Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy lubicie jak facet przed wami otwiera drzwi

Polecane posty

Gość gosc

Szczerze i na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel

Pod warunkiem, że robi to przystojniak, bo jak przeciętny albo brzydal to nie, uważam go za żałosnego frajera, który się podlizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Lubię i doceniam. Pewne formy grzecznościowe powinny być podtrzymywane, chociażby po to, żeby odróżnić naszą kulturę od dzikusów nadciagających z Azji i Afryki. Uroda mężczyzny nie ma tu nic do rzeczy. Szarmanckie zachowanie to zawsze duży plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość oczywiscie napisał:

Lubię i doceniam. Pewne formy grzecznościowe powinny być podtrzymywane, chociażby po to, żeby odróżnić naszą kulturę od dzikusów nadciagających z Azji i Afryki. Uroda mężczyzny nie ma tu nic do rzeczy. Szarmanckie zachowanie to zawsze duży plus. 

No plus, przecież to, że ktoś nie jest przystojny nie znaczy, że nie może przepuścić kobiety  w drzwiach, otworzyć drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhj

Teraz jest równouprawnienie, które wywalczyły sobie kobiety. Nie ma sensu ten rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Hhj napisał:

Teraz jest równouprawnienie, które wywalczyły sobie kobiety. Nie ma sensu ten rytuał.

No ale nikt tego nie wymaga przecież, to decyzja mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Hhj napisał:

Teraz jest równouprawnienie, które wywalczyły sobie kobiety. Nie ma sensu ten rytuał.

Twoje istnienie też nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar

Nie, nie znosze czegos takiego. Nie powinno to miec miejsca w XXI wieku, co oni sobie wyobrazaja, ze my to kim jestesmy? Gorsi ze trzeba nam drzwi otwierac. Co za zasciankowosc chlopa. Drzewi otworzy ale prania nie nastawi, obiadu nie ugotuje, nie skosi trawnika bez 100 prosb. Faceci sa daremni i moga sobie otwieranie drzwi wsadzic tam gdzie slonce nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr
1 godzinę temu, Gość oczywiscie napisał:

Lubię i doceniam. Pewne formy grzecznościowe powinny być podtrzymywane, chociażby po to, żeby odróżnić naszą kulturę od dzikusów nadciagających z Azji i Afryki. Uroda mężczyzny nie ma tu nic do rzeczy. Szarmanckie zachowanie to zawsze duży plus. 

Niby z jakiej racji? Czy to 1920? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLoLeL
1 godzinę temu, Gość mel napisał:

Pod warunkiem, że robi to przystojniak, bo jak przeciętny albo brzydal to nie, uważam go za żałosnego frajera, który się podlizuje.

Co ? Ale z ciebie pustak? Ja pier**** 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Feministar napisał:

Nie, nie znosze czegos takiego. Nie powinno to miec miejsca w XXI wieku, co oni sobie wyobrazaja, ze my to kim jestesmy? Gorsi ze trzeba nam drzwi otwierac. Co za zasciankowosc chlopa. Drzewi otworzy ale prania nie nastawi, obiadu nie ugotuje, nie skosi trawnika bez 100 prosb. Faceci sa daremni i moga sobie otwieranie drzwi wsadzic tam gdzie slonce nie dochodzi.

Co ma jedno z drugim wspólnego, są tacy co umieją gotować, pranie nastawić?. No jak kogoś tego nie nauczono jako niezbędnego do życia to trudno. Nie czuję się gorsza jeśli ktoś otworzy drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie - W zasadzie to jest mi to obojetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiscie. Lubie tez jak mi schlebia i w ogole jest mily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość piotr napisał:

Niby z jakiej racji? Czy to 1920? 

