Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakbyście zareagowały gybyście na schodach ruchomych lub w kolejce do windy przyłapały faceta, który trysnął wam spermą na ubranie?

Polecane posty

Gość gość

Możecie nie wierzyć, ale czasem wstrzymuje się od masturbacji 2 tygodnie i mam tak nabrzmiałe jaja, że wystarczy kilka ruchów prąciem aby spowodować wytrysk. Ubieram wtedy w specjalny płaszcz idę do galerii handlowej. Czas potrzebny na przejazd schodami ruchomymi lub oczekiwaniem na winde wystarcza mi aby spuścić się jakiejś kobiecie na ubranie. Trwa to krótko, ofiara nie ma szans zorientować się że to ja. Cała akcja tak mnie podnieca, ze mam bolący wzwód i wystarczy kilka ruchów by trysnąć spermą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Wykręciłabym rękę, zaprowadziła do ochrony, zażądała odszkodowania, znalazła w mediach społecznościowych i wysłała do wszystkich znajomych info, że żałosny typ wali konia w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dopsychiatry pędem! Co za aspołeczny typ. W galerii gdzie pełno ludzi, on będzie sobie sprawiał ulgę. FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Wykręciłabym rękę, zaprowadziła do ochrony, zażądała odszkodowania, znalazła w mediach społecznościowych i wysłała do wszystkich znajomych info, że żałosny typ wali konia w galerii

Tak tak napewno hahah bys plakala jak kazda baba ze zostalas publicznie upokorzona hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W takich miejscach jest pełno rodziców z dziećmi. Na oczach dzieci sobie walisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Potem takie dziecko będzie miało traumę do końca zycia. Dlatego że jakiś zboczeniec musiał sobie zwalić w miejscu publicznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Potem takie dziecko będzie miało traumę do końca zycia. Dlatego że jakiś zboczeniec musiał sobie zwalić w miejscu publicznym. 

ty debiIu przeciez napisal ze ma plaszcz to dziecko nic nie zobaczy

myslisz debiIu ze jestes cwaniak i ze autora podasz za pedofiie na milicje buahahah jakie glaby tu siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko facetowi coś tak oblesnego mogłoby przyjść do łba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tak tak napewno hahah bys plakala jak kazda baba ze zostalas publicznie upokorzona hahha

No nie wiem, raz miałam taką sytuację w tramwaju, ludzie malo gościa nie zlinczowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×