Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dzisiejszym kobietom nawet nie chce się rozwinąć kabla od odkurzacza i normalnie ręką pomachac, już odkurzacze samoodkurzajace kupują

Polecane posty

Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie skąd pomysł ,ze to baba zawsze nie chce? Coraz więcej  facetów  ma niskie libido. Zwlaczcza ci co mają  wysokie  stanowisko w pracy i dużo  stresu. 

Racja. Moje dwie koleżanki 23-28 letnie narzekają na swoich mężczyzn ze im się częściej chce . Od czego to zależy? Mężczyźni zaczynaja mieć mniejsze libido. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555

Wszystkie obraźliwe teksty zostały zgłoszone do administracji forum.

I nie karmcie trolla Rescatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 4.11.2019 o 19:09, Gość Gosc napisał:

No właśnie skąd pomysł ,ze to baba zawsze nie chce? Coraz więcej  facetów  ma niskie libido. Zwlaczcza ci co mają  wysokie  stanowisko w pracy i dużo  stresu. 

A niby gdzie ktoś napisał, że baba zawsze nie chce? Może zacznij czytać co jest napisane, a nie zmyślają. A ci co mają wysokie stanowiska i odpowiednie kwalifikacje, żeby je zajmować, powinni być szczęśliwi z tego powodu, a nie zestresowani. Jeśli ktoś odczuwa to inaczej, to no,e osiągnął swój poziom niekompetencji i powinien przemyśleć swoje życie. Możliwe też, że przed żoną udaje zestresowanego impotenta, a posuwa kogoś na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
Dnia 4.11.2019 o 19:28, Gość Gosc napisał:

Racja. Moje dwie koleżanki 23-28 letnie narzekają na swoich mężczyzn ze im się częściej chce . Od czego to zależy? Mężczyźni zaczynaja mieć mniejsze libido. 

Za 10 lat będą narzekać, że im się rzadziej chce :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak facetowi się nie chce to znaczy,że chory albo zdradza.

Jak kobieta nie chce,to znaczy,że jest przemeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
6 godzin temu, Rescator555 napisał:

No to może nam opowiesz, co dało twoje zgłaszanie tych rzekomo obraźliwych tekstów pisanych przeze mnie? Bo obraźliwe to one są może twoim zdaniem i innych podobnie glupich bab. Bo normalne kobiety nie powinny widzieć tu niczego obraźliwego. Tylko ktoś głupi może obrażać się na rzeczywistość.

Kilka postów zostało skasowanych. Już ich nie ma. Nie tylko twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Gość Resiurek555 napisał:

Kilka postów zostało skasowanych. Już ich nie ma. Nie tylko twoje.

Akurat. Zmyslaj, zmyslaj. Ciekawe które moje posty zostały skasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak facetowi się nie chce to znaczy,że chory albo zdradza.

Jak kobieta nie chce,to znaczy,że jest przemeczona.

Jak kobiecie czy mężczyźnie się nie chce, to znaczy, że ma głęboko w tyle potrzeby partnera. Nikt nie jest tak zmęczony, żeby nie mieć ochoty na seks z atrakcyjnym partnerem. Wiem co mówię, bo nie raz widziałem jak po ponad sobie ciezkiej roboty w upale, chłopaki brali prysznic i szli na miasto na dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Akurat. Zmyslaj, zmyslaj. Ciekawe które moje posty zostały skasowane?

Nie zmyślam. Skasowano niektóre posty. Nie żyję tym, więc nie napiszę jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Resiurek555 napisał:

Nie zmyślam. Skasowano niektóre posty. Nie żyję tym, więc nie napiszę jakie.

Już się nie kompromituj. Wiesz, że zostały skasowane ale nie wiesz co w nich było. Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Resiurek555 napisał:

Nie zmyślam. Skasowano niektóre posty. Nie żyję tym, więc nie napiszę jakie.

Chyba logiczne, że gdyby ktoś kasował posty zawierające jakieś treści, to skasowal by wszystkie, a nie niektóre. A tak co? Skasowal co trzeci? Tylko ktoś głupi jak ty, może pisać coś takiego i myśleć, że ktoś w to uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Chyba logiczne, że gdyby ktoś kasował posty zawierające jakieś treści, to skasowal by wszystkie, a nie niektóre. A tak co? Skasowal co trzeci? Tylko ktoś głupi jak ty, może pisać coś takiego i myśleć, że ktoś w to uwierzy.

To było parę tygodni temu! Mam inne zajęcia niż siedzenie i rozmyslanie o jakiś durnych postach, w któych ludzie rzucają epitatmi.

Skasowano te posty, które zgłosiłam. Tak jak kiedyś skasowano twój o treściach ped/ofilskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
29 minut temu, Gość Grzegorz napisał:

Mam żonę Ukrainkę i ona nie uznaje czegoś takiego jak zmywarka czy odkurzacz-robot bo woli zmyć ręcznie i odkurzyć normalnym odkurzaczem tak więc widać jaka jest różnica między pracowitą Ukrainką a leniwą Polką.

