Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Z bogaczykiem zycia sobie nie ulozysz...

Polecane posty

Gość Justyna

....bogaczykow licealnych omijaj jak zarazy. Rada dla wszystkich dziewczyn ktore maja takie ziolko w szkole. Raz z jednym takim chodzilam. Po tym jak sie przespalismy ze soba zaczelo mu sie nudzic. 
Oni zawsze z kwiatka na kwiatek skacza. Sa rozpuszceni, maja auta, pieniazki. Wszedzie moga jechac, kiedy chca i jak chca. Ciebie to wykorzysta a potem z bogatymi przyjaciolmi opowiada o podbojach.

Ten moj mariusz to jestem pewna ze mi boki strzelal. Myslalam ze on jest fajnym chlopakiem, jak sie teraz nad tym zastanowie to byl taki brzydalek ale myslalam ze osobowoscia nadrabia, wiec nie przeszkadzal mi jego kurdepelkowaty wzrost i ponizej przecietnej wyglad. to chucherko sie ze mna przespalo i potem zostawil ! jak smiecia bo niby przyszlosci nie mamy bo nie jest pewien swoich uczuc.

oni takie dziewczyny jak my (mieszkam w kamienicy i rodzice sa biedni, nie mam pieniedzy ale jestem zabawna i zgrabna) to tylko szukaja takich. Jest mi smutno. Oszczedz sobie. Nie chodz za bogaczykiem, nie popelnij tego bledy co ja. Jest mi przykro. Mam 19 lat teraz ale nigdy nie zapomne jak mnie potraktowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
2 minuty temu, Gość Justyna napisał:

Po tym jak sie przespalismy ze soba zaczelo mu sie nudzic. 

Powinnas sie oszczedzac dla wlasciwego chlopaka jak juz musisz tracic czas na meskie swinie. Tak, zgadzam sie, ci uprzywilejowani co jezdza do grecji, hiszpani na wakacje albo na lodki na mazury na zeglowanie bo sa z bogatych rodzin to najwieksza meska zaraza. Bogaty, pewny siebie, wykorzysta takie niewinne dziewczyny, a brzydkie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

a dla niego potrafiłam na.s.rać na klatę bo taki miał fetysz i tak mnie potraktował a myślałam że tak go utrzymam przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
1 minutę temu, Gość Justyna napisał:

a dla niego potrafiłam na.s.rać na klatę bo taki miał fetysz i tak mnie potraktował a myślałam że tak go utrzymam przy sobie

To nie ja napisalam. Przypominasz mi mariusza, on tez byl taki oblesny, tylko za pozno sie o tym przekonalam. wy z bogatych rodzin, z domow, wszyscy jestescie tacy sami. kto wam zarazil te mozgi, pewnie rodzice, ktorzy tylko deptaja po ludziach. jestes obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hytf5433ttt

Szukaj przeciętnego..a tych bogatych kiedyś Bóg rozliczy z wszystkich krzywd i zranień zadanych biednym dziewczynom..pamiętaj że Oni sobie kasą nie kupią nieśmiertelności a może nawet niektórych karma za życia dosięgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Hytf5433ttt napisał:

Szukaj przeciętnego..a tych bogatych kiedyś Bóg rozliczy z wszystkich krzywd i zranień zadanych biednym dziewczynom..pamiętaj że Oni sobie kasą nie kupią nieśmiertelności a może nawet niektórych karma za życia dosięgnie

Nieśmiertelność jest dla wszystkich, tylko warunki jej sa różne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo jestes przecietna albo brzydka ale łatwa.Znam to.Faceci z tzw porządnych lub po prostu bogatych domów na partnerki biorą i biedne dziewczyny ale muszą być piękne. Inne traktują jak prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten bogaczyk

A co? Moi starzy pracowali to maja i co z tego? Co maja ta kase do grobu wziasc ? Wiadomo ze lepiej sie zyje jak sa pieniadze ale takie dziewczyny jak ty sa smieszne. Takie ciagna do mnie tabunami bo chca uniknac ciezkiej pracy. Moi starzy ciezko pracowali i sa bogaci. Ja gardze takimi latwymi.Moglam sie zwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten bogaczyk

...moglam sie zwiazac zawsze mowia, zawsze pisza z porzadnym. hahahha przynajmniej mam seks za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo jestes przecietna albo brzydka ale łatwa.Znam to.Faceci z tzw porządnych lub po prostu bogatych domów na partnerki biorą i biedne dziewczyny ale muszą być piękne. Inne traktują jak prostytutki.