Nie, 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię jak mężczyzna traktuje mnie jak kobiete, w każdej sferze i o każdej porze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

Co ma jedno z drugim wspólnego, są tacy co umieją gotować, pranie nastawić?. No jak kogoś tego nie nauczono jako niezbędnego do życia to trudno. Nie czuję się gorsza jeśli ktoś otworzy drzwi

Z jakiej racy maja za klamke pierwsi lapac i drzwi otwierac? Co my rak nie mamy ? Dlaczego niby jakis mezczyzna musi mnie w tym wyreczac? Potrafie drzwi otowrzyc i to lepiej od niego !!! Nie potrzebuje jakiejs udawanej uprzejmosci ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr
2 minuty temu, asiutka99 napisał:

Nie, 2019

to jak 2019 to niech sobie same panie otwieraja drzwi, jak mam sprzatac i gotowac to juz drzwi nie otwieram. a co lepsze jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Feministar napisał:

Z jakiej racy maja za klamke pierwsi lapac i drzwi otwierac? Co my rak nie mamy ? Dlaczego niby jakis mezczyzna musi mnie w tym wyreczac? Potrafie drzwi otowrzyc i to lepiej od niego !!! Nie potrzebuje jakiejs udawanej uprzejmosci ! 

Nie mówię, że mają i że to ich obowiązek. Ja nie mam nic przeciw jeśli koś otworzy drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze otwieram drzwi pierwsza jesli jest tam ktos kto niesie - na przyklad - duzo paczek. Obojetne czy mezczyzna czy kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość piotr napisał:

to jak 2019 to niech sobie same panie otwieraja drzwi, jak mam sprzatac i gotowac to juz drzwi nie otwieram. a co lepsze jestescie?

Mogę otworzyć sama. Nie wymagam tego przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

Nie mówię, że mają i że to ich obowiązek. Ja nie mam nic przeciw jeśli koś otworzy drzwi

Rozumiem cie asiutko99, po prostu tak chcesz ale prosze cie zastanow sie kiedys czy lepiej nie byloby kiedys jakbysmy jednak same zaczely sobie drzwi otwierac. Musimy zaczac od malutkich rzeczy a potem moze nawet beda nam placic tyle co mezczyznom w podobycn zawodach. Od klamki do "prawdziwego" rownouprawnienia tylko jeden krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Feministar napisał:

Rozumiem cie asiutko99, po prostu tak chcesz ale prosze cie zastanow sie kiedys czy lepiej nie byloby kiedys jakbysmy jednak same zaczely sobie drzwi otwierac. Musimy zaczac od malutkich rzeczy a potem moze nawet beda nam placic tyle co mezczyznom w podobycn zawodach. Od klamki do "prawdziwego" rownouprawnienia tylko jeden krok.

No zapłata taka sama powinna być za taką  samą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Feministar napisał:

Musimy zaczac od malutkich rzeczy a potem moze nawet beda nam placic tyle co mezczyznom w podobycn zawodach.

A nie placa tyle samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam to w dupie. Chyba że mam zajęte ręce gdy niose siaty. A co sobie pomyślę o taki co wlazł przodem to już mój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr
9 minut temu, asiutka99 napisał:

Mogę otworzyć sama. Nie wymagam tego przecież. 

aha rozumiem. dobrze ze jestes dziewczyna z glowa na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
5 minut temu, ZUZANNA napisał:

A nie placa tyle samo ?

nie, nie placa.  Nie dostajemy takich samcyh mozliwosci, awansow, mniejsze pieniadze. Nie ! Meski swiat, jak jakis pseudo facet bedzie chcial mi drzwi otworzyc to sie na niego chyba wydre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość piotr napisał:

aha rozumiem. dobrze ze jestes dziewczyna z glowa na karku.

No nie można żądać, jakby to wyglądało. Otwórz mi drzwi bo ja dziewczyna. Jeśli otworzy z własnej woli, albo w drzwiach przepuści to dobrze. Ale nikt nie musi. Ja dość konserwatywna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Feministar napisał:

nie, nie placa.  Nie dostajemy takich samcyh mozliwosci, awansow, mniejsze pieniadze. Nie ! Meski swiat, jak jakis pseudo facet bedzie chcial mi drzwi otworzyc to sie na niego chyba wydre.

O mniejszych mozliwosciach i awansach slyszalam. Ale o tym , ze placa mniej slysze po raz pierwszy.
Pracujesz w tak zwanym "meskim" srodowisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stary wredny trollu, nie ukrywaj sie pod imieniem Piotr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×