Mam nadzieję, że nie jest na tyle leniwa aby prać w pralce i używa tary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Grzegorz napisał:

Mam żonę Ukrainkę i ona nie uznaje czegoś takiego jak zmywarka czy odkurzacz-robot bo woli zmyć ręcznie i odkurzyć normalnym odkurzaczem tak więc widać jaka jest różnica między pracowitą Ukrainką a leniwą Polką.

A my wolimy wstawić zmywarkę i mieć wtedy więcej czasu na wspólne spędzanie miło czasu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Grzegorz napisał:

Mam żonę Ukrainkę i ona nie uznaje czegoś takiego jak zmywarka czy odkurzacz-robot bo woli zmyć ręcznie i odkurzyć normalnym odkurzaczem tak więc widać jaka jest różnica między pracowitą Ukrainką a leniwą Polką.

I patrzysz na nią zadowolony, jak jej lekko spoconą buzię rozjaśniają promienie słońca... Wstawaj Grzesiek! Zesrałeś się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak wolę być leniwa polka i zamiast latać ze ... poczytać książkę bo życie jest tylko jedno, szkoda je marnować na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Resiurek555 napisał:

To było parę tygodni temu! Mam inne zajęcia niż siedzenie i rozmyslanie o jakiś durnych postach, w któych ludzie rzucają epitatmi.

Skasowano te posty, które zgłosiłam. Tak jak kiedyś skasowano twój o treściach ped/ofilskich.

No jak widać na załączonym obrazku, nie masz innych zajęć frustratko. Wystarczylo, że się pojawiłem, to już ty też jesteś na forum. Wchodzisz na forum raz na parę tygodni i akurat trafiasz gdy się pojawiam? Takie głupoty to możesz opowiadać swojemu równie głupiemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
38 minut temu, Rescator555 napisał:

No jak widać na załączonym obrazku, nie masz innych zajęć frustratko. Wystarczylo, że się pojawiłem, to już ty też jesteś na forum. Wchodzisz na forum raz na parę tygodni i akurat trafiasz gdy się pojawiam? Takie głupoty to możesz opowiadać swojemu równie głupiemu mężowi.

Widzę, że fantazja cię mocno poniosła. Skąd wziąłeś to "raz na dwa tygodnie"? Używając twojego słownictwa, wyssałeś z brudnego palucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Resiurek555 napisał:

Widzę, że fantazja cię mocno poniosła. Skąd wziąłeś to "raz na dwa tygodnie"? Używając twojego słownictwa, wyssałeś z brudnego palucha?

Napisałem raz na parę tygodni.. Widzę, że z czytaniem też masz problemy. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Resiurek555 napisał:

No racja.

To skąd wziąłeś to, że wchodze na forum "raz na parę tygodni"? Czyżbyś miał problemy z czytaniem? Może zamiast współczuć mi, zająłbyś się własnymi problemami?

Sama napisałaś o paru tygodniach  a od tego czasu miałaś inne zajęcia. I nie pamiętasz jakie posty zgłosiłas do usunięcia parę tygodni temu . Albo skleroza albo jak to u ciebie normalne, zmyślanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Resiurek555 napisał:

No jednak masz ewidentne kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Owszem napisałam o paru tygodniach ale nie w kontekście częstotliwości zaglądania na forum 😄

No widzisz, ja do swojego błędu się przyznałam. A ty swojego nawet nie potrafisz go zauważyć. Widać masz nie tylko problemy z czytaniem ale również z myśleniem.

 Napisałaś, że przez parę tygodni miałaś inne zajęcia. A ciekawe, że zauważyłaś, że posty zniknęły, ale nie potrafisz powiedzieć z jakiego tematu. Nawet nie chce mi się pisać, o czym to świadczy, bo chyba o kompletnym skrety/mieniu. Co widać, słychać i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
38 minut temu, Rescator555 napisał:

 Napisałaś, że przez parę tygodni miałaś inne zajęcia. A ciekawe, że zauważyłaś, że posty zniknęły, ale nie potrafisz powiedzieć z jakiego tematu. Nawet nie chce mi się pisać, o czym to świadczy, bo chyba o kompletnym skrety/mieniu. Co widać, słychać i czuć.

Oj, widac, że masz ewidentne problemy z logicznym mysleniem. Czy to zwyczajny brak inteligencji czy może już początki demncji starczej?

To jestmój post:

"To było parę tygodni temu! Mam inne zajęcia niż siedzenie i rozmyslanie o jakiś durnych postach, w któych ludzie rzucają epitatmi.

Skasowano te posty, które zgłosiłam. Tak jak kiedyś skasowano twój o treściach ped/ofilskich."

Nie ma tu niczego o wchodzeniu na forum raz na parę tygodni. I nie ma nic o tym, że nie pamiętam z jakiego tematu posty zniknęły. Bo zniknęły te posty, które zgłaszałam z tego tematu. I zauważyłam bezpośrednio po zniknięciu tych postów czyli po zgłoszeniu. A było to parę tygodni temu, więc tych postów nie zacytuję bo nawet nie chce mi się pamietać przygłupich tekstów frustratów, którzy się nawzajem obrażają. Mam inne zajęcia :-D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 godzin temu, Gość Resiurek555 napisał:

Oj, widac, że masz ewidentne problemy z logicznym mysleniem. Czy to zwyczajny brak inteligencji czy może już początki demncji starczej?

