Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Ile lat i jaki dochód w rodzinie

Polecane posty

Gość gość

"Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D "

TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie

4 minuty temu, Gość Gosc napisał: Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia  X moja siostra ma rodzinę 👥 👥 i mają 12000 ale nie w Polsce i masz rację wiele od mojego życia się nie różni przynajmniej ja tak to widzę 

3 minuty temu, Gość gość napisał: TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie X bardzo możliwe  😔

Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak gardzisz tymi przedmiotami a sam piszesz tylko o tym, o kupowaniu jakiegoś gówna i szajsu z biedronki, które rozleci się po sezonie. Tu nie chodzi o kupowanie Apple ale np o pieniądze na podróże, lepszą edukację, na rozwijanie zainteresowań i pasji dziecka. Co z tego że miałeś jakaś konsole i telewizor, skoro to jest rozrywka dla plebsu wyżerająca mózg. 

Ale on był i jest szczęśliwy, szczery, pogodny, zaradny.Reszta to banda znerwicowanych nieudaczników z depresją i aspiracjami powyżej d/py.Bravo lezaczek.

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

"Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D "

TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie

Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? :D A może to tobie z tą płodnością jest źle bo masz pięć gówniaków i nie wiesz co zrobić żeby nie mieć więcej :D 

Gość gość

"Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? "

Cały świta nie ale TY akurat jesteś bezpłodna !!! i swoją  żółć  i jad wylewasz  tutaj obrażając matki i ich  dzieci .  Nie nasza wina ze jesteś BEZPŁODNA . 

3 minuty temu, Gość Gosc napisał: Ale on był i jest szczęśliwy, szczery, pogodny, zaradny.Reszta to banda znerwicowanych nieudaczników z depresją i aspiracjami powyżej d/py.Bravo lezaczek. X 😍😢😊 tak było, najpierw miałem pasję zwierzątka, miałem chomiczki, szczurki, świnki morskie no co wybrałem w zoologiczny to mi mama kupiła nawet po 2szt, później odkryłem lego i w końcu gry video 😱 a potem miałem pieska 😟 do pracy mamy ktoś przyniósł kundelki w kartonie i mama się zgodziła, sam wróciłem z nim do domu 😭 jak ja go trzymalem 😭 😌👌 piękne wspomnienia 😃

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? "

Cały świta nie ale TY akurat jesteś bezpłodna !!! i swoją  żółć  i jad wylewasz  tutaj obrażając matki i ich  dzieci .  Nie nasza wina ze jesteś BEZPŁODNA . 

Więcej wykrzykników poproszę sfrustrowana mamuśko :D i napisz mi jeszcze 100razy że jestem bezpłodna, koniecznie dużymi literami :D 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się