Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dzisiejszym kobietom nawet nie chce się rozwinąć kabla od odkurzacza i normalnie ręką pomachac, już odkurzacze samoodkurzajace kupują

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

Akurat obchodzi mnie zdanie takiego zera, jak ty, takiej głupiej Zochy. 

Jasne, teraz już nie wiesz. Jeszcze parę miesięcy temu wiedziałaś i głupio komentowała. Teraz oczywiście powiesz, że to nie ty. A o swoich wypierdach o staniczkach też już nie pamiętasz? I swoich gróźb pod moim adresem, głupia frustratko?

Res, ale to przecież ty pisałeś, że twoi koledzy doczepiają sobie cyce i się z nimi zabawiasz. Nie pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Res, ale to przecież ty pisałeś, że twoi koledzy doczepiają sobie cyce i się z nimi zabawiasz. Nie pamiętasz?

Bzdura, wcale tego nie pisałem. Nie pisałem ani, że doczepiają sobie cyce, ani tym bardziej, że ja się z nimi zabawiam.To są zmyślenia głupiej peezdy, Resiurka.  Pisałem, że chłopakom wystarczy kawał zgrabnego ciała z przyczepiona ... i cyckami. Co oznacza w tym przypadku jakaś portowa ...ę, u której liczą się te dwie części ciała. To wystarcza chłopakom, nigdzie nie pisałem o swoim udziale w takim seksie. Więc nie zmyslaj i nie pier....głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Resiurek555 napisał:

Weź już się nie kompomituj, bo to naprawdę żalosne.

Nudna jesteś, głupia Zocho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haha, widzisz rescatorku, nawet "R." (choć i tak podziwiam jej cierpliwość) ma już gdzieś takiego oszołoma jak ty. I jałowe "dyskusje" z takim betonem. Widuję ją czasem na innych tematach, ale jakoś ciebie już omija, ciekawe dlaczego... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś kobiety nie pracowały często miały babcie do pomocy a jak była okazja i miał ktoś więcej oleju w głowie to też próbował ułatwić sobie życie. Od zarania dziejów człowiek się rozwijał i wymyśla coś nowego. Kiedyś to było zrobienie noża czy tary do prania dziś przyszedł czas na odkurzacz robót itp.... Autor postu to chyba ma coś z takiego  człowieka który od zarania dziejów mieszka w Afryce i przez całe wieki buduje domki z trzciny i gra na  bebenku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Haha, widzisz rescatorku, nawet "R." (choć i tak podziwiam jej cierpliwość) ma już gdzieś takiego oszołoma jak ty. I jałowe "dyskusje" z takim betonem. Widuję ją czasem na innych tematach, ale jakoś ciebie już omija, ciekawe dlaczego... 🙂 

To może ja zapytaj czy mnie omija i dlaczego? Tobie też nikt nie każe ze mną dyskutować. Zresztą trudno wyzwiska i insynuacje pod moim adresem uznać za dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

Bzdura, wcale tego nie pisałem. Nie pisałem ani, że doczepiają sobie cyce, ani tym bardziej, że ja się z nimi zabawiam.To są zmyślenia głupiej peezdy, Resiurka.  Pisałem, że chłopakom wystarczy kawał zgrabnego ciała z przyczepiona ... i cyckami. Co oznacza w tym przypadku jakaś portowa ...ę, u której liczą się te dwie części ciała. To wystarcza chłopakom, nigdzie nie pisałem o swoim udziale w takim seksie. Więc nie zmyslaj i nie pier....głupot.

Oj Res, albo skleroza albo się niepeotrzebnie wypierasz. Przecież to co pisałeś o swoich kontaktach seksualnych z kolegami cały czas jest na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oj Res, albo skleroza albo się niepeotrzebnie wypierasz. Przecież to co pisałeś o swoich kontaktach seksualnych z kolegami cały czas jest na sieci.

Jeśli jest na sieci to weź i przeczytaj. I może wklej tu nam wszystkim do przeczytania. Chociaż oczywiście wszyscy wiemy, że tego nie zrobisz, bo wolisz powtarzać bzdury wyssane z brudnego palucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×