Pewnie sam jestes pasztetem meskim. Przeciez napisala ze ladna i zgrabna, czytac nie umiesz. Nie dosc ze glupi to jeszcze nie oczytany. Kobiety sie obudza i nawet nie spluna na takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
27 minut temu, Gość Hytf5433ttt napisał:

Szukaj przeciętnego..a tych bogatych kiedyś Bóg rozliczy z wszystkich krzywd i zranień zadanych biednym dziewczynom..pamiętaj że Oni sobie kasą nie kupią nieśmiertelności a może nawet niektórych karma za życia dosięgnie

Tak, popieram. Lepiej szukac na swoim podworku, tak samo jak bogaci. Oni sie nie lubia mieszac z biednymi. Z dziewczynami z kamienic. Jak oni nie przejrza na oczy to ich rodzice zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ladna i zgrabna to chyba jej zdaniem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvcxvcx

Co znaczy: "strzelać boki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość sdvcxvcx napisał:

Co znaczy: "strzelać boki"?

Zdradzac jak sie jest dalej w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLoLeL

Biedna dziewczyna zostala wykorzystana przez jakiegos mlodziacha z kabza a to czego ludzie sie czepiaja to to czy dziewczyna jest ladna czy nie jest ladna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsvcx cxv

No cóż, skoro oboje byliście w liceum, to czarno to widzę. Przecież on pewnie chciał co chwilę gdzieś wychodzić, a to do kina, a to na łyżwy, basen, gokarty, jakieś wypady za miasto, jedzenie na mieście, fajne ubrania,  itp. A Ty co? Za co?  Jeszcze pewnie nie pracujesz, więc nie masz kasy. Musiało rypnąć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maharadza
6 minut temu, Gość fdsvcx cxv napisał:

No cóż, skoro oboje byliście w liceum, to czarno to widzę. Przecież on pewnie chciał co chwilę gdzieś wychodzić, a to do kina, a to na łyżwy, basen, gokarty, jakieś wypady za miasto, jedzenie na mieście, fajne ubrania,  itp. A Ty co? Za co?  Jeszcze pewnie nie pracujesz, więc nie masz kasy. Musiało rypnąć.

 

 

No ja sie pod tym podpisze i sie zgodze ale wlasciwie jak ma pieniadze to czemu nie mialby kupic jest tych rzeczy. Ale zgadzam sie ze brak pieniedzy u jednej osoby bedzie coraz bardziej jawna  z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mlode dziewczyny sa glupiutkie i wierza w milosc ktora widza w telewizji i ktora nam media sprzedaja. Bogaty nigdy sie na powaznie nie zwiaze z biedna dziewczyna. Po co ? Szkoda ze na ich naiwnosci takie osoby kapitalizuja swoje rzadze. To jest wina mediow miedzy innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsvcx cxv

Oczywiście, że może KUPIĆ, ale nie będzie jej KUPOWAĆ. W związku byłoby kupowanie. A na tym etapie to jeszcze dzieciak z kieszonkowymi. Heloł... Szans brak. Nie chce mi się też wierzyć, że w dzisiejszych czasach doceniałby urok spacerów obok kina, zakończonych herbatą w pokoju z rodzeństwem swojej dziewczyny, pod bacznym okiem rodziców. Skoro do wyboru byłoby kino, kawiarnia itp. itp.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
3 minuty temu, Gość fdsvcx cxv napisał:

Oczywiście, że może KUPIĆ, ale nie będzie jej KUPOWAĆ. W związku byłoby kupowanie. A na tym etapie to jeszcze dzieciak z kieszonkowymi. Heloł... Szans brak. Nie chce mi się też wierzyć, że w dzisiejszych czasach doceniałby urok spacerów obok kina, zakończonych herbatą w pokoju z rodzeństwem swojej dziewczyny, pod bacznym okiem rodziców. Skoro do wyboru byłoby kino, kawiarnia itp. itp.

 

 

Zgadzam sie. Mlodzi teraz to na miasto ich ciagnie. Zwlaszcza jak autorka napisala ze mial samochod (jak wiekszosc majetnyh chlopakow), ze na jeziora i za granice jezdzil to jak taka biedotka moglaby sobie na to pozwolic. Rodzice pewnie nie zarobia wiecej jak 2 tysiace zlotych, do tego zalozmy ze nie jest jedynym dzieckiem to jedyne wakacje jaka ona zobaczy to "wakacje na trzepaku". 

