wszystkie proroctwa z Biblii się wypełniły (było ponad 700, a już wypełniło się prawie 600, do przyjścia Pana zostało około 20, a reszta wypełni się już po Jego powrocie) , jeszcze zostało kilka i nasz Pan i Zbawiciel powraca na sąd. Już nie ma co się zamartwiać tym życiem, bo taki porządek świata jaki znamy niedługo się skończy. Żyjemy na upadłej ziemi, przepełnionej złem i grzechem, której księciem jest szatan - to mówi Biblia. Warto szukać BOGA i mysleć o Bogu, a dostąpicie życia wiecznego przy Bogu, życia na nowej ziemi jak mówi Biblia gdzie już nie będzie smutku, łez, rozpaczy, morderstw, bezsensu zycia, depresji, chorób, śmierci itp... Nawróćcie się do prawdziwego Boga (wyjdźcie z kk, bo to synagoga szatana, zmienili przykazania, inne są w katechiźmie a inne w BIBLII!!!). Nawróćcie się wszyscy, Jezus Chrystus oddał życie w ogromnych męczarniach za każdego z was i teraz czeka pokornie aż każdy przyjdzie do Niego z miłości. Zawsze możecie zwrócić się do Boga, wyznać swoje grzechy, odwrócić się od nich, zaprosić Pana Jezusa do swojego życia i sami zobaczycie co się zacznie dziać  Pamiętajcie DZISIAJ JEST DZIEŃ WASZEGO ZBAWIENIA! Zwróć się do Pana dzisiaj, bo nie wiesz co jutro ciebie czeka, a po śmierci już nie można niczego zmienić. Chwała Panu!!

Ks.Jeremiasza 31,3 "Ukochałem cię odwieczną miłością"  mówi Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja trudna jakich wiele. Postaraj się na spokojnie porozmawiać z mężem czemu tak się zachowuje? Powiedz mu czego Ty oczekujesz. No ale jeżeli cały tydzień nie ma go w domu to raczej nie ma między Wami takiej więzi jak między dwoma kochającymi się ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart

Wygooogluj sobie pozostałe części artykułu, którego końcówkę wklejam:

Jeżeli chcesz polepszyć swoje życie, musisz je uzdrowić. Jeżeli chcesz uzdrowić kogokolwiek, nawet obłąkanego kryminalistę, uczynisz to uzdrawiając siebie. Zapytałem Dr Len'a, jak zaczął uzdrawiać siebie. Co konkretnie robił, kiedy przeglądał akta tych pacjentów? 
"Wciąż sobie powtarzałem "Tak mi przykro" i "Kocham cię", ciągle i bezustannie. 
- Tylko tyle? 
- Tylko tyle. 

Okazuje się, że miłowanie siebie jest najlepszym sposobem na udoskonalenie się, a im bardziej się udoskonalasz tym bardziej udoskonala się świat. 
"Pozwól, że dam ci prosty przykład, jak to działa: któregoś dnia ktoś przysłał mi email, który mnie zdenerwował. W przeszłości dałbym sobie z tym radę pracując z moimi emocjami, lub próbując dyskutować z nadawcą głupiej wiadomości. 

Tym razem postanowiłem spróbować metody Dr Lena. Po cichu powtarzałem "Tak mi przykro" i "Kocham cię". Nie mówiłem tego do nikogo konkretnie. Po prostu próbowałem obudzić ducha miłości we mnie, by uzdrowić wewnątrz to, co spowodowało zaburzenie na zewnątrz. W ciągu godziny dostałem emaila od tej samej osoby, z przeprosinami za jego wcześniejszą wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potzrebujesz BOGA
40 minut temu, Gość smart napisał:

Wygooogluj sobie pozostałe części artykułu, którego końcówkę wklejam:

Jeżeli chcesz polepszyć swoje życie, musisz je uzdrowić. Jeżeli chcesz uzdrowić kogokolwiek, nawet obłąkanego kryminalistę, uczynisz to uzdrawiając siebie. Zapytałem Dr Len'a, jak zaczął uzdrawiać siebie. Co konkretnie robił, kiedy przeglądał akta tych pacjentów? 
"Wciąż sobie powtarzałem "Tak mi przykro" i "Kocham cię", ciągle i bezustannie. 
- Tylko tyle? 
- Tylko tyle. 

Okazuje się, że miłowanie siebie jest najlepszym sposobem na udoskonalenie się, a im bardziej się udoskonalasz tym bardziej udoskonala się świat. 
"Pozwól, że dam ci prosty przykład, jak to działa: któregoś dnia ktoś przysłał mi email, który mnie zdenerwował. W przeszłości dałbym sobie z tym radę pracując z moimi emocjami, lub próbując dyskutować z nadawcą głupiej wiadomości. 

Tym razem postanowiłem spróbować metody Dr Lena. Po cichu powtarzałem "Tak mi przykro" i "Kocham cię". Nie mówiłem tego do nikogo konkretnie. Po prostu próbowałem obudzić ducha miłości we mnie, by uzdrowić wewnątrz to, co spowodowało zaburzenie na zewnątrz. W ciągu godziny dostałem emaila od tej samej osoby, z przeprosinami za jego wcześniejszą wiadomość.

To o czym piszesz to prawo przyciągania, jedna z nauk New Age, szatańskich nauk oddzielających od Boga. Jedyna prawdziwą miłoscią jest Bóg, nie ma poza NIM prawdziwej miłosci, może być substytut jej lub jej udawanie, ale pełnia prawdy i pełnia miłosci jest w Bogu i tylko On moze nam pomóc we wszystkim, bo jest naszym Ojcem i z utęsknieniem czeka na każdego człowieka. Nawróćcie się do prawdziwego Boga, poznajcie prawdziwe Przykazania z Biblii (inne niz w kk, kk kłamie i zwodzi ludzi na zatracenie).

oddajcie swoje życie Bogu, dzisiaj, teraz, bo nie wiesz czy dożyjesz jutra, a z chwila śmierci wszelka nadzieja człowieka umiera i już nic nie można zmienić. Nawróćcie się. oddajcie swoje życie Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przykro sie to czyta. Prawie w ogole sie nie widujecie, milosc umiera, rozmawiac normalnie tez juz praktycznie nie potraficie :( moze udaloby sie wam choc jeden weekend spedzic tylko we dwoje? Znalezc jakies fajne, niedrogie miejsce, za miastem, moze jakas kolacja przy swiecach? Moze uda sie porozmawiac szczerze, moze jeszcze sie okazac ze wasza relacja, rodzina, jest do odratowania... Zero pretensji, tylko spokoj Cie uratuje. Moze napisz mu list i daj pod koniec spotkania? Moze zgodzi sie na terapie malzenska? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam32

"dziecimi"? Pisac sie naucz 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×