To jestmój post:

"To było parę tygodni temu! Mam inne zajęcia niż siedzenie i rozmyslanie o jakiś durnych postach, w któych ludzie rzucają epitatmi.

Skasowano te posty, które zgłosiłam. Tak jak kiedyś skasowano twój o treściach ped/ofilskich."

Nie ma tu niczego o wchodzeniu na forum raz na parę tygodni. I nie ma nic o tym, że nie pamiętam z jakiego tematu posty zniknęły. Bo zniknęły te posty, które zgłaszałam z tego tematu. I zauważyłam bezpośrednio po zniknięciu tych postów czyli po zgłoszeniu. A było to parę tygodni temu, więc tych postów nie zacytuję bo nawet nie chce mi się pamietać przygłupich tekstów frustratów, którzy się nawzajem obrażają. Mam inne zajęcia 😄

 

To wytłumaczę jak krowie na rowie, i to krowie wyjątkowo głupiej, nawet jak na ten gatunek. Twój udział w kafeterii to właśnie wypisywanie durnych postów, w których obrzucasz ludzi swoimi chamskimi zmyśleniami i epitetami. Jeśli przez jakiś czas tego nie robisz, bo masz inne zajecia, jest to równoznaczne z tym, że nie wchodzisz do kafeterii w ogóle. Bo  udział w forum bez twojego chamstwa jest po prostu niemożliwy, to twoja natura. Natomiast być może jest możliwy twój udział w kafeterii bez myślenia, bo ogóle dość rzadko widać u ciebie objawy tej czynności. Dotarło?  A głodne kawałki o tym, że po paru tygodniach nie pamiętasz czego dotyczyły posty usunięte rzekomo dzięki twojej interwencji, to opowiedaj swojemu równie głupiemu mężowi. Może on uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
13 minut temu, Rescator555 napisał:

To wytłumaczę jak krowie na rowie, i to krowie wyjątkowo głupiej, nawet jak na ten gatunek. Twój udział w kafeterii to właśnie wypisywanie durnych postów, w których obrzucasz ludzi swoimi chamskimi zmyśleniami i epitetami. Jeśli przez jakiś czas tego nie robisz, bo masz inne zajecia, jest to równoznaczne z tym, że nie wchodzisz do kafeterii w ogóle. Bo  udział w forum bez twojego chamstwa jest po prostu niemożliwy, to twoja natura. Natomiast być może jest możliwy twój udział w kafeterii bez myślenia, bo ogóle dość rzadko widać u ciebie objawy tej czynności. Dotarło?  A głodne kawałki o tym, że po paru tygodniach nie pamiętasz czego dotyczyły posty usunięte rzekomo dzięki twojej interwencji, to opowiedaj swojemu równie głupiemu mężowi. Może on uwierzy.

<ziew>

Weź się już nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam zmywarkę i mopa parowe go i robót do odkurzania i co z tego? Mąż też na Pile spalinowa  kosiarek, wiertarki itp.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
59 minut temu, Gość Resiurek555 napisał:

<ziew>

Weź się już nie ośmieszaj.

To raczej ty się nie kompromituje ze swoimi wybiorczymi zanikami pamięci. Jakoś dobrze pamiętasz o czym pisałem z Broken 5 lat temu, a tutaj amnezja. Bo wychodzą twoje zmyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

To raczej ty się nie kompromituje ze swoimi wybiorczymi zanikami pamięci. Jakoś dobrze pamiętasz o czym pisałem z Broken 5 lat temu, a tutaj amnezja. Bo wychodzą twoje zmyślenia.

I po co dalej brniesz? Koniecznie musisz pokazać jak bardzo jesteś nieporadny intelektualnie?

PS. Nawet nie wiem kto to Broken a 5 lat temu to nawet o kafe nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Akurat obchodzi mnie zdanie takiego zera, jak ty, takiej głupiej Zochy. 

Jasne, teraz już nie wiesz. Jeszcze parę miesięcy temu wiedziałaś i głupio komentowała. Teraz oczywiście powiesz, że to nie ty. A o swoich wypierdach o staniczkach też już nie pamiętasz? I swoich gróźb pod moim adresem, głupia frustratko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam zmywarkę i mopa parowe go i robót do odkurzania i co z tego? Mąż też na Pile spalinowa  kosiarek, wiertarki itp.... 

Pewnie, po to jest technika, żeby z niej korzystać. I mieć więcej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 22.11.2019 o 09:07, Gość Resiurek555 napisał:

Kilka postów zostało skasowanych. Już ich nie ma. Nie tylko twoje.

Tak dokładnie, to został skasowany jeden mój post z 04.11.19 godz 12:22, w którym użyłem wyrażenia "spi3rdalaj". Rzeczywiście , wielki sukces głupiej Zochy w walce z Rescatorem😭. Nic dziwnego, że wolisz nie pamiętać tak oszałamiającego "zwycięstwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×