Bogate dzieci to wlasnie do kina, kawiarni, pubow, na miescie w markowych ciuchach to potem spotykac sie z taka biedotka to wstyd dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Mlody, bogaty czlowiek wykorzystal mloda, biedna naiwna dziewczyne....czyli wszystko po staremu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

serio ktoś wierzy, ze z bzykanka w liceum to będzie związek na lata? Na tym etapie to większość ludzi zwłaszcza ogarniętych hormonami facetów zauracza się  co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki z tego morał

Poleciała na KLASĘ, ON CIĘ ZALICZYŁ  I kopnął w zad a teraz jenczysz tu żeby poczuć się lepiej,nie bądź łatwa, nie leć lala na kasę bo nikt Cię szanował nie będzie,teraz dla gowniar tylko Kasa się liczy. I co nauczylo cie to cos, czy bedziesz szukala znowu daceta z wypasiona bryką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankey
2 godziny temu, Gość Justyna napisał:

....bogaczykow licealnych omijaj jak zarazy. Rada dla wszystkich dziewczyn ktore maja takie ziolko w szkole. Raz z jednym takim chodzilam. Po tym jak sie przespalismy ze soba zaczelo mu sie nudzic. 
Oni zawsze z kwiatka na kwiatek skacza. Sa rozpuszceni, maja auta, pieniazki. Wszedzie moga jechac, kiedy chca i jak chca. Ciebie to wykorzysta a potem z bogatymi przyjaciolmi opowiada o podbojach.

Ten moj mariusz to jestem pewna ze mi boki strzelal. Myslalam ze on jest fajnym chlopakiem, jak sie teraz nad tym zastanowie to byl taki brzydalek ale myslalam ze osobowoscia nadrabia, wiec nie przeszkadzal mi jego kurdepelkowaty wzrost i ponizej przecietnej wyglad. to chucherko sie ze mna przespalo i potem zostawil ! jak smiecia bo niby przyszlosci nie mamy bo nie jest pewien swoich uczuc.

oni takie dziewczyny jak my (mieszkam w kamienicy i rodzice sa biedni, nie mam pieniedzy ale jestem zabawna i zgrabna) to tylko szukaja takich. Jest mi smutno. Oszczedz sobie. Nie chodz za bogaczykiem, nie popelnij tego bledy co ja. Jest mi przykro. Mam 19 lat teraz ale nigdy nie zapomne jak mnie potraktowal.

głupie bidulki lecą na kase to potem taki rezultat, same jesteście tego winne, sprzedajecie się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvcxvx

Przecież ona poleciała na niego, a nie na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Wiem ze bylam naiwna myslac ze jestesmy super para. Nie polecialam na zadna kase. On mnie oczarowal, byl taki zabawny i ciagle przyjezdzal do mnie. Krecil i krecil i wkoncu uleglam jego czarowi a potem mnie porzucil jakbym nie miala zadnej wartosci. Chcialam sie zabic, pisze to dlatego bo chce uniknac tej goryczy innym dziewczynom, ktore maja takiego chlopaka u siebie w szkole.

Nigdy juz nie uwierze chlopakowi takiemu. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Ta na niego, mój kolega zaliczał tak dziewice, każda zakochana w trzech domach rodziców i ich samochodach rozkladała nogi i myślała, że ona będzie najlepsza i go zdobędzie. A on się mi śmiał aż mu gluty leciały. 

Zgadzam sie. Bogactwo u takiego delikwenta to latwy sposob na wiele dziewczyn. Oni zaliczaja rowno panny, czasami dwie w tygodniu, zwlaszcza na wakacjach. Wiem bo z takim do liceum chodzilem i on ciagle z inna panna jezdzil swoim bmw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcfdsgfds dsfs

Jemu się mogło tylko wydawać...Może spojrzała z uznaniem i czuła się trochę speszona, ale podobały jej się 3 domy a ten już myśli, że leci na kasę.  I w rzeczywistości zaliczał zakochane w nim, zostawiał i tak się śmiał, że aż mu gluty leciały. A mu się tylko wszystko wydawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcfdsgfds dsfs

Na wiele, ale nie na wszystkie. Nie ma co generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcx bxmcvx

Do Leżaczka: Oj kolego, zamiast wrzucać dziewczynom, idź do psychologa, żeby Ci potłumaczył życie. Wcale nie poleciała na 3 wille. Poleciała na NIEGO. Poprostu nie zaskoczyłeś, że nie spełniałeś minimum atrakcyjności. Pewnie byłeś na tyle biedny i na tamten czas nie rokowałeś, że dziewczynom włączał się instynkt samozachowawczy. Natura się nie rozmnaża ochoczo  w niesprzyjających warunkach. Albo nie umiałeś zadbać o swoją atrakcyjność, mając fundusze, które miałeś. Za samo to, że istniejesz i wzrost, atrakcyjny nie będziesz.

A jak człowiek jest odpowiednio zaradny i zarabia odpowiednio, to nie tylko inaczej wygląda, ale zaczyna też się inaczej zachowywać. Zmienia się postawa ciała, to jak mówi, itp. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×